H

Teğmen
01 Şubat 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Xiaomi Redmi S2 markalı telefon yamuldu, genpa servise garantiye yolladık kullanıcı hatası dediler. Anakartı yamulmuş tamir edilemezmiş. Yerine yeni tamir edilmiş yeni telefon önerdiler, Tüketici mahkemesine falan gitsek bir sonuç çıkar mı acaba ?
Merhaba Arkadaşlar, elimde foxconn g41mxe anakartlı kasası var. Kasanın ekran kartı bozuldu. Ekran kartının markası zotac geforce 9500 gt. Bunun yerine yeni ekran kartı almak istiyorum. Tavsiyede bulunabilir misiniz ?
Arkadaşlar bir sorum var, google chrome açıkken ekran kararıyor görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti hatası veriyor. Ekran bazen siyah oluyor bazen normal devam ediyor ancak çok sık olan bir sorun çoğu zaman açık sayfaları komple kapatmak zorunda kalıyorum. Sebebini bilen, yardımcı olabilecek var mı acaba?
Arkadaşlar merhaba,

Yeni sistem topladım bilgisayarı açınca odanın şalteri atıyor. Başka bir odada denedim yine aynısı oldu. Şalteri kaldırdıktan sonra tekrar deneyince açılıyor bilgisayar. Binada topraklama yokmuş. Bilgisayarın güç kaynağı 750 watt. Konu hakkında yardımcı olabilecek var mı ?
Arkadaşlar Merhaba,

İlk kez sanal kart kullandım hiç bilgim yok. İşbankası sanal karta 400 TL atıp amazon üzerinden sipariş verdim ancak kredi kartında sipariş verdiğim tutar kesinti olmuş. Sorum şu, kredi kartında amazon alışverişi görünüyor ve borç olarak gözüküyor. Bu durum normal mi yoksa sanal kart üzerinden kesilmesi mi gerekiyor ?
Arkadaşlar merhaba,

kısa süre içerisinde Ryzen 7 1700 ve MSI GTX 1070'li bir sistem toplayacağım. Bu iki parçayı aldım ancak anakart ve ram konusunda kararsızım. Anakart konusunda b350 anakart, ram olarakta corsair vengeance lpx düşünüyorum. Ancak uyumlu olabilecek her öneriye açığım bütçem her iki parça için maksimum 1300 1400 tl civarı.
Vodafone ile uzaktan yakından alakam olmadığı halde QNB Finansbank Bankamatik Kartımdan bilgim dışında 21.04.2017 saat 19:19 ve 19:17 tarihinde toplamda 2 fatura 126.70 TL'lik ödeme çekilmiştir. Çekilen hesapta ise Vodafone IVR fatura İstanbul ismi görünüyor. Vodafone'a kayıtlı herhangi bir numaram bulunmamasına rağmen nasıl çekim yapılmıştır? Vodafone insanları dolandırmaya mı başladı !
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 166
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 615 (Bu ay: 102)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.