Yüzbaşı
03 Ağustos 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
18 üye
Görüntülenme
Toplam: 55 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selam arkadaslar sticker icerikli bir envanterim var, ne tur bir satis veya ticaret izleme yontemi yapmam gerektigini bilmiyorum. Envanterim icin teklifleriniz veya ne yapmam gerektigi hakkinda onerileriniz varsa gormek isterim, simdiden ilgilenen herkese tesekkurler.

envanter linki:https://steamcommunity.com/id/SirFokof/inventory/
neyse silinsin guzel konu idi
beyler biliyorsunuz ki usps orion artik kutudan dusmuyor ayni howl gibi sizce orionda kacak silah olup ileride fiyati tavan yapar mi?
arkadaslar anlamis degilim csgo forumunda takilan eski uyeler de dahil olmak uzere neden bu kadar cok bu sitemin reklamini yapip herkesi uye edip kullandirmaya calisiyorsunuz? yani bunda bi kar gutme amaci yoksa gercekten cok sasiracagim ve ayrica bu site hakkinda herhangi bir olumlu bir seyde yok
beyler ben daha yeni kesfettim videoyu illaki gore izleyen vardir gercekten sok edici bir durum kendi silahim gitmis kadar uzuldum

video linki;http://youtu.be/jRmRSSGK97g
EVET BEYLER SIZINDE GORDUGUNUZ GIBI BENDE ILK DEFA SAHIT OLDUM TURNUVA DISINDA BIR HACKERIN MAC ESNASINDA BANLANDIGINA, KARSI TAKIM DURMADAN HACK DEGIL DEYIP DURUYORDU AMA COK BARIZ ORTADAYDI ZATEN HACK OLDUGU KENDILERIDE HIC BIR SEY DEMEDILER OLAYDAN SONRA GERCEKTEN COK MUTLU OLDUM VALVE SAOLSUN ILK DEFA BENI MEMNUN ETTI

ISTE BUYRUN SS
evet beyler var mi bu adam hakkinda bilgi sahibi olan bu kadar cok parayi nerden buluyordu csgo streamerlarina yuklu miktarda donate ler yapiyor?
beyler arkadasim sebepsiz yere vac ban yedi, yemeden once ldlc ye bet basmisti ancak geri alirsa itemleri kullanamicak itemleri baska hesaba aktara bilir mi lounge dan ?

edit: "hep arkadas olur zaten" deiyenler gelmeden soylim dh nickimle steam aynidir isteyen profile bakabilir.
beyler cs:go chroma kasa bircok yeni silah ve ozellikle beklenildigi gibi yepyeni knife skinleriyle geldi.

edit: AZ ONCE CHROMA KASA DUSTU BEYLER OLUM ACINDAN 21.23 E SATTIM :D
Hakkında
Forum İmzası:
light of my life, fire of my loins
Hakkımda:
Lolita, light of my life, fire of my loins. my sin, my soul. Lo-lee-ta: the tip of the tongue taking a trip of three steps down the palate to tap, at three, on the teeth. Lo. Lee. Ta. she was Lo, plain Lo, in the morning, standing four feet ten in one sock. she was Lola in slacks. she was Dolly at school. she was Dolores on the dotted line. but in my arms she was always Lolita.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 7.853
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 39.083 (Bu ay: 221)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 11.810 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.