Şimdi Ara

Alan Wake II | PS5 | ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
18
Favori
6.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Giriş
Mesaj
 • Alan Wake II | PS5 | ANA KONU


  Alan Wake II | PS5 | ANA KONU

  Saga Anderson ritüelleşmiş katliamları araştırmaya geliyor. Alan Wake, gerçekliği şekillendirecek karanlık hikâyeyi yazıyor. Bu kahramanlar birbirleriyle bağlantılı. Olmaları gereken kahramanlara dönüşebilecekler mi?


  Etrafı Kuzeybatı Pasifik'le çevrili küçük bir kasaba olan Bright Falls'ta cinayetle sonuçlanan bir dizi ayin huzuru bozuyor. Zorlu vakaları çözmesiyle tanınan başarılı FBI ajanı Saga Anderson ise cinayetleri araştırmaya geliyor. Anderson'ın elindeki vaka, ancak bir korku hikâyesinde olabilecek şeylerin gerçekleşmesiyle kâbusa dönüşüyor.


  Dünyamızın ötesindeki bir kâbusta sıkışıp kalmış Alan Wake, yaşadığı gerçekliği şekillendirip bu tutsaklıktan kurtulmak için karanlık bir hikâye yazıyor. Wake, bu karanlık dehşet peşindeyken akıl sağlığını korumak ve kötülüğü yenmek için çabalıyor.

  Anderson ve Wake'in çaresiz yolculukları iki ayrı gerçeklikte olsa da yürekleri ikisinin de anlamadığı bir şekilde birbirine bağlı; birbirlerini yansıtıyor, tekrarlıyor ve içinde bulundukları dünyaları etkiliyorlar.


  Korkunç hikâyenin sebebiyet verdiği doğaüstü karanlık Bright Falls'u istila ederek sakinlerini yozlaştırıp Anderson ve Wake'in sevdiklerini tehdit ediyor. Işık ise karşılaştıkları karanlığa karşı tek silahları ve sığınakları. İçinde yalnızca kurbanların ve canavarların olduğu korku hikâyesine sıkışıp kalan Anderson ve Wake bundan kurtularak olmaları gereken kahramanlara dönüşebilecekler mi?
  Yayıncı : Epic Games


  Geliştirici : Remedy Entertainment


  Çıkış Tarihi : 17 Ekim 2023


  Resmi Site : https://www.alanwake.com

  Alan Wake II | PS5 | ANA KONU
  Alan Wake II | PS5 | ANA KONU
  Alan Wake 2 | Duyuru Fragmanı


  Alan Wake II | PS5 | ANA KONUEpic Games Publishingyoutube
  Alan Wake 2, the long awaited-sequel to Remedy Entertainment's award-winning 2021 psychological thriller will be available in 2023 on the Epic Games Store, PlayStation 5 & Xbox X|S. Wishlist now: https://www.epicgames.com/store/p/alan-wake-2 --------- Developed by Remedy Entertainment Oyj & Published by Epic Games Inc.
  https://www.youtube.com/watch?v=crQobuzpVps  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 25 Mayıs 2023; 19:22:24 > • Vaktinde bir Bioshock bir de bu Alan Wake için X360 almıştım başka platforma çıkmıyor diye, çok özel oyunlardan biridir benim için. Önce Control ve AW evrenlerini birleştirdi Remedy, sonra da AWE dlc'sinde Alan Wake 2 için sızıntı yapmıştı. O an çok mutlu olmuştum, resmiyete dökülmesi inanılmaz mutlu etti. Bana göre sayılı iyi oyunlardan biridir AW, üstelik survival horror türünde açlık çektiğimiz bir dönemde, Silent Hill etkisi bırakan bir yapım olmuştu vaktinde, o nedenle de benim unutamadığım oyunlardan biri oldu. Büyük bir merakla bekliyorum.

  BU OYUN BİR CANAVAR VE SİZİN İÇİN GELİYOR!

  Nihayet! Nihayet, size ne yarattığımızı anlatmaya başlayabiliriz. Sonunda, hayal ettiklerimizi göstermeye başlayabiliriz.


  Uzun zamandır bekliyorduk. İlk oyun 2010'da çıktığından beri, son 13 yıldır Alan Wake 2'yi yapıyormuşum gibi hissediyorum. Her zaman bir devam oyunu yaratmayı ve Alan Wake'in hikayesini sürdürmeyi planladık.


