Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1591. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 54 Misafir (7 Mobil) - 50 Masaüstü12 Mobil2 iOS4 Android
5 sn
328.695
Cevap
8.079
Favori
72.124.257
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1586 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15891590159115921593
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: flood670

Ben tepkimi dile getirdim maille, sonraki ay prime abonesi olmayacağım. Cidden rezillik. Diğer ülkelerdeki Amazonlara bak bir de bizim trendyol hepsiburada kırması Amazona.

Ben de iptal ettim.Çalıştıkları agt midir nedir abuk subuk bir kargo firması.Adı aynı gün teslimat ortada kargom yok.Takip bile yapamıyorum.Doğru dürüst lokasyon bilgisi bile girilmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legolasx -- 13 Ekim 2020; 16:18:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrystalChamp

Siemens'de kettle, dik süpürge, kahve makinası vs ciddi indirimler vardı yarım gün içinmiş. Stok da var halbuki. Yapacakları indirime bunların !

Siemens den sakın dik süpürge filan almayın. Biz de var annem aldığına pişman oldu. 40 dakika kullanım süresi var aldığı modelde en yüksek ayarda 10 dakika da bitiyor şarjı

Kaç defa servisi gitti sorun yok dediler. En son dediler o 40 dakika en düşük ayarda geçerli. Hangi model alırsanız alın değişmez dediler. Değişim yaparız ama aynı şikayetiniz devam eder dendi. Sonra araştırdık ki adamların dediği gibi bu şarjı süpürgelerin hepsinde böyleymiş. Siemens'in dik süpürgesi olsun Drysonlar olsun hepsinde sistem böyle.

Bu süreler en ekonomik olan seçenekte bu süreleri veriyor. Diğer kullanımlarda süre ciddi şekilde azalıyor. Annem alırken kablosuz süpürgeye artık gerek kalmaz diye düşünmüştü ama yanıldığını kısa vadede gördü.

Günlük kullanımda dik süpürge kullanıyoruz ama onun dışında evi tamamen süpüreceksek kablolu süpürge kullanıyoruz. Eğer tembellik edip kablolu süpürgeyi yerinden çıkarmazsak yine dik süpürgeyi kullandığımız oluyor onda bir odada iş bitince hemen şarja takıyoruz. Tekrar dolunca diğer odaya ama oda uzun iş. Ayda bir annem eve temizlikçi alır. O zamanlar direk kadına kablolu süpürge veriyoruz öbür türlü ev temizlenemez.

• Amazon’dan tv box alacaktım dün 409a inmişti geri artırdılar . Media markete üye olunca daha ucuza verdi

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mitrovic kullanıcısına yanıt
    Bakalım gelince denerim güzelse tavsiye etmeye çalışırım :) stok bitmiş, pahalanmış ürün. Teşekkür ederim bilgiler için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Siemens den sakın dik süpürge filan almayın. Biz de var annem aldığına pişman oldu. 40 dakika kullanım süresi var aldığı modelde en yüksek ayarda 10 dakika da bitiyor şarjı

Kaç defa servisi gitti sorun yok dediler. En son dediler o 40 dakika en düşük ayarda geçerli. Hangi model alırsanız alın değişmez dediler. Değişim yaparız ama aynı şikayetiniz devam eder dendi. Sonra araştırdık ki adamların dediği gibi bu şarjı süpürgelerin hepsinde böyleymiş. Siemens'in dik süpürgesi olsun Drysonlar olsun hepsinde sistem böyle.

Bu süreler en ekonomik olan seçenekte bu süreleri veriyor. Diğer kullanımlarda süre ciddi şekilde azalıyor. Annem alırken kablosuz süpürgeye artık gerek kalmaz diye düşünmüştü ama yanıldığını kısa vadede gördü.

Günlük kullanımda dik süpürge kullanıyoruz ama onun dışında evi tamamen süpüreceksek kablolu süpürge kullanıyoruz. Eğer tembellik edip kablolu süpürgeyi yerinden çıkarmazsak yine dik süpürgeyi kullandığımız oluyor onda bir odada iş bitince hemen şarja takıyoruz. Tekrar dolunca diğer odaya ama oda uzun iş. Ayda bir annem eve temizlikçi alır. O zamanlar direk kadına kablolu süpürge veriyoruz öbür türlü ev temizlenemez.

Alıntıları Göster

Kolaylıktan çok zorluk çıkartıyormuş. Henüz detaylı araştırmamıştım, indirime kanıp kısa bir araştırmayla patlayabilirdim. Sürekli sarjına, temizliğin ortasında kapanmasına tahammül edemem verem olurum. Teşekkürler hocam.

• Yaklaşık 1 saat önce alışveriş yaptım.
    Robot süpürge
    Masa
    Usb çevirici aldım.
    Hepsi siparişlerimde gözüküyor ama karttan paralar çekilmemiş. Neden olabilir? Ne zaman çekilir para? Gün sonunda limit sıfırlanacak problem çıkmasın..

