Şimdi Ara

ALLAHIM DELİRECEĞİM 8 OLDU BU YİNE SİLDİLER İMZAMI !!! ŞU İŞİNİ DÜZGÜN YAPMAYANLAR YÜZÜNDEN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
0
Favori
5.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: atheet

teşekkürler görüşmek üzere

Gerekmediğinde her zaman ortada olan boş şeylere cevap yazan yöneticiler nerede !!
  • Boş şeylerle ilgileniyorum

• "As long as we live in this cursed shinobi world... there will never be peace..."
    ♛ Intel i5 2500k ASUS EAH6950 RipjawsX 1600mhz 8gb CL9 Samsung 1 TB (Raid0) ASUS P8P67 LE CM HAF922 CORSAIR ES TX750 v2 Inca 23" 2ms ♛

şu imzayı sildiler kural dışı diye

Admin imzam kural dışı mı? @ 9 Ağustos 2012; 11:08:30
    imzanızda sorun gözükmüyor

sonra uyarı puanı geldi bi yerden hediye ama nerden hala bulamadım

• Şimdi bende kontrol ettim ancak bir sorun göremedim.Kullandığınız resim'de 100*100 sıkıntı yok.
    Sanırım bir yanlışlık olmuş olabilir.Kusura bakmayın.

Sizden ricam aynı imzayı tekrar koyarsanız imzanıza birde öyle bakalım tekrar
  • quote:

Orijinalden alıntı: conjure

Şimdi bende kontrol ettim ancak bir sorun göremedim.Kullandığınız resim'de 100*100 sıkıntı yok.
    Sanırım bir yanlışlık olmuş olabilir.Kusura bakmayın.

Sizden ricam aynı imzayı tekrar koyarsanız imzanıza birde öyle bakalım tekrar

Koydum şuan

edit: ayrıca imzamı silen yöneticiyi öğrenmek istiyorum emin olun ki kötü birşey demiyeceğim

tek diyeceğim bir daha milletin gazına gelmemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webmaster-mt -- 14 Ağustos 2012; 2:08:03 >
  • Valla uykusuzluktan gözlerimin içi yanmaya başladı ama bu haliyle ben sorun göremedim.

Ayrıca şunuda belirteyim bazen başka ekran çözünürlüklerinde imzanız kural dışı görünmüş ve şikayet edilmiş olabilir.O anda ki yoğunluk sebebi ile arada kaynamış ve imzanız silinmiş olabilir
    Yani demem o ki hiçbir yönetici arkadaşım başkasının gazına gelip yada gıcıklık yapıp imza silmez.Zaten bu şekilde davranırsa Yöneticilik vasfına yakışmayan bir hareket yapmış olur.Bu konuda içiniz müsterih olsun.

• quote:

Valla uykusuzluktan gözlerimin içi yanmaya başladı ama bu haliyle ben sorun göremedim.

Ayrıca şunuda belirteyim bazen başka ekran çözünürlüklerinde imzanız kural dışı görünmüş ve şikayet edilmiş olabilir.O anda ki yoğunluk sebebi ile arada kaynamış ve imzanız silinmiş olabilir
    Yani demem o ki hiçbir yönetici arkadaşım başkasının gazına gelip yada gıcıklık yapıp imza silmez.Zaten bu şekilde davranırsa Yöneticilik vasfına yakışmayan bir hareket yapmış olur.Bu konuda içiniz müsterih olsun.

Eyw saolun ilginiz için çok teşekkür ederim ama insan sinirleniyor inanın ben o kadar ince detay düşünüp bu imzayı hazırlıyorum kurallara uygul halde ama üstte de gördüğünüz üzre yunus mf gibi şahsiyetler gelip artistlik yapıyor daha 1senelik üye...

ayrıca başka tarayıcılarda da denedim emin olun ki ne olursa olsun 1024*768 çözünürlükte hiçbir şekilde geçmiyor 7 satırı hatta şöyle söyliyim her satırda 4 harflik boş yer bıraktım o derece ince çalıştım

neyse bir daha olmaz düşüncesiyle burda kapansın konu ilginiz için tekrar tekrar teşekkürler

• Ben yarın sabah tekrar silerim imzanızı
  • Şaka bir yana ben teşekkür ediyorum anlayışınız için.
  • quote:

Valla uykusuzluktan gözlerimin içi yanmaya başladı ama bu haliyle ben sorun göremedim.

Tablette resim ile birlikte 8 satir.

• quote:

Şaka bir yana ben teşekkür ediyorum anlayışınız için.

Ben teşekkür ederim.

