Şimdi Ara

ALLAHIM DELİRECEĞİM 8 OLDU BU YİNE SİLDİLER İMZAMI !!! ŞU İŞİNİ DÜZGÜN YAPMAYANLAR YÜZÜNDEN (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
0
Favori
5.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mahmutzahitcelik

quote:

Orijinalden alıntı: webmaster-mt

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ZEUS__

sen imza kullanaman. parmak basacan. yandın çık.

imzana bi cümle daha ekle "ey admin kaldırmadan önce imzamın kuraldışılığı testi için tıkla" diye. o linke de 1024x768de ekran görüntüsü koy ya da bu konunun linkini ekle.

niye imzamda böyle saçma bir olay için yer ayırıp hakkımdan feragat edeyim ki işlerini düzgün yapsınlar

Yukarida bir sey yazmistim, belki ondandir

yukarıda yazmış olduğunuz herşey kurallar dahilinde. imzada en ufak bir kural dışı durum yok çekemeyenler sürekli şikayet ediyor. bizim çalışıyoruz diye geçinen ama sırf masaüstü görüntüsü bozulmasın diye 1024x768 e çözünürlüğünü küçültmeyen adminlerimiz direk imzayı siliyor.

Resim + 7 satir 8 satir olarak sayilmiyor mu?

7 satır yazı 1 de resim olarak hesaplanıyor

• Resim de satırdan sayılır.

Şu an yazdığım font büyüklüğüyle, en fazla 4 satır yazabilirsin.

Şu an yazdığım font büyüklüğüyle en fazla 7 satır yazabilirsin.

İmzan da resim olmasa bile, normal fontla 7 satır yazmışsın. Yine kural dışı.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

imzana bi cümle daha ekle "ey admin kaldırmadan önce imzamın kuraldışılığı testi için tıkla" diye. o linke de 1024x768de ekran görüntüsü koy ya da bu konunun linkini ekle.

niye imzamda böyle saçma bir olay için yer ayırıp hakkımdan feragat edeyim ki işlerini düzgün yapsınlar

yukarıda yazmış olduğunuz herşey kurallar dahilinde. imzada en ufak bir kural dışı durum yok çekemeyenler sürekli şikayet ediyor. bizim çalışıyoruz diye geçinen ama sırf masaüstü görüntüsü bozulmasın diye 1024x768 e çözünürlüğünü küçültmeyen adminlerimiz direk imzayı siliyor.

Yok ya hu resimde satırdan sayılıyor

http://forum.donanimhaber.com/m_1692648/tm.htm
    Bu dediğiniz hangi maddede yazıyor gösterebilir misiniz ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Chelonian

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yok ya hu resimde satırdan sayılıyor

http://forum.donanimhaber.com/m_1692648/tm.htm
    Bu dediğiniz hangi maddede yazıyor gösterebilir misiniz ?

''İmzada bulunan metinlerin satır sayısı şöyle olmalıdır:
    Font boyutu 1 ise imzanız en fazla 7,
    Font boyutu 2 ise imzanız en fazla 4 satırdan oluşabilir aksi halde imza silinecektir.
    Kullanacağınız boşluklar satır olarak kabul edilir ve satır sayısına dahil olur. ''

O boşluklardan biri de resim olarak kabul edilebilir

Edilemez, boş satır ile görsel aynı şey değil.Görsel satır sayısına dahil edilseydi bunu ayrıca belirtirlerdi diye düşünüyorum.
    Konuda arama yaptım bu sorunla karşılaşan bir üyeye rastlayamadım.

Gene de bir yöneticinin yorumunu almakta fayda var.

• Yahu arkadaş resim koymasa bile, normal fontla 7 satır yazmış. Yine kural dışı. Daha neyin tatavası bu? Bize inanmıyorsanız, yönetici bir arkadaşı çağıralım.
  • Hitap şeklinden mütevellit fazla detaylı yazmaya gerek duymuyorum fakat imza kural dışı değil şeklinde yorumlayabilirim. En azından satır ve görsel açıdan. Farklı bir nedenden ötürü işlem yapıldıysa detaylarını adminlerden veya forum destek üzerinden öğrenebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Yahu arkadaş resim koymasa bile, normal fontla 7 satır yazmış. Yine kural dışı. Daha neyin tatavası bu? Bize inanmıyorsanız, yönetici bir arkadaşı çağıralım.

Yalnız imzası normal font ile değil 1 numaralı font ile yazılmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chelonian

quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Yahu arkadaş resim koymasa bile, normal fontla 7 satır yazmış. Yine kural dışı. Daha neyin tatavası bu? Bize inanmıyorsanız, yönetici bir arkadaşı çağıralım.

Yalnız imzası normal font ile değil 1 numaralı font ile yazılmış.

Yalnız ben webmaster-mt arkadaşın imzasına bakmamışım. Başka birinin imzasının koduna bakmışım şimdi anladım. Mclaren Mercedes imzası olan biriydi. Sen miydin? Kafam uçtu gitti de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Hitap şeklinden mütevellit fazla detaylı yazmaya gerek duymuyorum fakat imza kural dışı değil şeklinde yorumlayabilirim. En azından satır ve görsel açıdan. Farklı bir nedenden ötürü işlem yapıldıysa detaylarını adminlerden veya forum destek üzerinden öğrenebilirsiniz.

1 yere kadar hitap şeklimde hiçbir sıkıntı yoktur 5.kez aynı hata yapılıyorsa insan art niyet arıyor.

