Binbaşı
17 Mayıs 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
53 üye
Görüntülenme
Toplam: 846 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Düzenlenecek
IRON MAN [PS5 ANA KONU] [EA MOTIVE]
EA genelde kendi stulüdyolarıyla hikaye anlatılı oyunlar için bütçe ayarlayacağına dair anlaşma gerçekleştirip tasarı aşamasını aştıktan sonra güzel işlere imza atıyor. Ama bu dönemde para vurmanın en etkili yollarından birisi Online oyunlarla sağlandığı için hikayeli oyunlara pek yatırım yapmaya yanaşmıyorlar. Hatta henüz gündemden düşmemiş, hikayeli oyunlar için şöyle bir yorum paylaşmışlardı "Onlar harikalar (tek oyunculu hikaye oyunu oynayanları ima ediyorlar) ama sadece tek oyunculu hikaye oyunlarını oynuyorlar."


EA bu açıklamasının ardından insanlar tarafından olumsuz yorum yağmuruna tutuldu. Neyse ki sonrasında bu hatalarını tek oyunculu hikayeli oyunlarla ilgili yaptıkları bir kaç gelişme ile biraz da olsa düzeltebildiler. Ve bu gelişmeleri takiben, bir kaç hafta önce EA stüdyosunun tek kişilik IRON MAN projesi üzerinde çalıştığına dair resmi olmayan, spekülatif haberler ortaya çıktı. Ve evet. Bu haber artık gerçek oldu. Gün itibariyle IRON MAN oyunu resmen duyuruldu!


Önümüzdeki günlerde çıkış yapacak Dead Space Remake'in yapımını üstlenen EA MOTIVE ile Marvel Games işbirliğiyle yeni IRON MAN oyunu geliştiriliyor! Aksiyon-macera, üçüncü bakış şahıslı, hikayeli bir oyun bizleri bekliyor! Önümüzdeki günlerde takvimde çok fazla MARVEL oyunu var. MARVEL WOLVERINE, SPIDER-MAN 2, Amy Hennig'in Marvel oyunu, Marvel Midnight's Sun için beklerken bir başka bekleyeceğimiz MARVEL oyunu da IRON MAN oldu  

Düzenlenecek2017'de en son NioH 2 oyununu geliştiren Team Ninja 2021'e kadar ıssız köşeye çekilmişti. Biz oyuncular için öyle görünüyordu en azından. Mazileri bir hayli yetenek dolu ama bir o kadar da niş kitleye hitap eden oyunlarlardan oluşan Team Ninja, her ne olursa olsun yine de yeni çıkaracağı oyunlar dünyanın çoğu yerinde konuşulmayı başarıyordu. 2021'de duyurduğu Wo Long: Dynasty Fallen'in ardından mucize kabilinden dün gece gerçekleşen PlayStation sunumunda yeni oyunu "Rise of the Ronin"i duyurdu.
Rise of the Ronin, 1863 Japonya'sında geçen açık dünya aksiyon oyunu. Yapımcıların açıklamalarına göre oyun yedi senedir geliştirilmekteymiş. Oyunu yavaş, özgür bir şekilde geliştirmeye çalışmışlar. Ama yine de belli bir zamana daha ihtiyaçları var gibi görünüyor. Oyun 2024 yılında PlayStation özel oyunu olarak çıkış yapacak.
1860 dönemlerindeki Japonya'daki devrim karanlık ve fırtınalı şekilde tasvir edilmeye çalışılmış. 1860 döneminde Batılıların ülkeye karışmasına ve iç savaşlara direnmeye çalışan samurayı kontrol ediyor olacağız. Yapımcı oyunseverleri epey heyecanlandıracak açıklamada da bulundu. Denilene göre, Rise of the Ronin bu zamana kadarki en tutkulu işleri olacak. Ve oyunda sadece katana kullanılmayacak. Bir çok ateşli silah da kullanabileceğiz.
Team Ninja nazirsiz işler yapmaya çalışıyor. Merakla yeni işlerini bekliyorum. Bakalım daha neler göreceğiz?   PlayStationyoutube
It's darkest before dawn. In Rise of the Ronin you will explore an evolving world as you fight to forge a new era for Japan. You are a Ronin, a warrior free from all masters and bonds and as your destiny intertwines with story characters, take part in an immersive combat focused action experience. #ps5games May contain content inappropriate for children. Visit http://www.esrb.org for rating information.
https://www.youtube.com/watch?v=0gwsQvDGh4o&feature=youtu.be
ASSASSINS'S CREED: MIRAGE [PS5 ANA KONU]ASSASSINS'S CREED: MIRAGE [PS5 ANA KONU]Son dönemlerde Ubisoft ve diğer oyun şirketlerindeki verilerin sızdırılması haberleriyle karşılaşıyorduk. Geçtiğimiz günlerde ise Ubisoft'un Assassin's Creed için gelecekte nasıl ilerleme kaydedeceğine dair birden fazla sızıntı ortaya çıktı. İlk başta "Assassin's Creed: Mirage" için sızıntı gelirken ardından sadece Assassin's Creed: Mirage oyunun geliştirilmediği, bir kaç projenin daha yapıldığı sızıntısı zuhur etti. Ve dün Ubisoft Forward gösterisi gerçekleştirildi. Sızıntıların hemen hemen hepsi doğru çıktı. Ve tabii ki doğru çıkan sızıntılardan birisi de "Assassin's Creed: Mirage" oldu.
Ubisoft Forward gösterisinin başlarında - ortalarında diğer oyunlara odaklanılırken sonlarına doğru "Assassin's Creed" serisine geçiş yapıldı. Assassin's Creed serisinin 15. yılı kutlandıktan sonra ilk tanıtılan Assassin's Creed oyunu "Assassin's Creed: Mirage" oldu. AC: Mirage ile ilgili paylaşılan bilgiler şu şekilde:


