Şimdi Ara

Amazon İkinci El Satış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
981
Cevap
226
Favori
179.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 691
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 26
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 saat 23 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 226
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • MühendisMurat (26 mesaj) DENIZCISERKAN (20 mesaj) ekksl6 (17 mesaj) gsserhat (16 mesaj) JMaharaja (16 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (874 mesaj) Mobil (458 mesaj) Tablet (27 mesaj) Mini (46 mesaj) Uygulama (15 mesaj)
  • @
18 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    72887 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Amazon linki vermek size kalmış bir şeydir, konu sahibinin bununla bir alakası yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 27 Kasım 2017; 17:20:24 >

• Sipariş özetinizi görelim. Çok daha uyguna satıldı bu kahve makinesi.

Birde şu Türkiye'de şu fiyat olayını bırakalım. Bu yüzden zaten Amazon'dan alışveriş yapıyoruz.
    Konuda sadece amazon dan alınan ürünler belirtiliyor.

Aynı montu geçen yıl bende 20TL den Jack&Jones dan almıştım. Büyük ihtimalle sizde aynı aldınız, üstüne 100TL daha koyup satmaya çalışmanız da ayrı güzellik tabi.
  • Yarbay
    72887 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 23 Kasım 2017; 18:27:2 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1530 Mesaj
    Hayırlı olsun diyelim.. İhtiyaç vardı böyle bir konuya, yerinde bir karar olmuş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rainmanstern -- 12 Haziran 2017; 23:57:47 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    997 Mesaj
    Öncelikle faydalı ve çok mantıklı bir başlık olmuş.

Colombia Pantalon var siyah L beden. Malesef büyük geldi bana 120 TL gibi bir maliyeti olmuştu. Aynı fiyat a veririm. Kesinlikle kullanılmadı. sadece denedim.
    Ürün L bedene göre biraz büyük. XL giyenlere olur.
    Link :https://www.amazon.de/gp/product/B00SJPC664/ref=oh_aui_detailpage_o06_s00?ie=UTF8&psc=1
    |
    |
  • Yüzbaşı
    342 Mesaj
    Hayırlı olsun diyerek en önlerden...
    |
    |
  • Çavuş
    94 Mesaj
    Hadi bakalım herkese hayırlı olsun.

İnşallah seni fazla yormaz Murat hocam.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    444 Mesaj
    Buralar değerlenir 😀
    |
    |
  • Yüzbaşı
    710 Mesaj
    ihtiyaç vardı inşallah kâr amacı gütmez insanlar böylece herkes faydalanabilir.
    |
    |
  • Yarbay
    2216 Mesaj
    Tam yerinde bir konu olmuş umarım doğru kullanılır
    |
    |
  • Yüzbaşı
    415 Mesaj
    Önlerden yer tutalım hayırlı olsun hocam
    |
    |
  • Teğmen
    174 Mesaj
    İyi bir başlangıç olmuş...
    |
    |
  • Yarbay
    2410 Mesaj
    hayırlı olsun. Hem iade ile uğraşmayız, hem amazona boşa masraf olmaz
    |
    |
  • Yüzbaşı
    856 Mesaj
    Adidas Duramo 8 mavi 45 1/3 aldım küçük geldi. 43 giyene olur. 31 euroya almışım. ramazan indirimi eksi vergi artı ile bu fiyat. herhangi bir kàrım yok. Ankara içi elden verilebilir. Konu iyi oldu, ihtiyaç vardı.

Fiyat: 120 TL

SATILDI

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01MZ3VLHY/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1497290973&sr=8-1&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65&keywords=adidas%2Bduramo%2B8&dpPl=1&dpID=41mSr5%2BXLuL&ref=plSrch&th=1&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TzisTa -- 18 Temmuz 2017; 16:26:30 >

• Yüzbaşı
    490 Mesaj
    Ön sayfalardan yerimizi alalım
    |
    |
  • Yarbay
    2299 Mesaj
    İlk sayfa önemlidir, ilk sayfa, ilk sayfa...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    597 Mesaj
    mantıklı düşünülmüş konu.Çünkü bazı kişiler örnğ ayakkabı alıyor yollamakla uğraşmak yorucu olduğundan ya birine veriyor akrabası vs yada satmak zorunda kalıyor yada kuzenine kendine annesine ürün alıyo ihtiyaç kalmıyor bu ve benzeri durumlar için işe yarayacak bir konu.Ama ilanı dhye açıp burayami link vermeli yoksa sadece ilan açmadan satacağı ürün linkini amazondan buraya koyup aldığı fiyatımı yazması doğru iyi olur bilemedim. yada her ikiside olabilir gibi sanırım isteyen açtığı ilan linkini atacak isteyende aldığı ürünün amazon linkini atıp satıyorum diyecek ve satın almak isteyen ondan sonra sadece pm ile iletişime geçecek umarım yararlı olur.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    770 Mesaj
    Yararlı konu olmuş. Ben başlayayım;

Ürün Skechers Burst 2.0 (43 numara) :https://www.amazon.de/Skechers-Herren-Burst-Sneakers-Schwarz/dp/B01M31M6E0/ref=sr_1_1?s=shoes&ie=UTF8&qid=1497300404&sr=1-1&nodeID=1760367031&psd=1&keywords=skechers%2Bherren%2Bburst&th=1&psc=1

Resimde görüldüğü gibi iki adet aldım, bu geç geldiği için hiç kullanmadım. Şuanki satış fiyatının altına verebilirim. (54 euro'ya almıştım)

EDİT: Günceldir. Fiyat 170 TL (Kargo Dahil)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tw1sted -- 18 Temmuz 2017; 18:47:16 >
    |
    |

• Teğmen
    217 Mesaj
    Hayırlı uğurlu olsun, artık kimse bir şey alırken korkmayacak
    |
    |
  • Binbaşı
    1145 Mesaj
    hayırlı olsun diyelim, bizimde işimiz düşer buraya
    |
    |
  • Yüzbaşı
    512 Mesaj
    Hayırlı olsun umarım sorunsuz gider.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.