Şimdi Ara

Amerika’nın Hyundai elantraya şaşırtıcı 2017-2018 fiyat farkı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
3.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • dirilişi için güçlü bir türkiye için

EVET

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Güleriz ağlancak halimize...

hiç sorma hocam

• Ben fahiş vergileri fiyatları da geçtim, bir grup zam geldikçe seviniyor, bize kızıyor, kendi arabasının değer kazandığı zannediyor (sanki satınca daha ucuza alabilecek salak)

Biz ayrı bir boyuta geçtik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu elantraya bayılıyorum düşmüş hemen alayım.
  • reallist55 kullanıcısına yanıt
    okadar özelleştirme yapıldı satılmadık don kaldı bizde gene bütçe ekside. içim kan ağlıyor.
  • yapmayın arkadaşlar 17 bine abd'de alınıyorda 17 bine türkiye de hyundai elantra alınmıyor mu.. aha link verdim hemi de dosta gidecek türdenmiş. biraz eski ama olsun,biraz boya cila attın mı sıfır gibi olur :D

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-guzel-dosta-gidecek-araba-480409210/detay
  • Aaaa yeter ama tüm evren kıskanıyor bizi lütfen
  • uzakdağ kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

dedi ve banlandı

Bekir hocam banlanmam bu konu ve diğer atv haberi erdoğan devrede zam düşürülecek konusu değil, ülke ve dünya gündeminde bir yorumumdan ötürü oldu bu konularda bile banlanacağımız zamanlar gelecek ama

• İyi sınırsız yememişsin, o günler de gelecek bazı konuları deşmeye devam edersen Şu hale bak yav

• quote:

İyi sınırsız yememişsin, o günler de gelecek bazı konuları deşmeye devam edersen Şu hale bak yav

Hocam ülke bitmiş ülke insanı bitmiş forum mu bitmesin

Sokağa çık bak insanlara gerçekten iyi niyetli dürüst insanı parmakla gösterirsin, “bu deyim bile fazla kalıyor” herşey pahalı neyse daha konuşmaya gerek yok, ama hocam sana söyleyim bu ülkenin işi bittiğinde bir asırda bile zor toparlanacak.

yani bir kere geldik dünyaya Türk olarak geldik ve ondada kıyamet kopacağı zamana kadar olabilecek en berbat dönemde geldik.

kimsenin ruhu duymyyor ama harbiden üzücü, ben kendi açımdan konuşursam 1994 te başladım ilk okul, orta okul, lise, üniversite hiç birinde çalışmadım eşşeklik ettim babam yalvardı çalış diye çalışmadım, süper lüks yaşamı hak etmiyorum, ama böyle bir yaşamıda hak etmiyorum açıkçası, reis sağolsun 500l benim ömrümde kullanacağım son araba olacak 30 yaşımdayım 70 yaşıma kadar bu arabayı kullanmak zorundayım malesef son arabam çünkü bir yenisini devlet almaya müsade etmiyor.

bakma nickimde fiat yazdığına hyundai’cıyım ben ilk kullandığım arabada hyundai 2004 te ne günlerdi Fiat’tan sonra en çok kullandığım marka hyundai hd kamyonetine kadar kullandım, Japon severim ama o 2006 dan 2017 ye kadar 30 yaşıma kadar düz boru varex beyaz civic hb istedim bu yaştan sonda Japonla işim olmaz, Japonda kullanamadım ve bir kere geliyorum dünyaya onda da kullanamadım

şimdi 500l den sonra otomatik benzin+lpg elantra isterim oda malesef olmayacak

kusura bakma bekir hocam biraz uzattım ama rahatladım

• yaktım kardeşim senin için cugaramı, umarım isteklerine kavuşursun.

• quote:

yaktım kardeşim senin için cugaramı, umarım isteklerine kavuşursun.

Amin hocam cümlemiz için

• Amerika/Kanada'daki otomobil fiyatlarına sinirimizi bozmamak için bakmamak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

zaytung haberi o, finlandiya

Verdiği diğer bilgiler zaytung haberi bile değil..
    Bildiğin kahve muhabbeti..
    ABD de enflasyon eksiymişmiş.
    Feed kademeli artış için uğraşıyormuşmuş...
    Forumun hali de ortada mesajı çok beğenmiş ezolar..
    Kendisini ezmekten bu kadar zevk alan mazoşist güruh yoğunluğu en yüksek forumdayız galbaaa...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.