Şimdi Ara

Afrin'de Mustafa Kemal ve Silah Arkadaşları gibi Poz Veren Mehmetçik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
3
Favori
14.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
294 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Afrin'de Mustafa Kemal ve Silah Arkadaşları gibi Poz Veren Mehmetçik

Afrin'de Mustafa Kemal ve Silah Arkadaşları gibi Poz Veren Mehmetçikhttps://store.donanimhaber.com/07/ba/7e/07ba7ee4ca09a2dd1af860ba103362dc.jpg

Afrin'de Mustafa Kemal ve Silah Arkadaşları gibi Poz Veren Mehmetçikhttps://store.donanimhaber.com/97/cc/1f/97cc1f9693b1ed2c4110061e6b54e443.jpg

https://store.donanimhaber.com/13/c7/f5/13c7f5f772bd73ab9c86086bdb8427b4.jpg

https://store.donanimhaber.com/73/30/e6/7330e6a2521822ab62951de1f3ec372b.jpg

Her zaman dediğimiz gibi Mustafa Kemaller bitmez.

Not: Evet Ekşi'den gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 14 Mart 2018; 11:53:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lotusx -- 30 Mayıs 2021; 22:0:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne böyle tarih ne böyle geçmiş ne de başarılar her ülkeye nasip olmaz.idol olarak belirlediği(n)miz deha türk milletinin en büyük şansıdır.belki bundan 50-100 sonra o fotoğraf 3 katmanlı olacak ne atatürk ne şanlı tarihi silemezsiniz.
    elinize sağlık,allah yardımcınız olsun ve sağ sağlim dönmeniz dileğiyle..

• Harika be ...

• Güzel olmuş. UP

Beyler üstte tutalım.

• "Fıtrat değişir sanma, bu kan yine o kandır."

• Türk ordusu başkadır. Askerlik yapmayan bilemez.

• Valla çok gururlandım.

• Bu ne güzel bir resimdir Yarrabbi.

• Bu ordudan Türklüğü ve Atatürk sevgisini silemezler.

• Bu ülkeden Atatürk ismini silmeye onun yaptıklarını küçümsemeye kalktılar ama Türk milleti bağrından çıkmış bu kahramanları unutmaz

• Türk güvenlik güçleri, içimizde yuvalanmış tüm Türklük düşmanlarını derin bir hüzne boğan hareketlere devam ediyor.

Meydan yiğitlere açıldığında içinde bu milletin özünü taşımayan kimseleri sahada göremezsiniz, Türkiye'nin özünü ve de özetini görmek isteyen sahaya baksın.

• gercek türk askerleri

• modern türk ordusunun en başarılı komutanlarından biri atatürk olduğu için sevilmesi ve özenilmesi gayet normal.
    türk insanının atatürke olan hayranlığına engel olunamaz zira engel olunamamış bir başarı var ortada.

• harika bir görsel ya güne güzel başladım varolun yiğitler

• Gurur duydum. Çok güzel olmuş.

Allah yüce Türk ordusunu korusun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence de çok güzel resimler
    sonuçda o resimleri atatürk çektirirken yalnız olmadığı gibi tek başına da bir savaşı kazanmadı veya kazanamazdı

gençlerin bir atatürk hayranlığı veya o zamanki insanların fedakarlığı tabiki övgüye değer

bende bu insanların bu ülke için birşeyler yapmış ve yapmakta olan kişiler için yaptıkları kara propagandaları anlamıyorum

sonuçda atatürk ve beraberindekiler bu ülke için.. yani sen - ben daha iyi imkanlar ve HÜR olarak yaşamamız.. güven içinde olmamız için fedakarlık yaptılar

ister afrin. ister başka yerde hem kan hemde can larını feda edenlere saygı göstermek gerek

bunu tabiki Çanakkale Şehitliğinde rakı sofrası kurup göbek atanların öncelikle benimsemesi ve bir birlik beraberlik zamanında fikir ayrımcılığını bırakıp bu terör olaylarını nasıl beraber çözeriz ve halkımıza nasıl hizmet ederiz düşüncesinde olması ile ancak olabilir

bu konuyu okuyan farklı düşünce ve inanışa sahip olsa bile herkese .. hangi din ve milletden olursanız olun... saygıyı herkes hak eder. sen onun fikrini kabul etmiyor beğenmiyor olsanız bile..

Uzak memleketin toprakları üstünde kanlarını döken kahramanlar: burada dost bir vatanın toprağındasınız. Huzur ve sükun içinde uyuyunuz. Sizler Mehmetçiklerle yan yana, koyun koyunasınız. Uzak diyarlarda evlatlarını harbe gönderen analar; göz yaşlarınızı dindiriniz, evlatlarınız bizim bağrımızdadır. Huzur içindedirler ve huzur içinde rahat rahat uyuyacaklardır. Bu toprakta canlarını verdikten sonra artık bizim evlatlarımız olmuşlardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosuntosun -- 12 Mart 2018; 11:17:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: spirituals

"kudurun Atatürk düşmanları " diye bir yorum var ve bu yoruma 15 beğeni var. Sizce bu nedir ? İronik olmayın lütfen.

Her zaman başkomutan mareşal Atatürk ü sevdim ve seveceğim. İyi bir lider oldu. Dini ve siyaseti tam da olması gerektiği yere konumlandırdı. Velhasıl Sonuna kadar insan ve sonuna kadar hak hukuk eşitliği daha doğru olur. Tabu haline getirmeye gerek yok.

Şu an yaşıyor olsa o da istemezdi bunu. Tabulaştırma yapmak akp tabanının yaptığı şeyden farklı değil. Partizan olmaktadır.

Şükürler olsun Türkiye vatandaşıyım ve Alevi-Zaza bir vatandaşım. Yıllardır ailem gibi bende Atatürk ü iyi yönde benimsedim. Ama hiç bir zaman partizan bir anlayışa yada tutucu - sevici bir yaklaşıma bürünmedim.

Umarım az da olsa ifade edebildim kendimi.

kardeş nedir sizin bu mezhepciliğiniz? biz hanefi olduğumuzu her yerde söylüyor muyuz? neden mezhep reklamı içine giriyorsunuz?

• Afrinde ne işimiz var diyenleri unutmadık. Bir de bu fotoyu paylaşırlar ya, ne denir bilinmez. Bu foto başından beri afrin operasyonunu destekleyenler içindir sonradan dönenler için değil.

• Yaklasik 90 yil once cekilmis fotolarda bugune göre kiyafetler daha şık, duruşlar daha asil. (Fikrimi belirttim, kimse kizmasin bos yere)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 12 Mart 2018; 12:18:31 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.