  Diğer her oyun projesi arasında bir devam oyunu için yeni bir konsept yarattık. Geriye dönüp baktığımda, daha önceki konseptlerin hiçbirinin ilerlemediği için mutluyum, çünkü şu anda yaptığımız konsept açık ara en heyecan verici olanı. Bu kez her şey yerli yerine oturdu; Control hem Control hem de Alan Wake'in var olduğu bağlantılı bir Remedy evreni kurdu, Control'ün AWE genişlemesi Alan Wake 2 için zemin hazırladı ve Alan Wake Remastered nihayet Alan Wake'i tüm büyük oyun platformlarına getirdi.


  Remedy'de geçirdiğim 28 yılı aşkın süre boyunca, gurur duyduğum birçok oyunun yapımında yer alma şansına sahip oldum, ancak hiçbir zaman yapmakta olduğumuz oyun ve arkasındaki vizyon konusunda şu anda olduğum kadar heyecanlanmamıştım. Hikaye odaklı bu deneyimin her yönünü sadece bir adım değil, bir sıçrama ileri götürmek, daha önce yaptıklarımızın temelini, hikayeyi, interaktif hikaye anlatımını, farklı ortamların karışımını, çekilmiş canlı aksiyon görüntülerini, hayattan daha büyük karakterlerin kadrosunu, dünya inşasını, atmosferi, gizemi, ilginç mizahı, hem psikolojik hem de doğaüstü doğanın kabus gibi korkusunu, her şeyi hayal edebildiğim kadar ileri götürmek için neredeyse bir ateş ve açlık, hatta delilik vardı. Çok yetenekli meslektaşlarımla birlikte bu oyuna her şeyimizi verdiğimizi hissediyorum. Bu Remedy'nin şimdiye kadarki en iddialı yapımı.


  Alan Wake 2 bizim ilk hayatta kalma korku oyunumuz. Alan Wake'e dönecek olursak, bir Remedy oyununda hikayeyi, atmosferi, tempoyu ve oynanışı daha önce hiç olmadığı kadar yakından birbirine bağlamak için en iyi tür olacağını düşündük. Bu oyunu acımasız ve üzücü yapmak istedik, ancak sadece bu değil: bu bir Alan Wake deneyimi, bu yüzden farklı yönleri var. Karanlık eşittir korku, ancak gündüz sahneleri, ilginç karakterler, bol miktarda mizah ve keşfedilecek derin bir gizem var. Bununla birlikte, korkutucu olduğunda, tüm oyun boyunca taze kalacağını ve buna alışma veya uyuşma şansınız olmayacağını düşünüyoruz.


  Alan Wake 2 olarak, bu oyunda birçok ikilimiz var ve ilk oyundaki deneyimi çok yönlü olarak genişletiyoruz. Keşfedilecek çok farklı iki dünyamız, takip edilecek iki paralel hikayemiz ve oynanabilir iki kahraman karakterimiz var: Elbette işkence gören yazarımız Alan Wake, ama aynı zamanda yeni bir Remedy kahramanı, FBI Ajanı Saga Anderson, imkansız vakaları esrarengiz mantık sıçramalarıyla çözmesiyle ünlü bir profilci. Saga'yı tanımanız için heyecanlı ve hevesliyim. İki kahramanımız birbirinden çok farklı ama beklenmedik yollarla birbirlerine bağlılar. İkisi de bu hikâyenin ve deneyimin kritik parçaları. Saga, Alan Wake'in dünyasındaki doğaüstü irfan söz konusu olduğunda yeni bir kişi ve bu nedenle yeni oyuncuları Remedy evrenine yönlendirmek için mükemmel bir bakış açısı karakteri, ancak aynı zamanda bu yeni gizeme geri dönen hayranlar için çok fazla derinlik sunuyor. Alan Wake 2'nin tek başına bir deneyim olarak çalışması ama aynı zamanda hayranlarımızın bulabileceği tonlarca bağlantıya sahip olması bizim için önemli.


