Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3880. sayfa)

331.700
Cevap
8.115
Favori
72.888.893
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38783879388038813882
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oynamak isterim de nasıl yapacağız kısaca yazarsanız sevinirim. Ya da kaynak gösterebilir misiniz? Oyunun tarzı hoşuma gitti. Online değil değil mi, internet gerektirmiyor yani ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anywar -- 5 Ağustos 2021; 11:34:59 >
  • anywar kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle prime gaming sitesine girip prime üyeliğinizle giriş yapın sonrasında zaten orada oyunu göreceksiniz "talep et" butonuna tıklayın size bir kod verecek, o kodu kopyalayın. Sonrasındawww.origin.com sitesine girin, hesabınız yoksa hesap oluşturun, hesap oluşturduktan sonra sonra solda library yazan yere tıklayın, sonra add game yazan yer olacak ona tıklayın kodu girin işlem tamamdır. (bu arada sanırım Google Chrome'dan origins hesabına girmeye çalışıldığında hata veriyor başka bir tarayıcı denerseniz daha iyi olur)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

bf1'de vermişlerdi çok güzel oldu.

• şekildeki amazon detayına dikkat.

"HSBC bankasının küresel araştırma birimi, Amerika’daki Nasdaq borsasında halka arz edilen eticaret şirketi Hepsiburada ile ilgili raporunda sektörün Türkiye’deki durumunu analiz etti.

Raporda Türkiye’deki eticaretin liderinin yüzde 27’lik pazar payıyla Trendyol olduğu belirtildi. HSBC’nin verilerine göre Hepsiburada onu yüzde 17’lik pazar payıyla izliyor. N11 yüzde 9 payla üçüncü sırada bulunuyor. Gittigidiyor’un yüzde 4, Migros’un yüzde 2 pazar payı bulunuyor.

HSBC, Türkiye’ye eticaret pazarının iki oyuncunun hakim olduğu ‘oligopolistik’ bir yapıya doğru gittiği yorumunu da yaptı."

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

https://t24.com.tr/haber/hsbc-turkiye-de-e-ticaret-trendyol-ve-hepsiburada-egemenliginde-oligopol-piyasasina-donusuyor,970188

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 5 Ağustos 2021; 13:19:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Lycormas QQ kullanıcısına yanıt

Battlefield 1 talep suresi bitti mi, goremiyorum listede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dumanus kullanıcısına yanıt

Evet geçen haftaydı

• Lycormas QQ kullanıcısına yanıt

Tuh, kacirdik o zaman

• Crysis vardı eskiden. Ne tatlıydı o.

• hp siyah mürekkep orjinal. HP CZ109AE (655)

69 TL

asin: B00CUZOWXE

• typhoone T kullanıcısına yanıt

Hocam Nivea Black&White yoksa mavi olanı mı? hangisinin kokusu güzel?

• quote:

Orijinalden alıntı: Turtalya

Hocam öncelikle prime gaming sitesine girip prime üyeliğinizle giriş yapın sonrasında zaten orada oyunu göreceksiniz "talep et" butonuna tıklayın size bir kod verecek, o kodu kopyalayın. Sonrasındawww.origin.com sitesine girin, hesabınız yoksa hesap oluşturun, hesap oluşturduktan sonra sonra solda library yazan yere tıklayın, sonra add game yazan yer olacak ona tıklayın kodu girin işlem tamamdır. (bu arada sanırım Google Chrome'dan origins hesabına girmeye çalışıldığında hata veriyor başka bir tarayıcı denerseniz daha iyi olur)

Her zaman origin üzerinden mi veriyor? PSN'ye ekmek yok mu? :)

• turev77 T kullanıcısına yanıt

Nivea'nın kokusu değil de etkinliği çok başarılı. Her ikisinin de kokusu bir birine çok yakın ve öne çıkan bir koku değil.

AXE öyle değil mesela. Black ve Dark kokuları çok güzel ama etkinliği biraz kısıtlı.

ikisi arasında kalsam BW'ı tercih ederdim heralde.

• serghat kullanıcısına yanıt
    Sadece pc'ye özel hocam. psn için bir şey verdiklerini görmedim daha hiç :)

• 1234Rambo kullanıcısına yanıt

%1 nedir ya :)) 3 yıl oldu Türkiye'ye geleli.çok düşük değil mi?

• drilldozer D kullanıcısına yanıt
    hocam millet giyim, kozmetik alacaksa alışmış gibi trendyola gidiyor. bana normal geldi. ty , şahsi görüşüme göre alışveriş yapmak isteyeceğim son yer. hiç sevmem. müşteri odaklı değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar . Şuan için herhangi bir indirim kodu var mı? 180 TL’lik bir ürün alacağım. Konunun başına baktım ama birşey göremedim. Orada yazmayıp, kod var ise bilgi verirseniz sevinirim. İyi forumlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antique

B085819RVL

500gr Le Petit Marseillais sıvı sabun - 8,62 TL

normalde aynı markanın 200gr katı sabunu 8-9 liradan satılıyor

bu sıvı sabundan 2 tane sipariş vermiştim bugün teslim aldım..

fransız markası.. italya'da üretilmiş.. nefis köpürüyor harika kokuyor..

8 liraya yarım kilo resmen bedavaymış.. keşke 4-5 tane sipariş verseymişim dedim Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• Defacto Gri Regular Fit Basic günlük Şort 28₺

xyzB094D9ZXTBxyz

ASIN hatalı kopyalamışım düzelttim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagles2 -- 5 Ağustos 2021; 17:18:31 >
  • antique kullanıcısına yanıt
    Ben de aldım bu üründen teslimat 10 Ağustos diyor.

• 
Sayfa: önceki 38783879388038813882
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.