• CrystalChamp kullanıcısına yanıt

Rica ederim. Kablolu süpürgeler ne kadar çok şikayet etsek de vazgeçilmez cihazlar. Bunu çok bariz yaşayarak gördük. Rahat rahat süpüreyim dersen tamam kablosuz dikey süpürgeler ve dyson gibi cihazlar bir nevi rahat ama çok geniş bir alanı süpüreceksen şarjları dayanmıyor. Hazneleri de ufak olduğundan duruma göre çok çabuk doluyor. Dikeylerin hazneleri biraz daha büyük tabi dyson ve türevlerine göre.

Ama sonuç olarak kablosuz ne kadar rahat olsa da sık sık şarja takmak gerekmesi ciddi sıkıntı.

• Noctivagant kullanıcısına yanıt

Bu geri bildirim olmasaydı ben de almayı düşünüyordum. Teşekkürler yorumlarınız için.

Zira benzer şikayetler Dyson kullananlardan da geliyordu. Firmanın savunması gerçekten şaçmalıktan ibaret.

Bizde de klasik Fantom dik süpürge var. Bu işler için kullanıyoruz tabi şarj marj yok. Kablosunu tak çalıştır. Yani nasıl makineyse kaç kere düştüm plastiğini çatlattım. Motoru bana mısın demiyor yıllandıkça daha da açılıyor mübarek. Tabi ki kablosuz pratikliği yok onu da uzuuuuuuun bir priz alarak çözdüm artık.

Aslında gözü karartıp 1 robot süpürge, 1 fantom ve 1 tane de temizlik günlerinde çıkartılacak orta yollu bir Arnica tarzı süpürge iş görür sanki.

• quote:

Orijinalden alıntı: gfblugano35

Yaklaşık 1 saat önce alışveriş yaptım.
    Robot süpürge
    Masa
    Usb çevirici aldım.
    Hepsi siparişlerimde gözüküyor ama karttan paralar çekilmemiş. Neden olabilir? Ne zaman çekilir para? Gün sonunda limit sıfırlanacak problem çıkmasın..

provizyon kısmına baktınız mı mobilden. Orada yoksa geç düşebilir provizyonada.

Bu dükkanlarda hani temassız ödeme olayı vardır. Siz amazondan ödeme yaparken belki temassız ödeme yapmışsınız gibi davranmış olabilir. Temazsız ödeme olayında yapılan ödemelerde genelde olan bir durum bu ödeme yapılmamış gibi görünmesi. Sizin online ödemede aynısı yaşanmış belli ki.

Benim mağazalardan filan ödeme yaparken başıma hep geliyor. Hatta ilk defa temassız ödeme yaptığımda mobilden baktığımda elimde fiş olmasına rağmen ödeme görünmüyordu. Telefon açtım bankaya sormak için onlar ödeme yok dese alışveriş yaptığım yere geri gidecektim. Banka bugün şu marketten şu ödemeyi yapmışsınız dedi onun üzerine anladım sorun olmadığını.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erg0606

Amazon’dan tv box alacaktım dün 409a inmişti geri artırdılar . Media markete üye olunca daha ucuza verdi

Almadan önce "Google Chrome With Google TV" yi mutlaka inceleyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Mitrovic

Bu geri bildirim olmasaydı ben de almayı düşünüyordum. Teşekkürler yorumlarınız için.

Zira benzer şikayetler Dyson kullananlardan da geliyordu. Firmanın savunması gerçekten şaçmalıktan ibaret.

Bizde de klasik Fantom dik süpürge var. Bu işler için kullanıyoruz tabi şarj marj yok. Kablosunu tak çalıştır. Yani nasıl makineyse kaç kere düştüm plastiğini çatlattım. Motoru bana mısın demiyor yıllandıkça daha da açılıyor mübarek. Tabi ki kablosuz pratikliği yok onu da uzuuuuuuun bir priz alarak çözdüm artık.

Aslında gözü karartıp 1 robot süpürge, 1 fantom ve 1 tane de temizlik günlerinde çıkartılacak orta yollu bir Arnica tarzı süpürge iş görür sanki.

Rica ederim. Bizde çok eski kablolu süpürge vardı o sorunluydu onun üzerine annem o siemens dikeylerden almıştı. Aslında dyson alacaktı da o kadar para veremem diyerek siemens dikey almıştı. Daha sonra baktı olmayacak özdilekten kampanya ile siemens kablolu normal süpürge aldı.

Aklında hala dyson var ama hep geri adım atıyordu. Gecen sene alacağım bu defa bulursam dedi. Bir Bursa'ya günü birlik gidişimizde almaya da karar vermişti. O gün ilk defa uzun uzadıya denedi ve almadı. Perde süpürürüm filan diyordu çünkü reklamlarında görmüştü ama bir kaldırdı havaya yok ben bunu böyle tutamam dedi bıraktı. Hep incelerde avm'lerde ala iş ciddiye binip alıcı gözle inceleyince olmayacağı anladı. Ara ara yine aklı gidiyor dyrson'a ama değmez o kadar para diyor. Cidden de değmez.

