Şimdi Ara

ANKARADA ELEKTRONİK SİGARA ALMAK İSTEYENLERE TAVSİYE UYGUN FİYAT (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
115
Cevap
4
Favori
86.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hakancetinnet

quote:

Orijinalden alıntı: Agent_WD40

Bende alırım ama bir ufak uyarı yapayım sonra yanlış anlama olmasın. Bu ürünlerin orjinal olma ihtimali bu fiyatlara yok. Ce-9 ve ego serisinin orjinalini joyetech diye bir firma üretiyor. Netten arayıp bakabilirsiniz. Ama şu da gerçek Ce-9 a net haricinde dükkanlar 125 130 tl çekiyorlar. Orjinal olmayanına bu fiyata alınır denenir en azından. Bu tarz sadece model adı ile satılan ürünlerin tamamı replica.

hocam 3 kişiyle görüştüm ce4 ce6 ce9 modellerinin olduğunu.ego nun marka oldugunu (bir zamanlar bulaşık deterjanına mintax fayans temizleyicisine cif dememiz gibi) model olarak anıldıgını joyetech firmasınında ego ya ait oldugunu söyledi

Alıntıları Göster
    Her ne olursa olsun biz bunu alıp deneyelim..Bende araştırdım çok pahalısıda var 400 Euro'yada var ama arkadaşlarım ce6 kullanıyorlar ve çok mutlular bu replikada olsa bizim işimizi hayli görecektir.
  • quote:

quote:

Bende alırım ama bir ufak uyarı yapayım sonra yanlış anlama olmasın. Bu ürünlerin orjinal olma ihtimali bu fiyatlara yok. Ce-9 ve ego serisinin orjinalini joyetech diye bir firma üretiyor. Netten arayıp bakabilirsiniz. Ama şu da gerçek Ce-9 a net haricinde dükkanlar 125 130 tl çekiyorlar. Orjinal olmayanına bu fiyata alınır denenir en azından. Bu tarz sadece model adı ile satılan ürünlerin tamamı replica.

hocam 3 kişiyle görüştüm ce4 ce6 ce9 modellerinin olduğunu.ego nun marka oldugunu (bir zamanlar bulaşık deterjanına mintax fayans temizleyicisine cif dememiz gibi) model olarak anıldıgını joyetech firmasınında ego ya ait oldugunu söyledi

Ben her halükarda alalım derim. Söyleyenler yanlış söylemişler. Doğrusu Joyetech markası bu modelleri üretti Ego-C Ego-T v.s. v.s. orjinal olanının üzerinde Joyetech logosu olması lazım. Ama dediğim gibi orjinali bu fiyatlara olmaz.http://www.joyetech.com/product/eGoC.php orjinal joyetech sitesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nahkax

Her ne olursa olsun biz bunu alıp deneyelim..Bende araştırdım çok pahalısıda var 400 Euro'yada var ama arkadaşlarım ce6 kullanıyorlar ve çok mutlular bu replikada olsa bizim işimizi hayli görecektir.

kaliteli replika ise işimizi görür aslında.en çok sıkıntı çıkaracak olan kısım atomizer.eğer birebir aynısı ise orjinal atomizer alıp devam edebiliriz.
  • ben başka bir satıcıya sorduğumda bu fiyata veremez ben en son 100lira yapabilirim.alırken dikkat edin orta kısımda ce ve en altta marka yada model yazmalı dedi.bazılarında ego nun aslanbaşı olabilir dedi.tekrar diğer arkadaşı aradığımda ortada ce ve en altta ego yazdığını söyledi.umarım iyi çıkar
  • quote:

ben başka bir satıcıya sorduğumda bu fiyata veremez ben en son 100lira yapabilirim.alırken dikkat edin orta kısımda ce ve en altta marka yada model yazmalı dedi.bazılarında ego nun aslanbaşı olabilir dedi.tekrar diğer arkadaşı aradığımda ortada ce ve en altta ego yazdığını söyledi.umarım iyi çıkar