- Assassin's Creed: Valhalla oyunundan tanıdığımız Basim'in gençlik dönemleri anlatılacak


- Oyun M.S. 860-870 yıllarında Bağdat'ta geçecek


- İlk Assassin's Creed oyunlarının mekaniklerine geri dönülüyor! Assassin's Creed: Origins döneminden bildiğimiz level sistemi, sohbet sistemleri kaldırılacak, daha Lineer bir oyun olacak


- Hikayeye önem verilecek. Sokakta büyüyen Basim'in nasıl suikastçi haline geldiği anlatılacak! Suikastçi olmak için diğer suikastçi Roshan tarafından nasıl yetiştirildiği anlatılacak!


- Seslendirmede, cast tarafında epey usta isimler yer alacak! Bir çok dizi, filmde boy göstermiş nevi şahsına münhasır sesi olan Shoreh Aghdashloo Basim'in eğiticisi olan Roshan suikastçisini seslendiriyor


- Dün yayınlanan duyuru videosunun sonunda Ghoul isimli bir yaratık da gözüküyor! Mistik hikayeler, canavarlar ve yaratıkların dahil edileceği hikayelerle de karşılaşacağız gibi görünüyor!


- 2023 Yılında eski nesil ve yeni nesil konsollar için çıkış yapıyor olacak!ASSASSINS'S CREED: MIRAGE [PS5 ANA KONU]Ubisoftyoutube
Watch the cinematic world premiere announce trailer of Assassin's Creed® Mirage. In the ninth century CE, Baghdad is at its height, leading the world in science, art, innovation, and commerce. Amid its bustling urban landscape, a conflicted young orphan with a tragic past must navigate the streets to survive. Experience the story of Basim in Assassin's Creed Mirage. An Audio Described version is also available in English in the settings of the video. Learn more: assassinscreed.com About Assassin's Creed Mirage: In Assassin’s Creed Mirage, you are Basim, a cunning street thief with nightmarish visions, seeking answers and justice. After an act of deadly retribution, Basim flees Baghdad and joins an ancient organization – The Hidden Ones. As he learns their mysterious rituals and powerful tenets, he will hone his unique abilities, discover his true nature, and come to understand a new Creed – one that will change his fate in ways he never could have imagined. #Ubisoft #AssassinsCreed #UbiForward About Ubisoft: Ubisoft is a creator of worlds, committed to enriching players’ lives with original and memorable entertainment experiences. Ubisoft’s global teams create and develop a deep and diverse portfolio of games, featuring brands such as Assassin’s Creed®, Brawlhalla®, For Honor®, Far Cry®, Tom Clancy’s Ghost Recon®, Just Dance®, Rabbids®, Tom Clancy’s Rainbow Six®, The Crew®, Tom Clancy’s The Division®, and Watch Dogs®. Through Ubisoft Connect, players can enjoy an ecosystem of services to enhance their gaming experience, get rewards and connect with friends across platforms. With Ubisoft+, the subscription service, they can access a growing catalog of more than 100 Ubisoft games and DLC. For the 2021–22 fiscal year, Ubisoft generated net bookings of €2,129 million. To learn more, please visit: www.ubisoftgroup.com. © 2022 Ubisoft Entertainment. All Rights Reserved. Assassin’s Creed, Ubisoft, and the Ubisoft logo are registered or unregistered trademarks of Ubisoft Entertainment in the US and/or other countries.© 2022 Ubisoft Entertainment. All Rights Reserved. Assassin’s Creed, Ubisoft, and the Ubisoft logo are registered or unregistered trademarks of Ubisoft Entertainment in the US and/or other countries.
https://www.google.com/sorry/index?continue=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3Dx55lAlFtXmw%26feature%3Dyoutu.be&q=EgQuLZpRGMTo9pgGIhCDCAEk13Tpng09UA3fN4WtMgFy
[url=https://www.hizliresim.com/fahysdw][img]http://store.donanimhaber.com/d9/90/2b/d9902be055ddcb11c8f40d197775a444.jpg[/img][/url]


Where Winds Meet [PS5 ANA KONU]Gamescom yayınında, daha öncesinde hakkında en ufak ayrıntı bile duymadığımız Where Winds Meet sürpriz şekilde duyuruldu! Geliştirmesini Everstone Games isimli stüdyo üstleniyor.