Ama hala o yöneticiyi merak ediyorum ki bir daha olursa zaten bu konuyu hortlatırım o zamanda ne yapar eder öğrenirim ismini çünkü bu benim hakkım afedersiniz ama sizin değil onun kusura bakma vs demesi lazım :/

quote:

Orijinalden alıntı: Turbo Turtle

Sana gelirsek arkadaşım. imza kurallarında göreceğiniz üzre 1027*768 pixel internet explorer baz alınıyor.

• Dikkat ettiğim 11- 12 satır imzası olan kullanıcılar var bazılarına tölerans tanınıyor biz 7 satırı geçsek hemen imza siliniyor
    Forumda dayımız Yokki Bizi Korusun kollasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: .::Orochi::.

Dikkat ettiğim 11- 12 satır imzası olan kullanıcılar var bazılarına tölerans tanınıyor biz 7 satırı geçsek hemen imza siliniyor

Kimmiş bu koruduğumuz kolladığımız üyeler?
    İmzası 11 satır olupta bizim silmediğiz üyeler kimmiş?
    Kimin dayısıymışız merak ettim.Cevap bekliyorum sizden.
  • quote:

Dikkat ettiğim 11- 12 satır imzası olan kullanıcılar var bazılarına tölerans tanınıyor biz 7 satırı geçsek hemen imza siliniyor

kolladığım üyelerin listesine senide ekleyebilirim

pm den hesap no gönderiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: webmaster-mt

quote:

Şaka bir yana ben teşekkür ediyorum anlayışınız için.

Ben teşekkür ederim.

Ama hala o yöneticiyi merak ediyorum ki bir daha olursa zaten bu konuyu hortlatırım o zamanda ne yapar eder öğrenirim ismini çünkü bu benim hakkım afedersiniz ama sizin değil onun kusura bakma vs demesi lazım :/

quote:

Orijinalden alıntı: Turbo Turtle

Sana gelirsek arkadaşım. imza kurallarında göreceğiniz üzre 1027*768 pixel internet explorer baz alınıyor.

Forumda binlerce üye var, şahsınıza ait bir tutum olacağı aklımın ucundan bile geçmez. Yanlışlıkla silinmiş görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: powerstorm

quote:

kolladığım üyelerin listesine senide ekleyebilirim

pm den hesap no gönderiyorum

Bende bekliyorum.

• Bir kere bende de punto 2 olarak 4 satırdan fazla olan bir imzayı şikayet ettim ama şikayet reddedilmişti. SS aldım gönderdim yine reddedildi, anlattım yine reddedildi. Sonra çerezleri sildim tekrar girdim imza hala aynı. Bu sefer başka tarayıcıdan girdim imza punto 1'miş. Tekrar diğer tarayıcıya geçtim orada hala punto 2'ydi.

Yine farklı bir imzada görsel 21 KB görünüyordu, şikayet etmeden önce çerezleri silip tekrar sayfayı açarak kontrol ettim 19,xx KB olduğunu gördüm.

Demek istediğim şu ki; arada böyle yanlış durumlar olabiliyor. Benzerini yaşayan bir yönetici olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Bir kere bende de punto 2 olarak 4 satırdan fazla olan bir imzayı şikayet ettim ama şikayet reddedilmişti. SS aldım gönderdim yine reddedildi, anlattım yine reddedildi. Sonra çerezleri sildim tekrar girdim imza hala aynı. Bu sefer başka tarayıcıdan girdim imza punto 1'miş. Tekrar diğer tarayıcıya geçtim orada hala punto 2'ydi.

Yine farklı bir imzada görsel 21 KB görünüyordu, şikayet etmeden önce çerezleri silip tekrar sayfayı açarak kontrol ettim 19,xx KB olduğunu gördüm.

Demek istediğim şu ki; arada böyle yanlış durumlar olabiliyor. Benzerini yaşayan bir yönetici olabilir.

senin olayın bambaşka...

başka tarayıcılarda düzgün gösteriyor benimkinde bütün tarayıcılarda aynıydı hiçbir farklılık yok.

• İmzanızda bulunan "-KASA MODİFİYECİNİZ - Kapak Kesimi - Karbon Kaplama - UV boyama - Anakart Renklendirme - Dijital Baskı - Neon" linkinden ötürü imza kural dışı oluyor. İkinci el ilanlarınız ile ilgili linkleri profilinizde ikinci el imza alanına yazmalısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rds

İmzanızda bulunan "-KASA MODİFİYECİNİZ - Kapak Kesimi - Karbon Kaplama - UV boyama - Anakart Renklendirme - Dijital Baskı - Neon" linkinden ötürü imza kural dışı oluyor. İkinci el ilanlarınız ile ilgili linkleri profilinizde ikinci el imza alanına yazmalısınız.

İmza kurallarında 2.el ilan linkleri normal imzada bulamaz diye birşey yok yada onu kasteden.

tam tersine 2.el bölümünde normal imza olamaz var.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.