Joyetech logosu olmayanların hiçbiri orjinal değil CE v.s. hikaye Ego-t v.s. de öyle sitesindeki gibi Joyetech orjinal logosu olmalı orjinalinde. Velhasılı kelam bu fiyata replika da uygun demem odur ki.
  • quote:

quote:

ben başka bir satıcıya sorduğumda bu fiyata veremez ben en son 100lira yapabilirim.alırken dikkat edin orta kısımda ce ve en altta marka yada model yazmalı dedi.bazılarında ego nun aslanbaşı olabilir dedi.tekrar diğer arkadaşı aradığımda ortada ce ve en altta ego yazdığını söyledi.umarım iyi çıkar

Joyetech logosu olmayanların hiçbiri orjinal değil CE v.s. hikaye Ego-t v.s. de öyle sitesindeki gibi Joyetech orjinal logosu olmalı orjinalinde. Velhasılı kelam bu fiyata replika da uygun demem odur ki.

daha önce kullanmadım oyüzden bende doğru olan hangisi bilmiyorum hocam ama en makul olan bu.iyi çıkar inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: inanilmaz79

slm arkadaslar elimde almanyadan getirttiğim orjinal setler mevcut teklisini 120 cift alırsanız 200 e bırakırım sınırlı sayıda mevcut. paranızı 2-3 günde bozulacak pil atomizerlere vs vermeyin cünkü cogu cok kalitesiz. ürün fotoılarını inceleyin toplu satıs için yardımcı olurum. tel 537 666 6230

o fiyata piyasada zaten mevcut hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: inanilmaz79

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar boşverin o iyi bu kötü, onlarınki çakma benimki iyi diyen binlerce insan var zaten. Sonuçta bir işe giriştik bu sadece kafamızı karıştırmakla kalır. Ben kendi üretmediğim hiç bir tanesinin gerçekliğinden emin olamam.

Buyrun Joyetech sitesindeki Türkiye distrübütörünün bilgileri :

Turkey
    Contents

Address Barbaros mah. canakkale Turkey E-mail bilgi@sonsigaran.com
    Phone 0554 914 77 40 Homepage www.sonsigaran.com

Buda ce9 un linki : indirimle 219 lira.

http://www.sonsigaran.com/elektronik-sigara/joyetech-Modifiye-esigara/kanger-t3-elektronik-sigara

öyle 120 ye satanda kimbilir ne satıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nahkax -- 18 Mart 2013; 0:22:13 >
  • quote:

Arkadaşlar boşverin o iyi bu kötü, onlarınki çakma benimki iyi diyen binlerce insan var zaten. Sonuçta bir işe giriştik bu sadece kafamızı karıştırmakla kalır. Ben kendi üretmediğim hiç bir tanesinin gerçekliğinden emin olamam.

Buyrun Joyetech sitesindeki Türkiye distrübütörünün bilgileri :

Turkey
    Contents

Address Barbaros mah. canakkale Turkey E-mail bilgi@sonsigaran.com
    Phone 0554 914 77 40 Homepage www.sonsigaran.com

Buda ce9 un linki : indirimle 219 lira.

http://www.sonsigaran.com/elektronik-sigara/joyetech-Modifiye-esigara/kanger-t3-elektronik-sigara

öyle 120 ye satanda kimbilir ne satıyor.

Alıntıları Göster
    bu konu böyle patlayıp, popüler konulara geliyorsa türk halkı sigaradan bıktı demektir, ama nedense destekten çok köstek mesajları var konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

bu konu böyle patlayıp, popüler konulara geliyorsa türk halkı sigaradan bıktı demektir, ama nedense destekten çok köstek mesajları var konuda

Alıntıları Göster
    açıklamalara göre Kayseride sigara satış oranı bu cihazlar sayesinde yüzde 30 gerilemiş ve Paris'te bir günde 500.000 adet e-sigara satılmış sonunda sigara yeniliyor mu ne?
  • isim hakan çetin.iban tr64 0004 6001 7888 8000 0468 33 dogru olması lazım.
  • quote:

isim hakan çetin.iban tr64 0004 6001 7888 8000 0468 33 dogru olması lazım.
    http://www.shopenya.com/firsat-detay-2440-

alacağımız yerin internet satış sayfasında iki farklı foto var. üstteki fotoğraf c9 a benzemiyor ama diğer fotoğraf c9. c9 larda fitil altta gizli oluyor. likit deposuda daha şık duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meteor_xxx

http://www.shopenya.com/firsat-detay-2440-

alacağımız yerin internet satış sayfasında iki farklı foto var. üstteki fotoğraf c9 a benzemiyor ama diğer fotoğraf c9. c9 larda fitil altta gizli oluyor. likit deposuda daha şık duruyor.