  Alan Wake 2, içinde keşfedilmeyi bekleyen sürprizlerin gömülü olduğu derin ve katmanlı bir hikaye. Oyun için hayal ettiğimiz kesinlikle çılgın sahneleri düşündüğümde kendimi gülümserken yakalıyorum. Yol boyunca kimsenin bizi durdurmamış olmasına hayret ediyorum.


  Bu daha başlangıç. Önümüzdeki haftalarda size göstereceklerimizle henüz yüzeyi bile zor çiziyoruz. Hepsi hakkında övgüler yağdırmak için sabırsızlanıyorum ve bir kısmı hakkında daha sonra konuşacağız, ancak çoğunu bu yıl içinde oynayarak kendiniz keşfetmeniz gerekecek.  Sam Lake


  Creative Director and Lead Writer of Alan Wake 2


  Blog : https://www.alanwake.com/story/this-game-is-a-monster-and-its-coming-for-you/

 • Oha Alan Wake 2 de duyuruldu

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Hocam 5 saniye ile konuyu önce açmışsınız Olsun, ben açmışım gibi oldu Saka maka bir yana ALAN WAKE 2 geliyor hocam. Max Payne 4 Vega Control 2 de iyi olabilirdi ama ALAN WAKE 2 de gayet mutlu eder. Remastered yapmalarından biraz biraz belliydi zaten sanki..

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Şaşırdım, beklemiyordum. Control'ün grafik tarzını ve oynanışını alırlarsa güzel oyun çıkar. Gerçi bunu demek yerine, direkt Control 2'yi beklesem benim için daha iyi olacak. Çünkü Control'ü daha çok beğeniyorum. Alan Wake, pek hoşuma giden bir oyun değildi.

 • Önlerden yerimizi alalım 2023 mayıs-haziran gibi görüşmek üzere :)

 • Sonunda be..uzun zamandır bekliyorum,firmaya güvenim tam,iyi iş olacaktır.

 • En çok beklediğim oyundu sonunda duyuruldu ama duyurulacağı çok belliydi zaten o yüzden bana sürpriz olmadı.

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Hey gidi Alan Wake, zamanında Xbox 360'ımın üst üste üç kırmızı ışık hatası vermesine neden olan yılların yapımı.

  Remedy coştukça coşuyor. Oyun geliştirirken bir yandan da kendi aralarında aşırı eğleniyorlarmış gibi bir his var içimde bu firma için nedense. Sam Lake'den dolayı büyük ihtimalle.

  Korku vitesini sonuna kadar kökleyecekler belli ki bu sefer. Umarım fener tutmak dışında doğru düzgün mekanikler de eklerler bu sefer.

  < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
 • Tam da AW Remastered oynarken geldi haber. Aşırı sevindim. Zaten Remedy olsun çamurdan olsun. Harika bir firma. Bir de üstüne survival horror. Daha ne isterim.

 • Vaktinde bir Bioshock bir de bu Alan Wake için X360 almıştım başka platforma çıkmıyor diye, çok özel oyunlardan biridir benim için. Önce Control ve AW evrenlerini birleştirdi Remedy, sonra da AWE dlc'sinde Alan Wake 2 için sızıntı yapmıştı. O an çok mutlu olmuştum, resmiyete dökülmesi inanılmaz mutlu etti. Bana göre sayılı iyi oyunlardan biridir AW, üstelik survival horror türünde açlık çektiğimiz bir dönemde, Silent Hill etkisi bırakan bir yapım olmuştu vaktinde, o nedenle de benim unutamadığım oyunlardan biri oldu. Büyük bir merakla bekliyorum.

 • Merakla bekliyoruz Alan Wake II | PS5 | ANA KONU 

 • İlk oyunu Xbox 360 ta alıp oynamıştım. O zaman için oldukça iyi grafikleri ve atmosferi vardı. Zaten ilk oyun biterken 2.sinin geleceği çok belliydi ama devam oyunu bir türlü gelmedi. Şimdi yeni nesilin gücü ile çok daha gerilim dolu bir atmosfer bekliyorum. Bakalım Remedy de oyunun korku yönünün ağır basacağını söylemiş. Çıktığında alınacak oyunlardan biri olacak gibi duruyor şimdiden


  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Alan Wake II | PS5 | ANA KONU


  2023'te gelen Remedy'den yeni bir hayatta kalma korku deneyimi.


