Şimdi Ara

Akbil tam basıyor ne yapıcaz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
0
Favori
10.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Hocam hersene 5 liraya yeniliyorduk, oyle bisey vardi sanki onu yapmamissin galiba
    Ve maalesef bende yapmayi unuttum
  • Ben hep 50 liralık yüklediğim için sorun yok.
  • ako07 A kullanıcısına yanıt
    Ben sarı makinalardan denedim ama kayıt bulunamadı diyor.
  • Bayiye gidin. 5 tl bayılın düzelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rec0VeRy

Bayiye gidin. 5 tl bayılın düzelsin.
    Bazen otomatik güncelleme yapmıyor. Bayiye gidip manuel güncelleme yaptırın indirimli binin.
  • Rec0VeRy R kullanıcısına yanıt
    Yemiyor artık. Dershanede mezun sınıfız. Hepimizin bir anda tama döndü. Herkes farklı bayilere gitti hiçbiri çevirmedi
  • Aralik ayinda cikarttim karti bende mi yenileyecegim
  • ako07 A kullanıcısına yanıt
    Ben Kasım ın sonlarında çıkarttım, her sene derken yılbaşı mı yoksa üyelik tarihinden 1 sene sonrası mı?
  • 31 Aralık a kadar yenilemeniz lazımdı şimdi tekrardan kart başvurusu yapacaksınız büyük ihtimal
  • quote:

Orijinalden alıntı: quppas

31 Aralık a kadar yenilemeniz lazımdı şimdi tekrardan kart başvurusu yapacaksınız büyük ihtimal
    Bayiden 5 değil 10 liraya tekrar öğrenci yapıyosun. Sonra yükle yükleyeceğini
  • Kartı yarıya kes sorun çözülsün
  • HERKES KAFADAN BIR SEY UYDURMUS. YENILEME UCRETI 5 TL VE OGRENCI BELGEN YOKSA ARTIK OGRENCI DEGILSEN ZATEN YENILEYEMEZSIN. KARTI BU SENE CIKARDIYSANIZ INDIRIM DEVAM EDIYORDUR DAHA ESKIYSE OGRENCI BELGENIZLE BIRLIKTE GIDIP YENILEYECEKSINIZ.

http://istanbulkart.iett.gov.tr/tr/istanbulkart/pages/istanbulkart-kullanim-suresi-nasil-uzatilir/742
  • Mezunuz diyen arkadaş, öğrenci değilsiniz ki siz tabi ki tam basacak
  • J.Valjean kullanıcısına yanıt
    Uyelik tarihinden bir sene sonrasi
  • Ben de diyorum niye tam çekti
    Bilgilendirme için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BES-

HERKES KAFADAN BIR SEY UYDURMUS. YENILEME UCRETI 5 TL VE OGRENCI BELGEN YOKSA ARTIK OGRENCI DEGILSEN ZATEN YENILEYEMEZSIN. KARTI BU SENE CIKARDIYSANIZ INDIRIM DEVAM EDIYORDUR DAHA ESKIYSE OGRENCI BELGENIZLE BIRLIKTE GIDIP YENILEYECEKSINIZ.

http://istanbulkart.iett.gov.tr/tr/istanbulkart/pages/istanbulkart-kullanim-suresi-nasil-uzatilir/742

Kart süresi uzatma işlemi yapmanıza gerek yoktur. Kartınızı indirimli olarak kullanabilirsiniz.

Teşekkürler dostum içim rahatladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: DjarumBlack-

quote:

Orijinalden alıntı: -BES-

HERKES KAFADAN BIR SEY UYDURMUS. YENILEME UCRETI 5 TL VE OGRENCI BELGEN YOKSA ARTIK OGRENCI DEGILSEN ZATEN YENILEYEMEZSIN. KARTI BU SENE CIKARDIYSANIZ INDIRIM DEVAM EDIYORDUR DAHA ESKIYSE OGRENCI BELGENIZLE BIRLIKTE GIDIP YENILEYECEKSINIZ.

Kart süresi uzatma işlemi yapmanıza gerek yoktur. Kartınızı indirimli olarak kullanabilirsiniz.

Teşekkürler dostum içim rahatladı.

Alıntıları Göster
    beyler ben üniyi bitirdim,hemen ardından aöfe yazıldım.Paso da eski üninin adı yazıyor.Şimdi ne yapmam lazım yeni paso mu çıkartmalıyım yoksa bununla devam edebilir miyim ?

• -BES- kullanıcısına yanıt
    Kartı bu sene çıkardım ama hala öğrenciyim ama uzatamadım hala.
  • Acikogretime kayitliyim ve bugun akbilim tam ucret aldi.biletmatik giselerine gittim vize islemi icin ve karsima merkezde kayit bulunamamakta yaziyor.demekki aöf kaydimi silmis.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.