Binbaşı
17 Mayıs 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
53 üye
Görüntülenme
Toplam: 710 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Oyun dünyasından haberler, sızıntılar paylaşan Tom Henderson'a göre Hideo Kojima yeni bir korku oyunu üzerinde çalışıyor. Oyunun ana karakterini Death Stranding'den de tanıdığımız Margaret Qualley (MAMA) canlandıracak. Sızıntıdaki habere göre oyunun hangi türde olacağı tam olarak belli değil. Oyunun çok yakında duyurulması bekleniyor!


[GÜNCELLENECEK]

Horizon Forbidden West'in Creative Director'una göre Horizon'un devam oyunu için hazırlıklara başlandı. İlerleyen zamanlar da konu düzenlenecektir.

MAX PAYNE 1&2 REMAKE [PC ANA KONU]

Max Payne 1&2 REMAKE [PC ANA KONU]İnsanlarda oyunlara bakış açısını değiştirecek oyunlar vardır. Bu oyunlara mostra olarak verebileceğimiz en iyi oyun serilerinden birisi de 'MAX PAYNE' serisidir. 2005-2013 senelerinde oyuncuların laf kondurmadığı, ağızlardan düşmeyen bir seriydi. İnsanlar uzun bir süredir, Max Payne'nin yapımcısı olan Remedy'nin hasretleri içine çöken oyuncuları EPİK bir duyuruyla acaba bir gün kıvança erdirebilecek miydi sorularını akıllarında dolaştırırken, REMEDY bu gece bombayı patlattı!
Yapılan açıklamalara göre, Max Payne ve Max Payne 2 "REMAKE" yapım aşamasında! Oyunun yapımını Remedy üstlenecek ve Rockstar da her türlü maddiyatsal boyutu karşılamayı uygun görecek. Halihazırda oyunun yapımı başlangıç düzeyinde. Tasarımlar, dizaynlar üzerinde duruluyor. Tüm bunlar gelişme aşamasını bitirdikten sonra, önümüzdeki senelerde Max Payne ve Max Payne 2 "tek bir paket halinde" yeniden çıkış yapıyor olacak. Oyun PC, XBOX Series X/S ve PS5 için çıkacak. Remedy'nin "Control" isimli oyununda kullandığı Nortlight grafik motoru kullanılıyor olacak. Yeni duyurular geldikçe düzeltmeler yapılmaya devam edilecek.

Exoprimal, Online tabanlı bir aksiyon oyunu. Oyun yakın gelecekte geçiyor. Dinozorların dünyaya saldırmasına karşı beşer kişiden oluşan iki takımın dinazorları durdurmasını konu ediniyor. Capcom tarafından PS4 ve PS5 için geliştiriliyor
PlayStationyoutube
"A dinosaur outbreak will soon occur." Watch the reveal trailer for #Exoprimal. #Capcom #OfficialTrailer #RevealTrailer #Trailer #Exoprimal #Dinosaur #DinosaurOutbreak #Exosuit #exofighter #Leviathan May contain content inappropriate for children. Visit www.esrb.org for rating information.
https://www.youtube.com/watch?v=F3K89Vlz-80&feature=youtu.be

Konu düzenlenecek

Nintendoyoutube
With a brand-new story that ties together the futures of the worlds depicted in Xenoblade Chronicles and Xenoblade Chronicles 2, Xenoblade Chronicles 3 will launch for #NintendoSwitch this September! Learn more: https://www.nintendo.com/games/detail/xenoblade-chronicles-3-switch/ #XenobladeChronicles3 #NintendoDirect #NintendoSwitch Subscribe for more Nintendo fun! https://goo.gl/HYYsot Visit Nintendo.com for all the latest! http://www.nintendo.com/ Like Nintendo on Facebook: http://www.facebook.com/Nintendo Follow us on Twitter: http://twitter.com/NintendoAmerica Follow us on Instagram: http://instagram.com/Nintendo Follow us on Pinterest: http://pinterest.com/Nintendo
https://www.youtube.com/watch?v=t-iNpDKuYb8&feature=youtu.be
Crysis 4 [PC ANA KONU]

Çinli yöneticilerin tasarladığı sosyal medya platfotmundan bir sızıntı gerçekleştikten sonra Crysis 4, Crytek tarafından resmen duyuruldu. Oyuncuların bilhassa Türk oyuncularının çok sevdiği Crysis serisi 4. oyunuyla geri dönüyor.