  Alan Wake, daha ilk oyun üzerinde çalışırken bir devam oyunu planladığımız ilk Remedy Entertainment oyunuydu. Bu, çıkış yapma fikrinin oyun çıkmadan önce aklımızdan hiç geçmediği, çığır açan oyunumuz Max Payne'den öğrenilen bir dersti. Max Payne ile, ilk hikaye bir takip düşünülerek planlanmamış olsa bile, sonunda her şey harika çalıştı. Ama Alan Wake ile erkenden bir devam filmi düşünüyorduk.

  Oyunun sonunda, Alan Wake'i Dark Place'in doğaüstü kabus boyutunda bıraktığımızda, korku hikayemize uygun bir son gibi geldi, ama aynı zamanda gelecek şeylerin harika bir uçurumu gibi geldi. Alan Wake drama yasalarıyla ilgili ve hikayenin devam etmesi için Alan Wake'in hayatta kalması için onun için zor bir yolculuk olması gerektiğini biliyorduk. Remedy'de bizim için de zor bir yolculuk olacağını bilmiyorduk. Ama şimdi geriye dönüp baktığımda, bunun zor bir yolculuk olması gerektiği açık çünkü Alan Wake bir sanat eseri yaratma mücadelesi hakkında. Kurgu gerçeğe dönüşüyor. Ayrıca, Alan Wake'in benim için her zaman dünyalar anlamına gelmesi, bir sanatçının süreciyle ilgili temalarının nedenidir.


  Alan Wake II | PS5 | ANA KONU


  On yıldan fazla bir süredir, Alan Wake'ten sonra, yaptığımız her proje arasında, küçük bir çekirdek ekiple, konseptin farklı enkarnasyonlarını hayal ederek Alan Wake 2 üzerinde hevesle çalıştım. Ancak büyük bir oyun projesini finanse etmek ve yeşil ışık yakmak, bazıları kontrolümüz dışında olan birçok şeye bağlı olan karmaşık bir çabadır. Asla umudumuzu kesmedik. Hatta yıllar geçtikçe daha kararlı hale geldik. Konseptin her versiyonu bir öncekinden daha iyi hissettirdi. Alan Wake 2'nin, konseptin ondan öncekilere değil, en son tekrarına dayanarak nihayet gerçekleştiği için mutlu ve heyecanlı hissetmek çok kolay. Bunca emekten sonra bu noktada olmaktan, heyecanımızı sizlerle paylaşmaktan çok mutluyuz.


  Alan Wake II | PS5 | ANA KONU


  2019'daki oyunumuz Control ile hem Control hem de Alan Wake'in aynı evrende var olduğu Remedy Connected Universe'yi kurduk. Control'ün ikinci genişlemesi olan AWE, iki oyun arasında bir geçiş etkinliği ve gelecek şeylerin ipuçlarını oluşturuyor. Control, PlayStation'daki ilk Remedy Universe oyunuydu. Ve ondan sonra, Alan Wake Remastered'ı bu sonbaharda PlayStation'da da yayınlamak için mükemmel bir fırsat yakaladık. Birçoğunuzun küçük Bright Falls kasabasını ilk kez ziyaret ettiğini görmek harika.

  Ayrıca Alan Wake 2'nin keyfini tam olarak çıkarmak için önceki oyunlarımızı oynamanın hiçbir şekilde gerekli olmadığını, ancak ilgilenenler için arka planına katkıda bulunacağını açıkça belirtmek isterim.


  Şimdi Alan Wake 2'yi duyurduk. Bu, Remedy'de bizim için anıtsal bir an. Şahsen benim için. Duyurudan önce, devam filmi için dahili kod adımız Project Big Fish oldu. David Lynch şöyle söylemiş; Fikirler balık gibidir. Küçük balık yakalamak istiyorsanız sığ suda kalabilirsiniz. Ama büyük balığı yakalamak istiyorsan daha derine inmelisin.” Alan Wake 2 bizim büyük balığımız. Her zamankinden daha derine, karanlık bir okyanusa dalıyoruz.


