S

Teğmen
14 Mayıs 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 41 (Bu ay: 0)
Gönderileri
selamlar,

oyunu iki hafta önce aldım bir arkadaşım da yükledi. bir başka arkaşa da yükleyeceğiz. geriye kalıyor 2.

yüklemek isteyen iki kişi bu gün içinde eft yaparlarsa psn bilgilerini göndereceğim.

teşekkürler. 135/5 = 27 TL.
Selamlar,

Win7 işletim sistemini flash disk üzerinden çalıştıracağım. 10 mb/s yazmı hızı (tek dosya) ile sandisk 8gb flash diskim yavaş çalıştırıyor.

İşetim sistemlerinde çoklu dosya yazma hızı da önemli heralde..

Hangi flash diski önerirsiniz. 16 gb yeterli olacaktır. usb 3.0 olması ileriye dönük olarak tercih konusu.

Teşekkürler.
Kablolu netmaster cxc-150 modemimi evde wireless router ile 4 cihazda kullanmak üzere paylaştırmak istiyorum. Cihazlardan birisi sürekli download yapacak.

Hangi wireless routeri tavsiye edersiniz.
Selamlar,

Iphone 3G ile bluetooth üzerinden notebook kullanarak internete girebilir miyim? safari browserda flash yok, download falan yapmıyormuş. bu konuda bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen.
iphone ile normal bir pc ile yaptığımız gibi download yapmak mümkün mü, flashget veya benzer bir programı var mı. (rs üyelerinin isini görür mü) download hızı pc ile aynı mı? teşekkürler
msi k9agm2-fih anakart ve athlon x2 3800 işlemci kullanıyorum. Bu anakartla hız aşırtan oldumu acaba? bios sürümü satın aldığımda 1.1'di. 1.2 ve 1.3'ü denedim. ancak onboard vga'da sorun yarattı. 20 inc monitörümün son çözünürlüğü olan 1680*1050 çözünürlükte görüntü verememeye başladı. ben de 1.1'i geri yükledim. Şimdi 1.4'ü denemeye korkuyorum. Windows'da yazılım ile bile olsa overclock nasıl yapılabilir, bilen varsa, paylaşsın.

teşekkürler.
Slmlar,

Yaklaşık 1.5 yıl önce Sony 42SX300 lcd-projection tv satın aldım ve aldığım günden beri tv kanallarını kablo tv ve digitürk üzerinden sorunsuz olarak seyrediyorum. Ancak tvyi üzerindeki vga girişinden pc'ye bağladığımda çok net bir görüntü alamıyorum. Örneğin bir web sitesi açtığımda yazılar güçlükle okunuyor. 2 ayrı vga kablosu ve bilgisayar ile yaptığım denemeler sonucunda problemin tv'de olduğuna kanaat getirdim.
Acaba benim televizyonummu arızalı yoksa sonynin bu modelleri böyle mi?

Ayrıca 1366*768 çözünürlük gösteren, vga ve composite girişlerinden başka girişi olmayan bu televizyonda 720p lik hd görüntüleri alabilecekmiyim. Teşekkürler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 269
İkinci El Bölümü Mesajları: 10
Konularının görüntülenme sayısı: 22.519 (Bu ay: 115)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 19 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.