Şimdi Ara

Amazon İkinci El Satış (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
977
Cevap
205
Favori
184.982
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen haftalarda indirime düşen gigabyte 1050 tiden alıp, satmak isteyen varsa pm ulaşabilir. 1 adet eksiğimiz kaldı. Şu anda gönderime kapalı. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerinde bir karar olmuş
  • oyun klavye ve mouse alinir.g403 kampanyasini kaçirdiktan sonra alasim kalmadi özellikle istedğim model o idi.Özellikle o model varsa çok sevinirim.
  • Arkadaşlar Ryzen 1600x işlemci,b350 anakart,gtx 1070 ekran kartı,sıvı soğutma bu tarz ürünlerden alıp sonradan sistem toplamadan vazgeçen arkadaşlarımın dönüş yapması konusunda rica ederim.
  • Dursun bakalim buralardan neler dusecek

• alınık
    New balance skechers columbia solomon 42 numara ayakkabı
  • hayırlı uğurlu olsun. dar gelen ayakkabılar büyük alınan eşyalar değerlendirilmiş olur emeği geçenler sağolsun.
  • Güzel konu olmuş msj dursun

• Razer Firefly Gaming Mouse Pad ve Logitech c920 satan varsa ulaşssın lütfen.
  • Puma Erkek Ascension Yağmurluk yeni geldi. Kargo tamamlamak için almıştım. L bedenin fiyatı artmıştı XL sipariş ettim fakat büyük. L beden alıp takas etmek isteyen olursa özel mesajdan ulaşsın.

https://www.amazon.de/gp/product/B01N5CRV1Y/ref=oh_aui_detailpage_o01_s01?ie=UTF8&psc=1
  • https://www.amazon.de/Razer-Diamondback-Beleuchtete-Beidh%C3%A4ndige-Pr%C3%A4ziser/dp/B0152YTWJS/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1497443570&sr=8-1&keywords=razer+diamondback

Amazon dan 2 hafta önce aldığım mouse satılıklık. Sadece 2 el cs go oynanmıştır. Kutusu faturası durmaktadır. Alışamadığım için satmayı düşünüyorum. İstanbul Anadolu yakası elden teslim edebilirim. fiyat 200 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seffaa61 -- 14 Haziran 2017; 22:10:30 >

• G920 g29 h-shifter araniyor

• alınık 2x8 ram adana içi rahat bir şekilde görüşüp anlaşabiliriz.
  • 300 tl ye kadar kullanılmamış saat satan varsa pm den gönderebilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba öncelikle. Aradığım ürünler genel olarak alınmış açılmamış ya da 1-2 ay civarı kullanılmış temiz ürünlerdir. Çok seyrek kullanımda süre uzayabilir temiz ürün arıyorum yani. Aradığım ürünleri yazayım:

1) Ryzen 5 1600

2) RX 580 veya MSI/ASUS/GALAX GTX 1060 6GB

3) 3000mhz DDR 4 8 GB RAM

4) Temiz sağlam mekanik klavye (200 TL limitim)

Şimdiden teşekkürler, güzel başlık olmuş açanı tebrik ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yurei -- 14 Haziran 2017; 21:50:1 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Konuyu destekliyorum hocam aradada göz atıyorum kulaklık bakıyorum bende. Konunun amacından sapmaması için ürünle birlikte faturanında, en azından ürünle ilgili olan kısmından ss eklenirse daha işlevsel olur. Kâr konmadığını göstermek amacıyla
  • eline sağlık Murat.. hayırlı olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: just one bad day

Konuyu destekliyorum hocam aradada göz atıyorum kulaklık bakıyorum bende. Konunun amacından sapmaması için ürünle birlikte faturanında, en azından ürünle ilgili olan kısmından ss eklenirse daha işlevsel olur. Kâr konmadığını göstermek amacıyla

Bunu alacağınız kişiden siz isteyebilirsiniz her mesaja atılırsa çok karmaşa olur ve şu fiyat mevzusu tekrar gündeme gelir bitmez yani ben öneri olarak verdim artık dileyen istesin dileyen başka türlü işine baksın.

Bu arada destek mesajları için çok sağolun eksik olmayın...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • alınık

traş makinası, Philips nurelco serisi tercih sebebi, tabii ki sıfır arıyorum

• İyi forumlar arkadaşlar 144hz freesync 1ms monitör alınır İstanbul.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.