Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1589. sayfa)

5 sn
331.685
Cevap
8.115
Favori
72.884.803
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15871588158915901591
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: marakku

199 liraya aldım 1 tane şimdi 284 görünüyor neden acaba

Ben de de aynı.Sanırım aynı hesaptan aynı numaranın ikinci kez alımı için sınır koymuşlar.

• LeXaL0102 kullanıcısına yanıt
    Var mi dişe dokunur ürünler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • marakku kullanıcısına yanıt
    Bana gelen fırsat bildirimleri Oral B şarjlı diş fırçaları ve haylou gt1 pro hocam.

• Beyler sabah size paylaştığım 199 TL olan Puma ayakkabının fiyatını hangi numarayı seçerseniz seçin 284.71 liraya çıkartmışlar.

Bu Amazon ne yapmaya çalışıyor böyleAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Amazon da o kadar indirim gelir mi bilmem ama siz aynı dönemde bir vatan bilgisayarın sitesinden de bakın derim. En mantıklı indirimi onlar yapıyor. Ben ne nerede daha uygun fiyatsa oradan alırım. Son dönemde aldığım ürünlerin çoğunu vatandan alma durumunda kaldım çünkü diğerleri gibi bindirim yapıp sonra indirim adı altında normal fiyata çekmiyorlar.

Vatan da bazen palı satar ama indirim yaptıkları zaman gerçekten indirim yapıyorlar en azından. Diğerleri gibi fiyatı şişirip şişirilen fiyat üzerinden indirim yaptıklarına ben denk gelmedim. Denk gelen varsa bilmem o ayrı

Alıntıları Göster
    Sadece amazon özelinde sormamıştım hocam. Benim baktığım ürünler şu an en ucuz Amazon'da sayılır ama diğer sitelerle önemli bir fark yok fırsat sayılabilecek. Black Friday'i bekleyeyim diyorum. En azından bir 500 lira indirim olsa iyi olurdu.

• Beyler indirim kodu var mı şuan amazon.tr de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LeXaL0102 kullanıcısına yanıt
    Çoğu urunun fırsatını kaldırdılar akşam ikinci posta olur insallah.Tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: ersinduzgun4141

Vatan’ın indirim günleri ne zamanlar oluyor.

Standart bir zamanı yok ve aynı anda tüm ürünlere yapmıyor. Ama TV yaptığı dönem veya bilgisayarlara yaptığı dönemler oluyor. Bazen de model bazlı yapıyor. Takip etmek gerekiyor.

Bir dönem hafta sonu indirimleri oluyordu. Bazen bunu her hafta sonu yapıyor bazen 2 hafta da 1 yapıyordu. Bu sene henüz hafta sonuna özel indirimler göremedim. Ben de TV alacağım için şu an her yere bakıyorum ama henüz tatmin edici bir indirim göremedim. O sebeple bende Vatan yapar mı diye bekliyorum.

Belki kasım ayı ortalarında indirimler yapabilir çünkü gecen sene 21 kasım da 435 TL den oyuncu faresi ve 29 kasımda 539 TL den WD 2,5'' 4TB harici disk aldım. 539 TL den aldığım harici disk o dönem piyasada yeni ve piyasa fiyatı 750 TL civarıydı. Fare de 650 TL üstünde fiyata sahipti piyasada. Fare'yi Vatan dan sonra en ucuz satan sitede 450 TL di ama stoklarında yoktu.

Diğer sitelerin Efsane cuma satışı yaptığı dönemde vatan büyük bir indirim yapmadı ama 1 hafta sonrasında pek çok ürüne indirim yaptı. Gecen sene öyle yapmışlardı. Kasım ayı ortasında

Bu sene nasıl bir tutum sergilerler bilemiyorum. Ama indirim yaptıkları döneme denk gelirseniz pek çok ürün güzel indirim alıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Legolasx

Beyler sabah size paylaştığım 199 TL olan Puma ayakkabının fiyatını hangi numarayı seçerseniz seçin 284.71 liraya çıkartmışlar.

