Şimdi Ara

ANKARADA ELEKTRONİK SİGARA ALMAK İSTEYENLERE TAVSİYE UYGUN FİYAT (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
114
Cevap
4
Favori
86.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    coil atomizerin icinde likiti emip buharlasmasını saglayan sey hocam.atomizer komple kafa.aioda atomizer ve pil komple tek parca.pico ijust gibi cihazlarda mod(pil)+atomizer(ato) seklinde.atomizerin icine taktıgımız coil likiti emer buharlastırır iceriz.kullandıkca tadı bozulur degistiririz.yada coillerin sarılabilir olanlarını acıp tekrar sararız.aioda kullan at en ideali.5li paket 50tl izmir caddesinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamam hocam tesekkurler ayri atomizere gerek yok yani bu cihazda. yakin zamanda ugrayip alayim. bu arada coil degisimi kac gunde ya da haftada bir oluyor ?

• coil kisinin icimine gore hocam.15gun kullananda var 1ay kullananda.ben 15gundur kullanıyorum.ama ilk coil 12gun felan gitti tadı bozulmustu.ilk kullanırken coili likitle ıslatmadan kullanmaya baslamayın yoksa pamuk yanar yanık tadı gelir.youtubeda bakın ıslatıp 10dk sonra icmeye baslayın her coil degisiminde

• hakancetinnet kullanıcısına yanıt
    tesekkur ederim cevaplar icin hocam. aklima takilan bir sey olursa pm atabilir miyim ?

• Merhaba arkadaşlar,

Üreticiden halka uygun fiyat ve yüksek kalite politikasıyla 2016 yılında kurulmuş bir e-ticaret sitesidir. Akrilik cam tank, drip tip ve yedek parça kategorilerinde hizmet sunmaktadır.

ANKARADA ELEKTRONİK SİGARA ALMAK İSTEYENLERE TAVSİYE UYGUN FİYAT

www.emincap.com

Uyumlu modeller
    Aspire Cleito, Avocado 24 RDTA, Avocado RDTA, Diablo RTA, Eleaf Lemo Drop, Ehpro Bachelor, Gemini RTA, Goblin Mini, Griffin 22, Griffin 25, Griffin 25 mini, iJoy Limitless, iJoy Tornado Rdta, iJust 2 mini, iJust S, iJust start plus, Joyetech Evic AIO, Joyetech Ultimo, Kayfun v3 Mini, Kayfun v3 Mini Plus, Kayfun V4, Melo 2, Melo 3, Melo 3 Mini, Moonshot rta, OBS Ace, Obs Crius Plus, Orchid v4, Petri RTA, Sapphire RTA, Serpent Mini 25, SMOK Tf-Rta, Subox mini c, Subtank Mini, TFV4 Micro 2.5 ML, TFV4 Micro 3.5 ML, TFV4 Micro 5 ML, TFV4 Micro Plus, TFV4 Mini, Tfv8 Baby, Tfv8 baby rba, TFV8, Toptank, UD Bellus RTA, Vaporesso Target pro ve daha fazlası
  • hakan hocam ve Ankara'daki diğer arkadaşlar , uygun fiyata elektronik sigara , tel , pamuk , likit vs... bulabileceğim mekan var mı Ankara'da . hafta sonu Ankara'da olacağım , elden alıp herşeyi bir arada çıkarmak istiyorum . yer mekan farketmez , araç var yenimahalledeyim her yere gidebilirim .
  • newrophat kullanıcısına yanıt
    hocam nasıl bi cihaz arıyosun?ozelden yazayım sana istersen

• Merhaba arkadaşlar elimde fazla bir pico var. isteyen olursa satacağım. pm atabilirsiniz,
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakancetinnet

hocam nasıl bi cihaz arıyosun?ozelden yazayım sana istersen

Hakan hocam ve diğer arkadaşlar bende e sigara almayı düşünüyorum ancak bu sektör hakkında hiç bir bilgim yok. İlk hangi makineden başlamalıyım, nerden likit alabilirim, bu makinenin devamlı değişen bir parçası veya herhangi bir bakımı varmıdır, makineyi en ucuz ve güvenilir nerelerden temin edebilirim? bilgilendirirseniz çok sevinirim

• Arkadaşlar elimde pico kit var pili melo 3 atomizrı ve ayrıca kayfun v5 sigara içimi tel sarımlı atomizer var. Kutusu nerde bulamadım. Sigara içimi için kayfun aldım tel sarmalı çok uğraşamadım. dierğinde de de coil le uğraşmak istemediğim için hemde sigara içimi olsun istedim diye çok kullanamdım. Komple hepisini sattıyorum.
  • Üst segment Ankara elden teslim 1 aylık cihazlar var ilgilenenler öm atsın lütfen mod atomizer pil sarım setti

• OBS MİNİ RTA (İ pico ile uyumlu 23 ml) + Hazır sarılı coil ve Pamukla birlikte

OBS mini Engine RTA, Ürün sıfırdır, sadece kontrol amaçlı açıldı.
    Yanında kutu içinde 10 adet sarılı 0.4 ohm coil,
    Ve 1 paket Cotton Bacon verilecektir.

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1219207/40f47d08-4b64-43a9-b8bc-645e22b2ee51.jpg [/simage]
  • Konuyu hortladım gibi olacak ama, Ankarada elden G Priv 2 (smok) satın almak istiyorum. Tavsiye edebileceğiniz bir mağaza var mı acaba?

• https://www.facebook.com/ankarapremiumlikit/

Ankara'da ister cihaz ister likit konusunda yardımcı olabailirim.

Sadece ithal dünya markalarını satıyoruz.Evyap vb kesinlikle yok.

Elden teslim veya kargo imkanımız var.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.