Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1947. sayfa)

5 sn
331.711
Cevap
8.115
Favori
72.890.099
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19451946194719481949
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sen suçlusun, kalbimizi çaldın diyecektim, bu tarz bir yaklaşım için yeteri kadar alköl almadığımı anımsadım.

• Kullanan biri lazım hocam. Bazıları çok dandik oluyor.
  • nDise kullanıcısına yanıt
    Ben arkadaşın kartıyla almaya çalışmıştım bir kez aldıktan 2dk sonra siparişimi iptal etmişti. İsim farkı bir şeyler demişti. (Maili bulursam nedeni düzenlerim.)
  • herkese açık indirimler bu gece mi yarın öğlen 12'de mi başlayacak acaba?

• LeXaL0102 kullanıcısına yanıt

Bir kere bende kuzenime telefon alıcaktım o zaman bir sorun yaşamıştım ama o zaman adres farklıydı tam emin değilim bu yüzden

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Aynen dip fiyat, kaptım birer tane, teşekkürler
  • Translasyon kullanıcısına yanıt
    Sizin kullandığınız diş macunu nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmtulsnn

Anker'in ürünleri çok kaliteli.

Markaya çok güvenmeyin. Aldığım bt hoparlörün şarj kısmı ilk gün arızalandı. Araştırdığımda benzer problem yaşayanları görmüştüm.(sloganına hiç uymayan bir sorun)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elektrotek -- 26 Kasım 2020; 19:24:19 >
  • Türk kahvesi makinesi adına hiç fırsat oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gudik.

Türk kahvesi makinesi adına hiç fırsat oldu mu?

dimi şöyle okka marka makinayi 500 liraya ne güzel olurdu tefal im bozuldu 2 aydır cezvede yapıyorum, makina kadar lezzetli olmuyor acı cekiyorum ya

• Arkadaşlar ne dersiniz? Philips traş mak. 459 TL.
    https://www.amazon.com.tr/dp/B074WDYBS6/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_Js9VFbAFY9E69
  • quote:

Orijinalden alıntı: porko

Arkadaşlar ne dersiniz? Philips traş mak. 459 TL.
    https://www.amazon.com.tr/dp/B074WDYBS6/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_Js9VFbAFY9E69

10 gün kadar önce falan 380 TL ye satıldı

• porko kullanıcısına yanıt

bende var. saç kesmede kafaları iyi değil bimden aldığım fakişr daha iyi. philips kesme olarak sakalda çok iyi sinek kaydı gibi yapıyor ama fiyatı bu kadar oldu mu 350ye filan almıştım. philipsin kendi sitesine de bakabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: erhan63

bende var. saç kesmede kafaları iyi değil bimden aldığım fakişr daha iyi. philips kesme olarak sakalda çok iyi sinek kaydı gibi yapıyor ama fiyatı bu kadar oldu mu 350ye filan almıştım. philipsin kendi sitesine de bakabilirsin.

Aynı ürün bende de var yanlış hatırlamıyorsam Mart 2020 gibi almıştım 320 TL'ye sizin aksinize ben çok memnunum saç kesme konusunda. Vücut, sakal farketmeksizin istediğim başlığı kullanıyorum ve gayet işimi görüyor yaklaşık 2 yıldır saçlarımı kendim kesiyorum. Ama bu fiyata alınacağını pek düşünmüyorum.

• Selamlar,az önce Amazon'dan mail aldım.

''Paketleme hattında meydana gelen operasyonel bir sorun neticesinde, gönderilerde yer alan etiketler doğru alıcılar adına basılmış fakat kutunun içinde yer alan irsaliyeler farklı müşterilere ait olacak şekilde paketleme yapılmıştır. Bu nedenle bazı müşterilerimizin kimlik bilgilerinin (ad, soyadı ve T.C. kimlik numarası) ve iletişim bilgilerinin (adres) yer aldığı sipariş başka bir müşteriye gönderilmiştir. Bu durum 23/11/2020’de gerçekleşmiştir.''

Mailde bu şekilde. Bilgilerimi/bilgilerimizi yanlışlıkla başkalarına mı göndermişler ? Başımıza iş açılmasın ? Daha önce böyle birşey ne duydum ne ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: exclbr

Selamlar,az önce Amazon'dan mail aldım.

''Paketleme hattında meydana gelen operasyonel bir sorun neticesinde, gönderilerde yer alan etiketler doğru alıcılar adına basılmış fakat kutunun içinde yer alan irsaliyeler farklı müşterilere ait olacak şekilde paketleme yapılmıştır. Bu nedenle bazı müşterilerimizin kimlik bilgilerinin (ad, soyadı ve T.C. kimlik numarası) ve iletişim bilgilerinin (adres) yer aldığı sipariş başka bir müşteriye gönderilmiştir. Bu durum 23/11/2020’de gerçekleşmiştir.''

Mailde bu şekilde. Bilgilerimi/bilgilerimizi yanlışlıkla başkalarına mı göndermişler ? Başımıza iş açılmasın ? Daha önce böyle birşey ne duydum ne ettim.

Bana da aynısı geldi.

• exclbr kullanıcısına yanıt
    Ben de aldım. Bana yanlış ürün gönderdiler. Kutudan çıkan irsaliye üzerinde ürünü satın alan kişinin adı, soyadı, tcsi, adresi her bilgisi vardı. Bu bilgiler bende varsa benim ürünümün gittiği kişide de var. Kısacası aslında sağlam rezillik, yanlış ürün gelmesinden daha ciddi bir konu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bf5 -- 26 Kasım 2020; 19:52:6 >
  • Reflex Tavuk Etli Yetişkin Kedi Maması 15 Kg ₺119,90

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0179AVQQA?psc=1

• 
Sayfa: önceki 19451946194719481949
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.