Where Winds Meet, Ortaçağ antik Çin döneminde geçen bir aksiyon/macera oyunu. Bir kılıç ustası olarak, oyunun interaktif açık dünyasında yüzleşmek zorunda kalacağımız zorlayıcı seçimleri, bölümleri kontrolde tutmaya çalışan ana karakterin hikayesine eşlik edeceğiz. Çin stüdyosu Everstone Games oyunla ilgili ayrıntılı bilgileri paylaşmaya henüz hazır değil gibi duruyor. Pek yakında, oyunla ilgili daha fazla malumatlar edindikçe konu güncelleştirilecektir

GameSpot Trailersyoutube
Where Winds Meet is an open world RPG with an emphasis on hand-to-hand combat. The trailer shows off its protagonist leaping off water, zipping through the air shooting arrows, and visceral combat against mythical foes.
https://www.youtube.com/watch?v=LiC3j-l-7Sk&feature=youtu.be


Oyun dünyasından haberler, sızıntılar paylaşan Tom Henderson'a göre Hideo Kojima yeni bir korku oyunu üzerinde çalışıyor. Oyunun ana karakterini Death Stranding'den de tanıdığımız Margaret Qualley (MAMA) canlandıracak. Sızıntıdaki habere göre oyunun hangi türde olacağı tam olarak belli değil. Oyunun çok yakında duyurulması bekleniyor!


[GÜNCELLENECEK]

Horizon Forbidden West'in Creative Director'una göre Horizon'un devam oyunu için hazırlıklara başlandı. İlerleyen zamanlar da konu düzenlenecektir.


Max Payne 1&2 REMAKE [PC ANA KONU]İnsanlarda oyunlara bakış açısını değiştirecek oyunlar vardır. Bu oyunlara mostra olarak verebileceğimiz en iyi oyun serilerinden birisi de 'MAX PAYNE' serisidir. 2005-2013 senelerinde oyuncuların laf kondurmadığı, ağızlardan düşmeyen bir seriydi. İnsanlar uzun bir süredir, Remedy'nin hasretleri içine çöken oyuncuları EPİK bir duyuruyla bir gün kıvança erdirebilecek miydi sorularını akıllarında dolaştırırken, REMEDY bu gece bombayı patlattı!
Yapılan açıklamalara göre, Max Payne ve Max Payne 2 "REMAKE" yapım aşamasında! Oyunun yapımını Remedy üstlenecek ve Rockstar da her türlü maddiyatsal boyutu karşılamayı uygun görecek. Halihazırda oyunun yapımı başlangıç düzeyinde. Tasarımlar, dizaynlar üzerinde uğraşılıyor. Tüm bunlar gelişme aşamasını bitirdikten sonra, önümüzdeki senelerde Max Payne ve Max Payne 2 "tek bir paket halinde" yeniden çıkış yapıyor olacak. Oyun PC, XBOX Series X/S ve PS5 için çıkacak. Remedy'nin "Control" isimli oyununda kullandığı Nortlight grafik motoru kullanılıyor olacak. Yeni duyurular geldikçe düzeltmeler yapılmaya devam edilecek.

Exoprimal, Online tabanlı bir aksiyon oyunu. Oyun yakın gelecekte geçiyor. Dinozorların dünyaya saldırmasına karşı beşer kişiden oluşan iki takımın dinazorları durdurmasını konu ediniyor. Capcom tarafından PS4 ve PS5 için geliştiriliyor
PlayStationyoutube
"A dinosaur outbreak will soon occur." Watch the reveal trailer for #Exoprimal. #Capcom #OfficialTrailer #RevealTrailer #Trailer #Exoprimal #Dinosaur #DinosaurOutbreak #Exosuit #exofighter #Leviathan May contain content inappropriate for children. Visit www.esrb.org for rating information.
https://www.youtube.com/watch?v=F3K89Vlz-80&feature=youtu.be
Hakkında
Konum: Ankara, Keçiören
Forum İmzası:
PlayStation sempatizanı. Diğer oyun konsollarına da merak salınımı var. Veciz olarak OYUNSEVER
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PlayStation 5
PSN ID
doganayakbay
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 gün
Mesaj Sayısı: 1.545
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.559
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 109.103 (Bu ay: 2.811)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.627 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.