Bu Amazon ne yapmaya çalışıyor böyle 

Yerli sitelere özenmişler hocam. Hatta daha beterini yapıyor. Diğer siteler de indirimin son gününe kadar indirim varsa bir üründe fiyatı pek değişmez. Ufak tefek oynamalar olur ama indirim kaldırılmaz. Amazon bazı ürünlerden indirimleri kaldırmış.

Dün gece Spigen Essential F711D 10000 mAh 2C 5V 2.4A iP / Taşınabilir Hızlı Şarj / Powerbank - Siyah bu ürün 69 TL düşmüştü bu sabah bakayım dedim 104 TL çıkarmışlar fiyatını ve indirim yok üründe.

Prime ürün ama indirim yok.

Amazonun ne yaptığı belli değil.

• inanılmaz güzel indirimler var, hem de 5 gün arayla. 53 lira indirim yapmışlar helal olsun be.

NOT: ironiden anlamayan nesle aşina değiliz.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenanbal -- 13 Ekim 2020; 13:44:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dün gece aldığım ürünlerin fiyatları hep eskiye dönmüş anlaşılan indirim başladığı an alacaksın sonrasında hb mantığıyla hareket ediyor malesef amazonda

• O ürünü bekliyorsunuz diye o üründe indirim yapılacak anlamı taşımıyor arkadaşlar. Adı üstünde fırsat 10-15 adet sokuyorlar fırsat ürün sonra tekrar eski fiyata çekiyorlar.

Ne yapsınlar bir ömür fırsat ürün olarak satıp, size kar mı ettirsinler?

O zaman hepimiz Amazondan alıp başka e-ticaret ve satış sitelerinde satmaya başlar. Arbitraj yaparız.

Ayrıca fırsat dediğiniz şey KİRA GELİRİNDEN vazgeçme gibi düşünün Mesela Trendyol kampanya düzenlediğinde kategorilere göre değişmekle beraber ürün başı %15 ile %25 arası bir komisyon alıyor.

Bu komisyon oranını indirip, tüm ürünlerde indirim yaparak sürümden kazanıyor.

Amazon farklı bir yol izler, başka firma farklı. Neticede fırsat dediğiniz şey sınırlı stok ile sağlanabilen bir olay. Yakaladığınız an ihtiyacınız var ise alacaksınız.

Size kar ettirmek amacıyla FIRSAT yaratılmıyor.

• Arkadaşlar karşıya dış sesi vermyecek Bluetooth kulaklık önerisi olan var mı

• kenanbal kullanıcısına yanıt

Xiaomi indirimi ve kuponla 220 küsüre geliyordu bu daha önce harbiden güzel indirim :)

• Aerosol 34 kullanıcısına yanıt

Ürünlerde toplu alımı, stokçuluğu engellemek için her üyeye bir alım hakkı tanıyor. Siz ürünü satın aldıktan sonra tekrar almak isterseniz indirim tanımlı olmuyor size, ama ilk kez faydalanmak isteyen başka biri olursa ona indirimli fiyat görünüyor.

• Gece almış olduğum 8-9 parça ürünün hiçbirini şu an aynı fiyattan alamıyorum.Ya ürün mevcut değil yazıyor ya da eski fiyatına dönmüş.

• Legolasx kullanıcısına yanıt
    Ne aldın hocam?

• flood670 kullanıcısına yanıt
    Genelde temizlik kozmetik ürünleriydi hocam bir de tuvalet kağıdı ile havlu kağıttı. Görselde ekledim.

Edit:Bu arada sabahta puma ayakkabı almıştım. Hatta arkadaşlara da duyurdum. Onun da fiyatını yaklaşık 100 lira artırmışlar.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legolasx -- 13 Ekim 2020; 14:20:27 >

• 
Sayfa: önceki 15871588158915901591
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.