ce9un ilk modeli fitilli ikinci modeli dediğiniz gibi fitilsiz olanıymış.fitilsiz model hem şık hem daha kullanışlıymış.her iki model mevcutmuş.biz yeni fitilsiz modelden alıyoruz arkadaşlar :)
  • arkadaşlar yarın yani salı sigaraları alıyoruz(19mart) daha önce almak isteyen arkadaşlar vardı.ben iki gündür salı alıyoruz yazdım.bana sadece şehirdışından iki arkadaştan ödeme geldi ve ankaradan iki arkadaşla salı buluşmak için sözleştik.daha sonra bana kimse kırılmasın bende istemiştim diye.ben herkese yazdım ve tekrar yazıyorum.teşekkür ediyorum herkese
  • quote:

Orijinalden alıntı: draggar

bende alabilirim fakat bu sigaranında görünümü aşırı kaba e-roll gibi dana kompakt bir model var orada acaba onun fiyatı ne olurmuş hiç sorabildinizmi

Alıntıları Göster
    Elektronik sigara sigarayı bırakmayı kafanıza koyduğunuzda işe yarıyor. En azından normal sigarayı azaltıyorsunuz. 3 aydır elektronik sigara içiyorum ama sigarayı bırakmadım. Günde 2-3 tane normal sigara içiyorum.Yerli sitelerden ve yerleşik yerleden alacağınız sigarayı iyi inceleyin %90 ı beş para etmez çıkıyor.Bu arada likit te çok önemli.Dekang orjinal var.Bilginize Pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sc38 -- 23 Mart 2013; 1:27:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sc38

Elektronik sigara sigarayı bırakmayı kafanıza koyduğunuzda işe yarıyor. En azından normal sigarayı azaltıyorsunuz. 3 aydır elektronik sigara içiyorum ama sigarayı bırakmadım. Günde 2-3 tane normal sigara içiyorum.Yerli sitelerden ve yerleşik yerleden alacağınız sigarayı iyi inceleyin %90 ı beş para etmez çıkıyor.Bu arada likit te çok önemli.Dekang orjinal var.Bilginize Pm

Alıntıları Göster
    bende 3 tane joyetech 510 T set var. hepsini alırsanız tanesini 150 liradan verebilirim.

bir sette 2 sigara var. (2 orjinal joyetech batarya ve 2 orjinal joyetech atomizer)
    1 orjinal joyetech şarj aleti ve duvar aparatı
    5 orjinal joyetech kartuş var. (kartuşları defalarca kullanabilirsiniz)

sigaralar normal sigara kalınlığında, taşıması kolay, akıntı falan yapmaz.
    kutular açılmamış, jelatinli ambalajda.
    daha ayrıntılı bilgiyi üreticinin adresinde görebilirsinizhttp://www.joyetech.com/product/details.php?gno=1

cuma günü izmirde elden alabilirsiniz.
    isteyene bu setin yanında 15 tane, açılmamış dekang likiti de 195 liraya bırakabilirim (tanesi 13 liraya gelir size)

yani toplamda, kişi başı bir joyetech set ve beş dekang likite, 215 lira vermiş olursunuz, 5 likit size zaten 1 aydan fazla yetecektir.

ANKARADA ELEKTRONİK SİGARA ALMAK İSTEYENLERE TAVSİYE UYGUN FİYAT
  • quote:

açıklamalara göre Kayseride sigara satış oranı bu cihazlar sayesinde yüzde 30 gerilemiş ve Paris'te bir günde 500.000 adet e-sigara satılmış sonunda sigara yeniliyor mu ne?

Doğrudur.Şahsım 3 aydır sigaraya ok az para vermekteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: durukafa

bende 3 tane joyetech 510 T set var. hepsini alırsanız tanesini 150 liradan verebilirim.

bir sette 2 sigara var. (2 orjinal joyetech batarya ve 2 orjinal joyetech atomizer)

daha ayrıntılı bilgiyi üreticinin adresinde görebilirsinizhttp://www.joyetech.com/product/details.php?gno=1

isteyene bu setin yanında 15 tane, açılmamış dekang likiti de 195 liraya bırakabilirim (tanesi 13 liraya gelir size)

yani toplamda, kişi başı bir joyetech set ve beş dekang likite, 215 lira vermiş olursunuz, 5 likit size zaten 1 aydan fazla yetecektir.

