Şimdi Ara

amd x2 atlhon 250 3,0 @3,6ghz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
2
Favori
3.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

gigabyte m720 us3

ram kingston 2 gb ddr2 800 mhz

orthosla bütün sensörler aktif halde 1saat 40 dk test ettim ve hiçbir hata vermedi yeterlimidir ?

şunu da söyliyim ne ramlere ne cpu ya voltahj vermedim

29derece ile başladım (daha önceden oyun fln oynadım soğumasını beklemedim) en fazla 53 dereceye kadar çıktı
    ama işlemci biraz takoz çıktı sanırsam 3,75 e ayarladım sistem açılmadı :/

dün akşam everest le test ettim

direk linkler

http://img5.imageshack.us/img5/1545/stabilitytestl.png
    http://img7.imageshack.us/img7/8510/adsz2jx.png
    http://img10.imageshack.us/img10/2861/adszps.png

buda superpi 1 m

buda max ve min sıcaklıklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webmaster-mt -- 30 Ocak 2010; 13:29:12 >

• bende athlon x2 3600 var 1.9 ghz normal ama ben 2.7 ye akdar cıkarttım bi sıcaklık sorunum olmadı kastırmama ragmen bence seninki daha normal 60 C den sonra sıcaklık sorun olmaya baslıyor biraz daha kastır istersen işlemciyi gittigi yere kadar yani
  • ram hızlarını 1 seviye düşürdüm tam 800 e denk geldi daha kastırırsam bi seviye daha düşürmem gerekicek performansı etkilemez mi ???
  • up beyler akşam gidince dvm mı ediyim napim yoksa ideal mi

ekran kartım yok malesef oyunsuzum şuanda
  • ss ler nerde
  • atıyorum hemen daha yeni geldim işyerine

dün gece 240dan 260 a çekiyim dedim birisi vermiş oda 3,8 e çıkmış ama benimki yemedi açılmadı sistem ram hızlarını da düşürdüm ama nafile

bana yeter ztn 3,6 :)

fakat bişey sorucam sistem çok stabil ve hızlı oyunlarda fln hız artışı oldu ama benim sorum bu stabil testini daha fazla mı yapmam lazım yoksa yeterli mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webmaster-mt -- 30 Ocak 2010; 11:05:49 >
  • ssler yukarı taşındı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webmaster-mt -- 30 Ocak 2010; 13:24:20 >
  • yarım saat yapmısın sanırım bi kitlenme vsvss bişey yoksa bi sorun olmaz zaten test programları %100 çalıstırıyor yani hayırlı olsun güle güle kullan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dieforyou88

yarım saat yapmısın sanırım bi kitlenme vsvss bişey yoksa bi sorun olmaz zaten test programları %100 çalıstırıyor yani hayırlı olsun güle güle kullan :)

everest yarım saat orthos 1.5 saat test ettim

ht ve nb frekanslarını 2,4ghz ye çıkartıp eşitledim bu akşam gidiyim eve onların da sslerini alıp koyarım
  • 240 işlemciyi 3,92 yekadar çıklarıp super pi almıştım ama
    tabi stabilite testi yapmadım büyük ihtimalle stabil kalmazdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hak_an

240 işlemciyi 3,92 yekadar çıklarıp super pi almıştım ama
    tabi stabilite testi yapmadım büyük ihtimalle stabil kalmazdı.

chip in editörü en fazla %30 çıkartabilmiş o da 3,8 e tekabul ediyo ztn onun soğutucusu da özel baktım da
    ben 3,75 e aldım sistem açılmadı en fazla 3,7 de açılıyo ama pek kasmak istemiyorum 3,6 iidir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.