• Mitrovic kullanıcısına yanıt
    Fantom’un modeli nedir hocam? Ben de kablolu dik süpürge bakıyorum da.

• herkesin amazonu tercih etme sebebi farklı,benim tercih sebebim iade politikaları.

siz hiç bir ürünü iade ederken rezil oldunuz mu?

olmadıysanız olana kadar amazonu karalamaya devam edebilirsiniz,sizin layığınız açılmış hiçbir ürünü almayan n11,gittigidiyor ve hepsiburadadır.

bana ürünü deneme fırsatı sunsunlar her şeyi normal fiyatının üzerinde almaya razıyım.

durmadan agt yi kötüleyen bi guruhta var,sanki tek bir çalışma gurubuyla tüm türkiyeye dağıtım yapıyorlarmış gibi,bulunduğum yerdeki personelleri işlerini layığı ile yapıyorlar,senin bölgendekilerin kötü olması agt yi kötü yapmaz,şubeleşmenin mantığını öğren sonra konuşalım.

indirim konusunda ise memleketin durumu belli,amazonda değil sandıkta hesaplaş.

son olarak aranızda primeye verdiği 8tl yi iptal ederek amazona ''ders'' vermeye çalışan ''bir kitle'' var ki..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RASYONALIST -- 13 Ekim 2020; 17:17:30 >
    Yok hiç bir yerde gözükmüyor. Biraz araştırdım sanırım kargolanınca çekiliyormuş

• ender E kullanıcısına yanıt
    Ne demek istediniz anlayamadım . Ne işe yarar bunlar:)

• RASYONALIST kullanıcısına yanıt
    Sana ne oluyor yaptığım yorumu da içine katarak misilleme yapıyorsun. İster üyelik iptal ederim ister agt kargoyu kötülerim. Benim yaptığım yorum şahsi bir yorum seni ilgilendirmez. Kendi kendine alınıp kendi kendine savunma yapıyorsun aklınca. Senin layığın nereyse alışveriş yapmaya devam edebilirsin.

Adama bak gelmiş çorbama limon sıkıyor. Adama sorarlar " Sana Ne" diye.

Edit:Ayrıca şikayet var sitesine zahmet edip bakarsan binlerce şikayet okuyabilirsin kurye firmasıyla alakalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legolasx -- 13 Ekim 2020; 17:25:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rinots

Fantom’un modeli nedir hocam? Ben de kablolu dik süpürge bakıyorum da.

Bu hocam: https://www.hepsiburada.com/fantom-p-1200-pratic-kirmizi-kuru-supurge-pm-evfanprap1200

----

Dyson'a o paraları verene kadar üstüne biraz daha ekleyip iyi bir robot süpürge alınır hem de hayat kalitesi artar. Bu Dyson'ın yorumlarını okurken hep övgüleri görürsünüz. Adamın önceki süpürgesi SSCB zamanından kalma süpürge. Dyson övüyor. Kardeşim sana zaten hangi süpürgeyi verirsek verelim hayat kaliten artacak. Neymiş diğerleri dışarıya veriyormuş. Yalana gel. Annemde Arnica Tesla Premium Rose, ben de Bosch GS60 var. İkisini de kullandım. Filtrelerini düzenli değiştirdikten sonra, içini de ara ara temizledikten sonra süpürgeden her zaman verim alırsın.

Dyson övgüleri yerini bir süre sonra şikayetvar'a bırakıyor.

https://www.sikayetvar.com/dyson/batarya

Bataryaya 750 lira istemişler.

Pillerin iyi gittiğini görmeden sanırım süpürge almam. 3-4 senelik makine 1 saat gitmiyorsa ne yapayım Dyson'ı.

Konuyu dağıttık ama kusura bakmayın önemli bir meseleydi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mitrovic -- 13 Ekim 2020; 17:22:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfblugano35

Yaklaşık 1 saat önce alışveriş yaptım.
    Robot süpürge
    Masa
    Usb çevirici aldım.

Masa'nin linkini paylaşabilir misiniz hocam?

Hocam selam,

Bende dyson v10 var, dediğinize kısmen katılıyorum, kısmen katılmıyorum. Şarj süreleri kısıtlı haklısınız, örneğin v10 da 1 saat. Fakat çok pratik, kolay temizlendiği için ve çekiş gücü kuvvetli olduğu için temizliğiniz 1 saat sürmüyor zaten. Detaylı temizlik yapacaksanız 2 kere de halledersiniz aslında.

İmkanı olanlara tavsiye ederim.

• erakan kullanıcısına yanıt
    Katlanabilir bilgisayar masası dostum. Çok ahım şahım değil ama isterseniz gene de paylaşayım 😊

• 
Sayfa: önceki 15891590159115921593
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.