Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1588. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 103 Misafir (2 Mobil) - 103 Masaüstü7 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
331.405
Cevap
8.112
Favori
72.815.114
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15861587158815891590
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bu ayakkabının siyahını amazondan almıştım haziranda 199 tl'ye çok dayanıksız gibi geldi gözüme direk iade ettim çok rahat ama aşırı dikkatli kullanmak lazım kolay yırtılma potansiyeli var çok basit geldi 100 150 tl arası olsa direk al ama 200 tl verince biraz daha sağlam bir şey bekliyordum herneyse aynı fiyata temmuzda nike tanjun aldım o sağlamlık anlamında daha iyi en azından daha oturaklı bir model bir dipnot olarak paylaşayım dedim Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• teen wolf kullanıcısına yanıt

Stok bitmişti, öylesine bir F5 çektim.

3.699 dan 3 stok var dedi en başta, bir F5 daha çektim 5.490'a çıkmış :)

• _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt

hangi bilgisayar hocam bu ?

• Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
    İyi günler herkese

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Philips televizyon almayı düşünüyorum ama sadece 100 lira indirim almışlar. Black friday'de en azından 500tl indirim gelir mi televizyonlara?

Yoo hala 3699 görünüyor

• Sennheiser kulakiçi kulaklık indirimlerini stok da olmasına rağmen 12saat sürdü sadece. Şimdi baktım da çoğu ürünü böyle kaldırmışlar. Sabah 20 sayfa indirim vardı şimdi 9 sayfa. Stoklar da bitmeden niye böyle bir şey yaptılar anlamadım

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicosia -- 13 Ekim 2020; 12:19:53 >
  • ersinduzgun4141 E kullanıcısına yanıt

2 tane vardı, şimdi yine arttı.

Dalga geçiyor amazon

• quote:

Orijinalden alıntı: Hardwell.

Philips televizyon almayı düşünüyorum ama sadece 100 lira indirim almışlar. Black friday'de en azından 500tl indirim gelir mi televizyonlara?

Amazon da o kadar indirim gelir mi bilmem ama siz aynı dönemde bir vatan bilgisayarın sitesinden de bakın derim. En mantıklı indirimi onlar yapıyor. Ben ne nerede daha uygun fiyatsa oradan alırım. Son dönemde aldığım ürünlerin çoğunu vatandan alma durumunda kaldım çünkü diğerleri gibi bindirim yapıp sonra indirim adı altında normal fiyata çekmiyorlar.

Vatan da bazen palı satar ama indirim yaptıkları zaman gerçekten indirim yapıyorlar en azından. Diğerleri gibi fiyatı şişirip şişirilen fiyat üzerinden indirim yaptıklarına ben denk gelmedim. Denk gelen varsa bilmem o ayrı

• Stok bitmeden fiyat arttı

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Vatan’ın indirim günleri ne zamanlar oluyor.

• oxiabit O kullanıcısına yanıt
  • ersinduzgun4141 E kullanıcısına yanıt

Eskisi gibi indirim günü yapmıyor epey zamandır. Ürün bazlı indirimler oluyor.

• Stanley termos fırsatı da kalkmış

• Arkadaşlar prime indirimleri dışında belirli tutar üstüne indirim sağlayan güncel bir kod var mıdır?

refresh yapa yapa elim yoruldu bi geldi gitti anlamadım. Yeğenlere alacam eba bilgisayarı bir türlü düşmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

bu ayakkabının siyahını amazondan almıştım haziranda 199 tl'ye çok dayanıksız gibi geldi gözüme direk iade ettim çok rahat ama aşırı dikkatli kullanmak lazım kolay yırtılma potansiyeli var çok basit geldi 100 150 tl arası olsa direk al ama 200 tl verince biraz daha sağlam bir şey bekliyordum herneyse aynı fiyata temmuzda nike tanjun aldım o sağlamlık anlamında daha iyi en azından daha oturaklı bir model bir dipnot olarak paylaşayım dedim  

Aldım hocam artık.Gelince hoşuma gitmezse iade ederim sağ ol.

• Fırsat bildiriminde gece yarısı bir parti indirim daha gelecek duruyor. Daha iyi olması temennisiyle

• 
Sayfa: önceki 15861587158815891590
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.