Bu sefer reji tarafını Cevat Yerli'nin kardeşleri üstlenecek. Senelerdir Cevat Yerli'nin baş yönetici olarak görev aldığı Crysis serisinde diğer Yerli kardeşler de en az onun kadar katkı yapıyorlardı. Hunt Showdown isimli yapım çıkmadan evvel Cevat Yerli şirketin başkanlık koltuğundan ayrılma kararı aldı. Ve şu anda Crysis 4'ün baş solistleri diğer Yerli kardeşler (Avni Yerli, Faruk Yerli) olacak gibi duruyor.
Crysis 4, sitedeki yazıya göre henüz çok çiğ bir oyun. Geliştirme sürecinin başlarında. Oyunla ilgili gelişme oldukça tüm bilgileri bizlere aktaracak olan Yerli kardeşler ve profesyonel ekibinin Crytek sitesinde paylaştığı yazının tamamı şu şekilde:
Muhteşem Crysis topluluğumuzdaki herkese ve dünyanın her yerindeki serinin tüm hayranlarına: Sadece sizin için yapacak özel bir duyurumuz var.

Bu bize uzun zamandır sorduğunuz bir şeydi, bu yüzden artık doğrulama zamanı geldi – evet, yeni bir Crysis oyunu geliyor!

Bu haberi size iletmekten çok mutlu ve heyecanlıyız ve ileride neler olduğuna dair daha fazla ayrıntı açıklamak için gerçekten sabırsızlanıyoruz.

Şu anda oyun geliştirmenin ilk aşamalarında, bu yüzden henüz biraz zaman alacak, ancak gelecek için çok heyecanlı olduğumuz için şu anda size haberleri vermek ve dinleyeceğimizi bildirmek istedik. bizim topluluğumuz.

Crytek, oynamak istediğiniz oyunları geliştirmek için topluluğumuzla birlikte çalışmaktan gurur duyan bir geçmişe sahiptir. Crysis pek çok insan için inanılmaz derecede önemli – her yerdeki oyuncular tarafından seviliyor ve bugün sektörde çalışanların bazıları orijinal oyun nedeniyle bunu yapıyor – bu yüzden franchise'ın bir sonraki bölümünün tüm oyunculara uygun olduğundan emin olmak istiyoruz. Beklentileriniz. Sosyal medyalarımıza katıldığınızdan ve dahil olduğunuzdan emin olun!

Geliştirme ilerledikçe, elimizden geldiğince daha fazla ayrıntı yayınlayacağız. Ancak bu arada, kendini işine adamış ve yetenekli ekibimizin size gerçekten yeni nesil bir nişancı sunmak için çok çalıştığını bilin.

Ayrıca Hunt: Showdown oyuncularına bu yıl ve sonrasında sizin için de harika şeyler planladığımızı bildirmek istiyorum, bu yüzden bu alanı izleyin.

Ve, gelişmeye geçmek için Crysis'ten ilham alan insanlardan biriyseniz, neden bir sonraki bölüm üzerinde çalışmıyorsunuz? Franchise'ın geleceğini gerçekten şekillendirecek kişiler için şu anda takımda bazı açık pozisyonlarımız var:www.crytek.com/career

Yıllar boyunca Crysis, Hunt: Showdown ve diğer tüm oyunlarımızı oynayan ve beğenen herkese teşekkür ederek bitirmek istiyorum - bunların hiçbiri sensiz mümkün olmazdı!