Forum desteğe yazdım dün akşam bakalım nasıl bir cevap gelecek.

4.kez silindiğinde hiçbir açıklama yapmadan imzamı geri koymuşlardı bu sefer ne diyecekler bakalım.

bu da 4.kez silindiğinde forum destek ile aramda geçen dialog

• quote:

Orijinalden alıntı: Farabi

resim 20.480 bayttan oluşuyor (480 bayttan kaybediyorsun)

farklı bir imzanın resmine mi bakıyorsunuz benim imzamdaki resim 20.000 byte bile değil

• İşte bir facia daha evet 6.kez imzam kural dışı diye silindi fakat hiçbir değişiklik bile yapmadım :)

Sevgili saygıdeğer adminlerim neden kontrol etmeden siliyorsunuz imzamı? Bıkmadınız mı imzamla uğraşmaktan? Yada kıskanılıyor mu?

Yine sistemden mesaj geldi 2.ihlaliniz diye bundan öncekinde 1. kez yazıyordu bi dahaki sefere ceza yiyeceğim sanırım düzeltin artık şu meseleyi bıktım yemin ederim !
  • webmaster-mt kullanıcısına yanıt
    Konuyu biraz inceledimde istemsiz bir tebessüm oluştu, kusura bakmayın lütfen. İmzanız kural dışı değil fakat neden silindiğini sanırım buldum . İlk satırda yazan;

-KASA MODİFİYECİNİZ - Kapak Kesimi ----LEPİSTESLER HAKKINDA HERŞEY YARDIMLAŞMA KONUSU----

Bu satır nedeniyle siliniyor sanırım imzanız. Çünkü ilk gördüğümde bende size 2 zannetmiştim. Her neyse olan olmuş kusura bakmayın, insanlık hali akşama kadar onlarca şikayet, onlarca imza bakmaktan arada bir kaç tane hata yapılabiliyor demek ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Constantine

Konuyu biraz inceledimde istemsiz bir tebessüm oluştu, kusura bakmayın lütfen. İmzanız kural dışı değil fakat neden silindiğini sanırım buldum . İlk satırda yazan;

-KASA MODİFİYECİNİZ - Kapak Kesimi ----LEPİSTESLER HAKKINDA HERŞEY YARDIMLAŞMA KONUSU----

Bu satır nedeniyle siliniyor sanırım imzanız. Çünkü ilk gördüğümde bende size 2 zannetmiştim. Her neyse olan olmuş kusura bakmayın, insanlık hali akşama kadar onlarca şikayet, onlarca imza bakmaktan arada bir kaç tane hata yapılabiliyor demek ki.

Estağfurullah tabiki hata yapılabilir benim hata yapılmasına hiçbir şekilde lafım yok insanız. Fakat bu hata (tabiki hepsi sizin değil) 6 kez olunca insan artık sabrını yitiriyor.

Benim size 1 sorum olacak.

Sistem tarafından bana gönderilen bir mesaj var daha önce de gelmişti. 1. uyarı diye bu sefer de 2. uyarı diye geldi şimdi 3.kez daha birisi yanlışlıkla silerse ben ceza yiyeceğim bu sistemin saydığı sayacı nasıl sıfırlayacağız bunun ne gibi bir çözümü olabilir?

• quote:

İşte bir facia daha evet 6.kez imzam kural dışı diye silindi fakat hiçbir değişiklik bile yapmadım :)

Sevgili saygıdeğer adminlerim neden kontrol etmeden siliyorsunuz imzamı? Bıkmadınız mı imzamla uğraşmaktan? Yada kıskanılıyor mu?

Yine sistemden mesaj geldi 2.ihlaliniz diye bundan öncekinde 1. kez yazıyordu bi dahaki sefere ceza yiyeceğim sanırım düzeltin artık şu meseleyi bıktım yemin ederim !

hocam halinize cok uzuldum valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EVET LANET OLASI BİR İMZA SİLME VAKASI DAHA YİNE İMZAM SİLİNDİ ! VE YİNE UYARI ALDIM !

VE BU SEFER İMZA KULLANIM HAKKIM KISITLANDI 1!!!

İMZA KULLANIM HAKKIMIN GERİ VERİLMESİNİ İSTİYORUM !!! O KADAR SİNİRLENDİM Kİ BİRSÜRÜ KÜFÜR YAZIP GERİ SİLDİM LÜTFEN İLGİLENİN ARTIK

FORUM DESTEK DENEN SAÇMA YERE DE DURUMU BİLDİRDİM DAHA ÖNCELERİ FAKAT KİMSENİN UMURSADIĞI YOK !
    @Constantine @Nétwork @conjure @rds @powerstorm
  • Bu konuda bir dram yaşanıyor
  • ne kadar ilgili yöneticilerimiz var böyle
  • Hitap şeklinizi eleştirmişler. Bence çok sabırlı bir üyesiniz. İmzanız güzel diye sürekli şikayet ediyorlar. Şikayetle ilgilenen yönetici admin onayına sunuyor. Admin neden onaylıyor bir anlam veremedim. Artık sizi tanıyor olmaları gerekirdi.
  • benim yerimde başkası olsa yakmıştı gemileri neler söylemişti neler efsane olurdu konu....
  • webmaster-mt kullanıcısına yanıt
    Aslında ilk yazdığınızda gördümde yetkim kısıtlı olduğu için yazma gereği duymadım. Yarın hatırlatırım yetkili arkadaşlara ilgilenirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.