Yüzbaşı
19 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 72 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Ne olacak bu milletin hali arkadaş. Kimse çekemez oldu bu hayatı.
Yaklaşık 1 senedir bir akrabamın yanında kalıyorum.
Bu süre içerisinde ikametgahım boş kaldı aldırmadım yani.
Evin internet faturası benim üstüme. Bu faturayla gidip kendim başvursam ceza alır mıyım?
Yoksa akrabamla birlikte mi gitmeliyim?
Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
Beyler yillardir annemin ustune kayitli olan ama benim kullandigim numarayi direkt olarak kendi ustume almam mumkun mudur?
Bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim.

Edit: Faturaliysa 50 kusur, faturasizsa 15 kusur tl'ymis.
Gece moduna geçilmiyor citizen bir el at.
Ziraat Bankası'ndan KYK kredisi için aldığım Genç Bankkartın hesap işletim ücreti oluyor mu acaba? Nereye baktıysam bulamadım.

Edit: 5 yıl boyunca alınmıyormuş.
Konu silinene kadar bilen bir arkadas cevaplarsa sevinirim.
Sabit hatli interneti olan bir ev dusunun. Bu internetin calismasi icin telefonun bagli olmasi sart midir?
Yani splitterdan telefona kablo gitmesi ve diger kablonun da modeme gitmesi yerine direk duvardan modeme kablo cekildiginde internet calisir mi?
Arkadaşlar süre kısıtlı olduğu için ve burası daha kalabalık olduğu için bu konuyu buraya da açıyorum.

Arkadaşlar bu sene İstanbul Ticaret Üniversitesinde 1. sınıf endüstri mühendisliğini hiçbir dersten kalmadan 3,72 ortalama ile bitirdim.
Marmara Üniversitesi Matematik bölümüne MYP ile geçmek istiyorum ve geçebiliyorum da.

Benim okuduğum bölüm ile geçmek istediğim bölümde Fizik ve Matematiksel Analiz dersleri ortak. Fakat bendekiler İngilizce oradakiler Türkçe.

Kafama takılan şu ki, eğer geçiş yaparsam bu dersleri zaten geçmiş olduğum için muaf olur muyum?
Arkadaşlar bu sene İstanbul Ticaret Üniversitesinde 1. sınıf endüstri mühendisliğini hiçbir dersten kalmadan 3,72 ortalama ile bitirdim. Marmara Üniversitesi Matematik bölümüne MYP ile geçmek istiyorum ve geçebiliyorum da.
Benim okuduğum bölüm ile geçmek istediğim bölümde Fizik ve Matematiksel Analiz dersleri ortak. Fakat bendekiler İngilizce oradakiler Türkçe.
Kafama takılan şu ki, eğer geçiş yaparsam bu dersleri zaten geçmiş olduğum için muaf olur muyum?

Konu yanlis yerde ama
Yorumlariniz degerli

Yorumlariniz degerli
Hakkında
Meslek: Endüstri Mühendisi
İlgi Alanları: Teknoloji, Bilgisayar, Piyano
Forum İmzası:

“ You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death.
To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt. „

Khan Aitmatov
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
HTC 10
Operatör
Vodafone
ISS
Superonline
Takım
Trabzonspor
Steam
Pati
LOL
Khan Aitmatov
Kulaklık - Amfi
Sennheiser CX 5.00
İşlemci
Intel i5 6600
Anakart
Gigabyte Z170 Gaming K3
Sabit Disk
SanDisk Extreme SSD 120GB
Ekran Kartı
GTX1080 ROG STRIX
Modem
Asus DSL-N16
Milli Takımlar
Türkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Bir konuya bakıyor.
Son Giriş: 17 sn. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.634
İkinci El Bölümü Mesajları: 13
Konularının görüntülenme sayısı: 14.660 (Bu ay: 288)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.516 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.