Avni Yerli

Crytek CEO'su
Crysis 4 için elimizde skalasal bilgiler henüz bulunmuyor. Çıkış tarihi yahut hangi platformlar için çıkacağı da belli değil. Ama bu zamana kadar Crysis oyunları, PC için sağlam sistem gerekliliğiyle biliniyordu. Buna bağlı olarak muhtemelen Next-Gen konsollar (eski gen konsolların donanımları çok yüksek ihtimalle yetersiz olacaktır) ve PC için bilinmeyen bir tarihte çıkış yapacak.
GÜNCELLEME: Hitman 3'ün oyun yönetmeni Mattias Engström ekibe katıldı. Crysis 4'ün oyun yönetmeni olacak!
KONU DÜZENLENECEK

SLITTERHEAD (İLK SILENT HILL YARATICISINDAN ÇIKAN KORKU OYUNU) [PLAYSTATION 5 ANA KONU]

SLITTERHEAD [PLAYSTATION 5 ANA KONU]
The Game Awards denildiği zaman oyuncuların çoğu müsahamakar davranışta bulunamıyorlar. Hem de o yıl olacak The Game Awards gece geç saatte düzenlenecekse insanlar o seneki The Game Awards'ın 3-4 saat süren nümayişinden kaçmanın yollarını belirliyorlardı. Bu sene biraz daha kolay çatlatılamayan, tam bir somaki mermer gibi sağlam ve güçlü bir The Game Awards gerçekleşti.
Tanıtılan oyunlardan birisi de Bokeh stüdyosu tarafından yapılan bir korku oyunuydu. Adı Slitter Head olan bu korku oyununu tecrübeli isimlerin yaptığını söylemek hiç yanlış olmaz. İlk Silent Hill oyununu geliştiren, Siren ve Gravity Rush için de emekleri geçen yapımcının inşa ettiği bir oyunla karşılaşacağız. Ve vokalik tonlamalar da oyuncuların gönlünü bir kaç korku oyununda gösterdiği performans aracılığıyla fethetmiş bir kişiye ait. O kişi de Akira Yamaoka.
Oyunun yayınlanan videosunda insanların kesici aletlere dönüşümü görülüyor. Herhalde oyunun adını da bu yaratıklar belirlemişler. "Slitter" kelimesinin Türkçe çevirisi "Kesici" olarak karşımıza çıkıyor. Video da korku öğesi pek yansıtılmamış durumda. Muhtemelen TPS kamera açısına sahip bir oyun bizi karşılıyor olacak. Daha oynanışla ilgili sanrısal bilgilere sahip olsak bile oyunun sağlam geleceğini düşünüyorum. Sonuçta bu ilk Silent Hill oyununun gelişimini bilen bir şef
WONDER WOMAN [PLAYSTATION 5 ANA KONU]WONDER WOMAN [PLAYSTATION 5 ANA KONU]


Genel olarak Oyun loncasının beklentisini pek aşamayan The Game Awards sunumu, bu sene hiçte fena geçmedi. Son dönemlerde bir çok evrendeki süper kahramanlara oyunlar döşerlerken, Wonder Woman duyurulmayı niyet edinmemişti. Kendisini bu sefer entegre devreden ilettirerek TGA 2021'nin daha bezeli, daha süslü hal almasını sağladı ve duyurusu yapıldı.


Daha önce Middle Earth Shadow of War oyununu yapan Monolith stüdyosu tarafından yapımı için uğraşılan Wonder Woman da DC evreninden de karakterler görebiliriz. Fragmanda Wonder Woman'ın sesi hariç duyduğumuz veya gördüğümüz farklı bir kaynak bulunmuyor. Yayınlanan videonun açıklamalar kısmında verilen bilgilere göre modern dünya ile Amazon halkını kenetlemeye çalışan Diana olarak mücadele vereceğiz. Ayrıca oyunun açık dünya elementlerine yer vereceği bilgisi de paylaşılmış. Henüz yapımının çok başında olduğu düşünülen Wonder Woman muhtemelen hazır ve nazır olduğunda yeni nesil sürümlü konsollar ve PC için çıkışını gerçekleştirecek. Fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz:Hakkında
Konum: Ankara, Keçiören
Forum İmzası:
PlayStation sempatizanı. Diğer oyun konsollarına da merak salınımı var. Veciz olarak OYUNSEVER
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PlayStation 5
PSN ID
doganayakbay
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Bir konuya bakıyor.
Son Giriş: 3 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Mesaj Sayısı: 1.325
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.338
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 660)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.396 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.