Şimdi Ara

Amerika’nın Hyundai elantraya şaşırtıcı 2017-2018 fiyat farkı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
3.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amerika’nın Hyundai elantraya şaşırtıcı 2017-2018 fiyat farkı

Sadece Almanya değil Amerika’da bizi kıskanıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lütfen sadece Almanya ve Amerika değil bütün Avrupa da kıskanıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlarda bütçe fazlası var,
    Enflasyon eksi veriyor ve FED enflasyonu kademeli artırmak için uğraşıyor.
    Dolayısıyla fiyatların geri gelmesi gayet doğal.

geçen radyoda dinlemiştim, bi ülke (adını unuttum) bütçe 100milyar dolar fazla vermiş ve bu fazlayı vatandaşlarına eşit olark dağıtmayı gündemine almış
  • normalde eskisi daha ucuz olması gerekmez mi
  • O dediğin türkiyede olur bu ülkede gelecek yıl indirim olma ihtimalı yok.

• donanımdan filan mı kısmışlar ki fiyatı öyle? bizim burda olsa fazlaya satarlar donanım kıssa bile.

• Bizde 17.000 liraya 15 yıllık 3 parçası boyalı ve hasar kayıtlı Clio bile yok.

• İyiye gidiyik iyiye
  • quote:

Orijinalden alıntı: mob411

donanımdan filan mı kısmışlar ki fiyatı öyle? bizim burda olsa fazlaya satarlar donanım kıssa bile.

Emin ol donanım olarak burdakilerden çok çok üstündür 👍

• Araba fiyatları Singapur ile yarışır oldu.

• reallist55 kullanıcısına yanıt
    zaytung haberi o, finlandiya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizde ise 85 model lada nivayı 17 bine satıyorlar vay be ...

• quote:

Orijinalden alıntı: reallist55

Adamlarda bütçe fazlası var,

geçen radyoda dinlemiştim, bi ülke (adını unuttum) bütçe 100milyar dolar fazla vermiş ve bu fazlayı vatandaşlarına eşit olark dağıtmayı gündemine almış

Bütçe fazlası durup dururken olmuyor ya. Adamlar üretip satıyor bizim gibi sadece tüketmiyor. Bütçe açığımız var cari açık var vs vs.

Ee hani albayraklar eşliğinde reza denen soytarıyı ekrana çıkarıp cari açığın %20 sini ben kapatıyorum şovları yapıyodunuz noldu o iş

Sonra aynı adam dolandırıcılıktan kara para aklamadan yargılanınca neymiş fetöcülerin işiymiş. Hani diyorlar ya yav he he cuk diye nasılda oturuyor ama.

Ver mehteri ver mehteri...

• quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

quote:

Orijinalden alıntı: mob411

donanımdan filan mı kısmışlar ki fiyatı öyle? bizim burda olsa fazlaya satarlar donanım kıssa bile.

Emin ol donanım olarak burdakilerden çok çok üstündür 👍

onun bir garantisi yok. bazen çok daha boş araçlar satılıyor. ülkeye göre donanımlar değişiyor. mesela avrupa'da genelde araçlar bize göre daha boş donanımlı olur.

en basitinden borusan ithalatı manuel klimalı e39 5 serisi neredeyse hiç yoktur. aynı aracın gümrük girişli olanlarında ise tam tersi ne dijital klima var ne de fabrika çıkış alaşım jant. tabi orada ihtiyaçlar ön planda adam webastolu araç alıp sunroof seçmiyor.

elantra için en dolusu 20.000 usd zaten bizde o motor da yok. adamlar keyfini çıkarıyor sonuna kadar.

Amerika’nın Hyundai elantraya şaşırtıcı 2017-2018 fiyat farkı

• Valla kardeş , geçenlerde avrupadan gelen 2000 model transit minibüsü gördükten aynı kanaatte değilim. O eski minibüste , airbag , abs , klima gibi donanımlar mevcuttu. 89 model dizel broadway gördüm. Abs li , klimalı ve alt takım burdakilerden bambaşka. Bir dünya denge ve destek kolları vardı , bakım yapan usta bu nasıl broadwaydır demişti. Belki opsiyon olarak boş donanımda akabilirsin ama genelde bizdeki donanımlardan daha fazla donanımla satılıyorlar zannımca ...

• orhan1461 kullanıcısına yanıt
    bizim yerli araçlarla onlar kıyaslanmaz. ford, reno, tofaş bunların tamamı kaliteden çalınıp öyle satılmıştır. açıkçası bizdeki kadar araç bağımlısı olmadıklarından Avrupa'da donanımdan çok işlevsellik ön planda. o yüzden sation araç çok satılıyor. ya da b sınıfı araç alırken baz donanım alıp kullanıp satıyorlar. ancak konu donanımdan çok alınan araçların pahalı olmasıdır.

türkiye'de orta donanım e300 4 matic 400.000tl
    amerika'da dolu e300 4 matic 78,000 usd - 280,000 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: yargicc

quote:

Orijinalden alıntı: reallist55

Adamlarda bütçe fazlası var,

Bütçe fazlası durup dururken olmuyor ya. Adamlar üretip satıyor bizim gibi sadece tüketmiyor. Bütçe açığımız var cari açık var vs vs.

Ee hani albayraklar eşliğinde reza denen soytarıyı ekrana çıkarıp cari açığın %20 sini ben kapatıyorum şovları yapıyodunuz noldu o iş

Sonra aynı adam dolandırıcılıktan kara para aklamadan yargılanınca neymiş fetöcülerin işiymiş. Hani diyorlar ya yav he he cuk diye nasılda oturuyor ama.

Ver mehteri ver mehteri...

Bizimkilerin üretmeye ihracat ithalata ihtiyaçlarımı varki yapsınlar. Açıkmı verdin yaslan vergiye vatandaş çalışıp kapatsın. Böyle bir sistemi olan devlet niye çalışsın ki

• daha ilgincini söyliyim ben size

aynı siteden 2018 model santa fe limited edition baktım en dolu paket hatta herşeyide ekledim 41.700 dolar yaptı. doların kuru şuan 3,6 ve toplamda araç 150.000 tl yaptı.

bizim ülkemizde santa fe nin dolu paketi 300.000 tl hyundai türkiye sitesine girip bakabilirsiniz ve 2017 modeli 300.000 tl

gerçekten çok dehşet soyuluyoruz.
  • Şaka gibi valla bizde her yıl 7-8 bin lira zam yapıyorlar.

• dedi ve banlandı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.