Binbaşı
19 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 92 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar youtubeda böyle bir kanal gördüm kemal sunal vs gibi sanatçıları deep fake video yöntemi ile yabancı filmlere aktarmış garibime gitti :D

Not:Kanal benim değil.

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır hattıma tl vs atmıyorum hattım faturasız bugün sanırım arandığında öyle bir numara yok deniyor.Hatta hiç tl atmadığım için aylık 2 liralık kesintiler birikmiş açtırdığımda bunları ödemek zorunda mıyım yada tamamen kapandığında bunları ödemek zorunda mıyım bilgilendirebilecek var mı?
Arkadaşlar uzun zamandır siyah sivrisinekler görüyordum çevrede bugün bir tanesini öldürdüm yakından baktığımda siyah beyaz çizgileri vardı.Merak sonucu araştırma yaptım farkettim ki aedes sivrisineği yani zika, sarı humma vb hastalıkları yayan bir sivrisinek türü ben hayatımda ilk defa görüyorum.

Sadece dikkat etmeniz için açtığım bir konu ve nasıl bir yol izlememiz gerekiyor bilen gören arkadaşlar varsa yazarsa sevinirim.

Merhaba arkadaşlar başlıktaki modeme sahibim fakat modem ışıkları yanıyor sadece yanıyor yanıp sönmüyor normal mi bu durum bu ürün için bilen var mı?
Merhaba arkadaşlar uzun zaman önce dsmart internet kullanıyorduk belli sorunlar nedeniyle kapattırdık ve başka sağlayıcılardan internet almak istedik fakat başvurduğumuzda altyapı yok sorunuyla karşılaştık 1 2 ay bekledikten sonra ttnete başvurduk internet bağlattık fakat Türknet vs gibi sitelerde sorgulama yapınca hala altyapı yok sorunuyla karşılaşıyorum bunun çözümü nedir bilen var mı acaba
Merhaba arkadaşlar konunun yeri bura mı bilmiyorum fakat elimde bir olympus kulaklık var bu kulaklık çok hoşuma gidiyor kabloları burgu burgu oldu kulaklığın üzerinde sadece olympus yazıyor sanırım bir ses kayıt cihazının kulaklığı acaba bu kulaklıktan bulmam mümkün mü?

Fotoğraf isteyen olursa atabilirim.
Konu varmış silinsin
Arkadaşlar Halk TVde gördüm kuzey ırağa amerikan tankları gidiyor yardım için ben diyim 100 siz diyin 150 tank ucu bucağı yok tanker onların meşhur jipleri ne olucak bu işin sonu

edit video:https://www.youtube.com/watch?v=0BQfXBcBjNE
Soru başlıktaki gibi korku filmi izlemeyi düşünen var mı şuan
KADIKÖY MODA SAHİLİNDE OLAY GÖRÜNTÜLER... şunu youtube yazıp izleyin ne düşünüyorsunuz :D
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 16 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.153
İkinci El Bölümü Mesajları: 33
Konularının görüntülenme sayısı: 65.254 (Bu ay: 348)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4.911 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.