Yüzbaşı
07 Aralık 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 74 (Bu ay: 0)
Gönderileri
windows 10 açılmıyor başlangıçta böyle kalıyor. Aşağıda videosunu ekledim. ctrl alt del yaptığımda olmuyor sadece shift ile res atıp cmd açtım oradan geri yükleme noktasına girilen kodu yazıp geri yükleme yaptım bilgisayarı açtım fakat düzgün açıldıktan sonra yeniden başlatınca tekrar böyle oldu ne yapabilirim ?
önceliğim formatsız çözmek.
https://www.youtube.com/watch?v=LcqME8gro9I

Video link
Merhaba ;

windows10 masaüstü simgeleri bilgisayarımı açtığımda genişledi ctrl basılı tutarak mouse topunu döndürsemde büyüme künülme oluyor ama bu sefer bi garip büyüdü genişledi gibi oldu yakın yakın durmuyor simgeler. ne yapabilirim

Merhaba,

Bazen bilgisayarım oyun oynarken çat diye kapanıyor daha sonra en az yarım saat sonra açılıyor. Bilgisayarım bunu ilk yaptığında hemen açıp şöyle bi el yordamıyla ekran kartı arka plakasına falan dokunmuştum aşırı derecede sıcaktı. Fakat sorun şu bazen 4-5 saat oynuyorum kapanmıyor bazen bir saat sonra kapandığı oluyor. Kapanınca tekrar kasadan power tuşuna bastığımda 1 saniyeliğine çalışır gibi yapıp açılmıyor sonra sadece ramlerin üzerindeki ışıklar yanmaya başlıyor o yanarak bekliyor. Ben ısıdan olacağını düşünüp termal macun yeniliyeyim dedim sıcaklıklarını kontrol edip. Afterburner ile işlemci ve ekran kartı derecelerine bakarak oyun oynadım bf5'de 3 saat oynadığımda işlemci 60-70 civarında ekran kartı 60-70 civarında geziyordu. Ertesi gün tekrar buna bakarken değerler yine 60-70 arasıyken aniden kapandı. Acaba sorun neyden kaynaklı olabilir.

* videoda ramin sadece birinin ışığı yanıyor gibi gözükmüş fakat ikisi de yanıyor.

ışığı yanan bu ramler

VİDEO
Merhaba;

Bugün gta 5 indirdim oyunu aldığımdan beri 2 senedir oynamıyordum ve bugün indireyim dedim fakat oyunu açtıktan sonra social club id şifre istedi bende eski social club id şifre ile girdim daha sonra böyle bi hata verdi bende şifre değiştirdim fakat düzelmedi yeni değiştirdiğim şifreyle giriyorum yine bu hata geliyor ne yapabilirim. Aynı şekilde bugn kuzenim de oyunu indirmiş o da bana bu hatadan aldığını söyledi.
Merhaba

Bugün world war z oynarken pc birden kapandı daha sonra elimi kasanın camına dokundum aşırı sıcak, camı açtım ekran kartının(msi gaming x 1070) arkadındaki siyah metale dokundum neredeyse elim yandı. Bu ısınma sorunu sizce neden olabilir? Monitörüm 144 hz acaba fps yüksekken çok zorlanınca mı olmuştur? Birde resimdeki işlemci soğutucunun içindeki sıvı bitiyor mu takviyeye gerek kalır mı?
C ve D disk'in yetkilerini kısıtlamıştım. Şimdi yetkileri tekrardan düzeltemiyorum erişim engellendi diyor

Win10 pc direk bu hata ile kapanıyor çözümü ne olabilir ?
Merhaba,
Sistem Özellikleri
- Intel i5 4460
- Asus H81I-Plus
- Asus GTX 960 Strix 2GB
- Kingston 8GB DDR3 1600 Mhz CL9 Savage Ram
- Seagate 1TB 7200 HDD
- Cooler Master Elite 130
- High Power 750W 80+ Bronze PSU
Videosu
3 sene önce böyle bir kasa toplamıştım. Ekran kartı işlemciyi darboğaz yapmayacak şekilde yükseltmek istiyorum. Tavsiyenizi bekliyorum.

Gtx 1060 6gb yada gtx 1070 düşünüyorum yalnız bu kartları alırsam işlemci yeter mi ?
Acer Aspire v3-571g model bilgisayarımda wifi açamıyorum bilgisayarda wifi switch'ide yok. Fn+F3 komutunu kullandığımda etki etmiyor. ağ ayarlarında devre dışı bırakıp tekrar aktif ettim yine wifi görmüyor (driver güncel).
Windows 8.1 pro
Resimde de görüldüğü gibi wifi kısmına tıkladığımda açılmıyor. Yardımlarınızı bekliyorum
İyi günler, yeni taşınacağımız evde merkezi sistem ısıtma var sadece ocak ve banyo işlemleri için doğal gaz kullanılıyor. Sadece banyoda su ısıtması için kullanabileceğim kombi önerebilir misiniz çok detaylı bi alet olmasına gerek yok.
Hakkında
Meslek: Makine Mühendisi
Forum İmzası:
* MSI X470 GAMING PRO * MSI GTX 1070 GAMING X 8GB * RYZEN 5 2600X * ADATA DDR4 16GB(8*2) 3000MHZ XPG D41 SPECTRIX * AEROCOOL P7-L240 sıvı soğutma * AEROCOOL Quartz Rgb 3 * SAMSUNG 970 EVO 250 GB NVME M.2 SSD * ViewSonic VX2458-C-mhd 24" 144Hz 1ms * Corsair Scimitar Pro RGB * Cooler Master Masterkeys Lite
Forum İkinci El İmzası:
* MSI X470 GAMING PRO * MSI GTX 1070 GAMING X 8GB * RYZEN 5 2600X * ADATA DDR4 16GB(8*2) 3000MHZ XPG D41 SPECTRIX * AEROCOOL P7-L240 sıvı soğutma * AEROCOOL Quartz Rgb 3 * SAMSUNG 970 EVO 250 GB NVME M.2 SSD * ViewSonic VX2458-C-mhd 24" 144Hz 1ms * Corsair Scimitar Pro RGB * Cooler Master Masterkeys Lite
Hakkımda:
  • MSI X470 GAMING PRO
  • MSI GTX 1070 GAMING X 8GB
  • RYZEN 5 2600X
  • ADATA DDR4 16GB(8*2) 3000MHZ XPG D41 SPECTRIX
  • AEROCOOL P7-L240 sıvı soğutma
  • AEROCOOL Quartz Rgb 3
  • SAMSUNG 970 EVO 250 GB NVME M.2 SSD
  • ViewSonic VX2458-C-mhd 24" 144Hz 1ms
  • Corsair Scimitar Pro RGB
  • Cooler Master Masterkeys Lite
  • Sistem ve Tercihleri
    Mobil cihaz
    Apple
    Mobil cihaz
    Apple
    Steam
    Lycormas
    Temel Bilgiler ve İstatistikler
    Aktiflik: Şu anda DH'de değil
    Son Giriş: 10 sa. önce
    Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
    Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 498
    İkinci El Bölümü Mesajları: 10
    Konularının görüntülenme sayısı: 18.714 (Bu ay: 239)
    Toplam aldığı artı oy sayısı: 313 (Bu hafta: 0)
    En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
    Mesajları
    İkinci El Referansları
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.