Dekang 12 olmaz mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sc38

quote:

Orijinalden alıntı: durukafa

Dekang 12 olmaz mı ?

Alıntıları Göster
    3 gün önce dayanamadım alttaki linkteki ürünü aldım. Bugün geldi hiçde fena değil bide satıcı sağolsun hem orjinalindeki kartuşu hemde resimdeki cam olan atomizeri göndermiş. Çok efendi bir satıcı. Fiyat makul geldiği ve denemek istediğim için aldım. Pilin alt kısmında Ego-W yazıyor dumanı oldukça güçlü hatta ilk deneme için biraz fazla bile geldi bana.

http://www.sanalpazar.com/Alman-Mali-Ego-W-Marka-Elektronik-Sigara__isp6752146

Satışı kapanmış ürünün sanırım süresi doldu ama satıcının numarası 0507 820 53 22 arasanız yinede yardımcı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nahkax -- 25 Mart 2013; 17:40:08 >
  • arkadaşlar bu konuyu daha önce esigara alımı yapmak için açmıştım uygun olsun diye sonra satış yapan yerin ürünleri hoş değil diye vazgeçmiştik.ben 10gün önce forumdan murat abinin tavsiyesiyle maltepe pazarından 80liraya ce9 modelini aldım yanında 2likitle beraber.kullandım denedim kardeşimede aldım onunki daha fazla duman ve doygunluk veriyordu.murat abi daha tecrübeli ve bana nasıl fazla verim alabileceğimi anlattı yaptım.sonuç olarak ego modellerinin hepsi aynı sistemmiş bunu anladım.herşey likit fitil ve tel sarımından ibaretmiş.dün yine murat abiyle amerikan pazarına gittik alt katta merdivenin tam karşısındaki dükkanda birçok çeşit sigara ve likit çok uygun fiyata satılıyo bunu yazmak istedim.ego ce9 modelini 60tl ce6modelini 50tl dediler likitlerde 10tl orjinal.sigaralar orjinalmi diye sormayın çin tabiki ama ben denedim kullandım söktüm inceledim hepsi aynı sistem.boşuna oraya buraya fazla para vermeyin.esigarayı alın eğer dumanı doygunluğu az geliyorsa youtubedan fitil ve tel sarımını izleyip normalde fitile 5-6kere yapılan tel sarımını 4e düşürün yada 2parça fitil yerine 3parça fitil koymaya çalışın hepsi bu.birde likitin nikotin oranını ben 18den az almıyorum sizde öyle yapın.ben 2tane almıştım ce6 ve ce9.çünkü şarjdayken içemiyorsunuz yedek batarya almanız gerekebiliyo.bataryaya 35tl dedi bende onun yerine 50tlye ce6 takım almak mantıklı geldiği için tam set aldım.hepinize pahalı ürünler yerine ce6 yada ce9 almanızı tavsiye ediyorum biraz kurcalayınca zaten zevkinize göre için sağlıyorsunuz.izmir cad amerikan pasajında altta gürbüz ticaret sakallı biri duruyo fiyatlarıda iyi likitlerde uygun.umarım yardımım dokunur.bu arada ilk 2gün zorlanabilirsiniz normal sigara hissini arayabilirsiniz.ben ozaman ardarda çektim esigaradan sıkışınca normal sigara içerim diye kendimi oyalayarak günü bitirdim.3.gün şarjsız kaldığımda normal sigara içtiğimde kaliteli bir sigara içerken adi bir sigaraya dönmüş gibi tat aldım.pis bi agız dil tadı ve pis koku hissettim.ve gün geçtikce esigaranın tadını daha fazla aldım.şuan esigara sanki nargile keyfi gibi keyif veriyor(likitim çikolatalı) ama bunu nasıl bırakırım bilmiyorum :) aynı şekilde kardeşimde zorlanmıştı.
    bu arada ilk günlerde dilimde kuruluk hissettim şuan yok.zannedersem çok çektiğim içindi yada ben alıştım o kuruluğa.ağzım kokmuyor o pis tat yok üstüm kokmuyor masrafım azaldı.çinliler sagolsun :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.