  İlk Alan Wake'in içinde korku unsurları olsa da, bu bir aksiyon oyunuydu. Alan Wake 2, Remedy'nin ilk hayatta kalma korku oyunudur. Türe bakış açımız. Oyun ve hikayeyi gerçekten bağlama fırsatımız. Derin, katmanlı bir gizemdir. Böylece Alan Wake 2, Epic Games Publishing tarafından sunulan 2023'te onaylandı ve geliyor. Teşekkürler, uzun süredir devam eden hayranlarımız, beklediğiniz şey buydu ve Alan Wake'in hikayesini yeni keşfedenlere hoş geldiniz.


  Alan Wake II | PS5 | ANA KONU  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 25 Mayıs 2023; 19:7:3 >
 • Alan Wake 2 – Road to the Announcement | Development Diary


  Alan Wake II | PS5 | ANA KONURemedy Entertainmentyoutube
  The journey to announcing Alan Wake 2 starts almost 10 years ago, and ends at The Game Awards in 2021. Alan Wake is a franchise that's extremely dear to all our hearts at Remedy, as we know it's dear to you, our community. (We've seen the comments. We know. 😉) Follow creative director Sam Lake and the Remedy team from Helsinki to Los Angeles, where we announced the most anticipated sequel in our studio's history. #AlanWake #AlanWake2 In Alan Wake 2, continue the writer’s story and experience Remedy Entertainment’s first foray into survival horror. Coming to PC on the Epic Games Store, PlayStation 5 and Xbox Series X|S in 2023. Presented by Epic Games Publishing. Follow Alan Wake: Website: http://alanwake.com Twitter: http://twitter.com/alanwake Facebook: http://facebook.com/alanwake Instagram: http://instagram.com/alanwakeofficial Follow Remedy Entertainment: Website: http://remedygames.com Twitter: http://twitter.com/remedygames Facebook: http://facebook.com/remedygames Instagram: http://instagram.com/remedygames Discord: http://discord.gg/remedygames
  https://www.youtube.com/watch?v=-uIK6NtzFFo
 • Alan Wake II Türkçe Sayfası.


  Alan Wake II | PS5 | ANA KONU
  Alan Wake II | PS5 | ANA KONUwww.alanwake.com
  ALAN, UYAN – Alan Wake 2 Duyurusu —
  https://www.alanwake.com/tr/story/alan-uyan-alan-wake-2-duyurusu/
 • Umarım ilk oyun gibi olur. American nightmare vs güzel değildi bence.

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Umarım Türkçe desteği olur. İlk oyunun remastered versiyonu Türkçe çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam.

 • Alan Wake II | Konsept Tasarımlar


  Alan Wake II | PS5 | ANA KONU
  Alan Wake II | PS5 | ANA KONU
  Alan Wake II | PS5 | ANA KONU
  Alan Wake II | PS5 | ANA KONU
  Alan Wake II | PS5 | ANA KONU
 • Remedy, Alan Wake 2 iyi bir şekilde geliyor ve büyük bir kısmı zaten oynanabilir durumda, ancak bu yaz herhangi bir haber olmayacak.


  Alan Wake – Anniversary Update with Sam Lake, Ilkka Villi and Matthew Porretta


  Alan Wake II | PS5 | ANA KONURemedy Entertainmentyoutube
  What's next for Alan Wake Remastered? How's Alan Wake 2 development going? To celebrate the anniversary of Alan Wake (2010), we put together a video talking about the past and future Mr Wake, including updates for Alan Wake Remastered and Alan Wake 2. Featuring Sam Lake (Creative Director at Remedy), Ilkka Villi (Alan Wake) and Matthew Porretta (Alan Wake) as our special guests. #AlanWake #AlanWake2 #AlanWakeRemastered In Alan Wake 2, continue the writer’s story and experience Remedy Entertainment’s first foray into survival horror. Coming to PC on the Epic Games Store, PlayStation 5 and Xbox Series X|S in 2023. Presented by Epic Games Publishing. Follow Alan Wake: Website: http://alanwake.com Twitter: http://twitter.com/alanwake Facebook: http://facebook.com/alanwake Instagram: http://instagram.com/alanwakeofficial Follow Remedy Entertainment: Website: http://remedygames.com Twitter: http://twitter.com/remedygames Facebook: http://facebook.com/remedygames Instagram: http://instagram.com/remedygames Discord: http://discord.gg/remedygames
  https://www.youtube.com/watch?v=6zoI3Egf-IQ
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.