DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
ADALET BAKANLIĞI RESMİ İCRA E-SATIŞ SİTESİ
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
134
Cevap
25
Favori
66.269
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> ADALET BAKANLIĞI RESMİ İCRA E-SATIŞ SİTESİ
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 sonraki >>>
Giriş
      1035 Mesaj
      07 Mart 2013 09:21:35
      https://esatis.uyap.gov.tr/esatis/index.html

Adalet Bakanlığı güzel bir uygulamaya imza atmış, böylece icra malları değerinde satılacak ve alacaklı ve borçlu hak kaybı yaşamayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozas -- 7 Mart 2013; 16:49:15 >

Benim İçin Tek Sosyal Medya DONANIMHABER Ortamı, gerisi yalan,dolan.
    • Teğmen
      196 Mesaj
      07 Mart 2013 09:37:42
      ihale başlangıç bedeli teklif verilebilecek minimum tutarmıdır?

• Onbaşı
      37 Mesaj
      07 Mart 2013 09:38:45
      hele şükür

Kural dışı
    • Yüzbaşı
      708 Mesaj
      07 Mart 2013 09:40:22
      Teklif verebilmek için vakıfbank da hesap zorunluluğu koymuşlar. Bu iyi olmamış.

• Teğmen
      130 Mesaj
      07 Mart 2013 09:40:55
      Buradaki bedelin üzerine ücret ödeyecek miyiz acaba vergi vs.
      Süreç nasıl işleyecek biz buradan teklifi gireceğiz ve o fiyata kadar bizim mi oalcak araç ?

by merzer
    • Çavuş
      86 Mesaj
      07 Mart 2013 09:49:26
      İyi de son gün yine araç başında artırma olacak. Burda en yüksek fiyatı vermiş olmak yetmiyor galiba.

• Yüzbaşı
      519 Mesaj
      07 Mart 2013 09:57:04
      teklif veriyorum sisteme giriş yapın diyor eee yukarıda kocaman giriş yapmışım gözüküyor

LG mobile Pişmanlıktırrr... - Herşey kural dışı :)
    • Binbaşı
      1153 Mesaj
      07 Mart 2013 09:57:34

quote:

Orijinalden alıntı: sinless34

teklif veriyorum sisteme giriş yapın diyor eee yukarıda kocaman giriş yapmışım gözüküyor

Bi sakatlık var ha..?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

ɠƱʋȜɲ
    • Yüzbaşı
      519 Mesaj
      07 Mart 2013 10:00:27
      quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

Alıntıları Göster

Bi sakatlık var ha..?

Çıkış yaptım tekrardan girdim şimdi oldu herşeye teminat istiyor peki bu teklifi kaybedince teminat uçuyormu gerimi ödeniyor

• Çavuş
      85 Mesaj
      07 Mart 2013 10:04:10
      quote:

Alıntıları Göster

Çıkış yaptım tekrardan girdim şimdi oldu herşeye teminat istiyor peki bu teklifi kaybedince teminat uçuyormu gerimi ödeniyor

Geri ödenir tabiiki.

• Çavuş
      85 Mesaj
      07 Mart 2013 10:06:08
      Biraz inceledim de elle tutulur birşey yok gibi görünüyor.

• Yüzbaşı
      519 Mesaj
      07 Mart 2013 10:06:23
      quote:

Orijinalden alıntı: fırsatkampanya

Alıntıları Göster

Geri ödenir tabiiki.

Elektronik ortamda teklif verebilmek için yatırmış olduğum teminatın tarafıma iadesi nasıl olacaktır ?
      Elektronik ortamda teklif verme süresi sonuna kadar , en yüksek teklifi veren haricindeki katılımcılar elektronik ortamda yatırdıkları teminatlarını aynı usulle iade alabilmekte, ayrıca alınmayan teminatlar, artırma tamamlandıktan sonra da İcra ve İflas Dairesi tarafından UYAP üzerinden iade edilebilmektedir.

buldum aynen geri ödeniyormuş fakat normal artırmada oluyormuş bu kötü oldu. birde vakıfbank olayı çok kötü

• Yarbay
      4695 Mesaj
      07 Mart 2013 10:08:58
      Diyelim kazandık başka prosedür oluyor mu direk satışı mı veriliyor yoksa araç başında tekrar mı açık arttırma oluyor öyleyse saçma ve gereksiz.

Logitech Z506 // Logitech G510 Keyboard // Logitech G930 Headset // Logitech G9x MW3 Edition Mouse // Logitech C310 Webcam // Galiathus Speed Alpha Mouse Pad //Intel i5 2500K 3.3GHz // Asus Maksimum IV Gene-Z // Corsair 8GB (2x4)Vengeance Pro 2133MHz // Sandisk 120GB SSD Extreme // 3TB Seagate Backup Plus HDD // 3TB WD My Book HDD // AMD HD6870 // XigmaTek Tauro 600W // Windows 7 Ultimate // Samsung SA7003D 24'' Monitör // Note 3 White/Gold
    • Yüzbaşı
      519 Mesaj
      07 Mart 2013 10:11:26
      quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

Diyelim kazandık başka prosedür oluyor mu direk satışı mı veriliyor yoksa araç başında tekrar mı açık arttırma oluyor öyleyse saçma ve gereksiz.

Olay şu;

bitiş süresi denilen olay o gün real olarak ta açık arttırma olacağı gün o gün real den teklif yapanlarda olucakmış eğer senin teklifi geçerlerse araç onlarda.

Kaçırılmayacak fırsat bence bu ürün

https://esatis.uyap.gov...oster.jsp?mid=2156880210

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinless34 -- 7 Mart 2013; 10:15:32 >

• Teğmen
      130 Mesaj
      07 Mart 2013 10:31:31
      Araçalrla ilgili marka model bilgisi yeterli değil. Araç yedi eminde beklerken sel oluyor :) başına bir iş geliyor ama bu belirtilmiyor :)
      Detaylı foto ya da eksper bilgisi konmalı bu ilanlara. hem eksperlere de ekmek kapısı çıkmış olur, 500 Tl fazla veririz ne aldığımızı biliriz.

Diğer bir sorum ise şu;
      İnternetten teklif saati gerçek açıkartırmadan önce bitiyor mu ? Yok bitmiyorsa bir canlı açıkartırmayı nasıl takip edecez zatn 10 dk lık bir iş...

https://esatis.uyap.gov...oster.jsp?mid=2213663943 aracın bedeli 110 denmiş başlangıç fiyatı 112 :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merzer -- 7 Mart 2013; 10:33:31 >

by merzer
    • Yüzbaşı
      879 Mesaj
      07 Mart 2013 10:39:26
      bu hurdalara artık galericiler ilgi göstermiyormu? veyahut piyasa eskisi gibi canlı değil mi? iki haftadır otopazarını geziniyorum, galericilerin yüzü asık. 10 - 15 bin lira arasına azda olsa ilgi var. herkesin malumu piyasanın canlanması için ötv düşmesi şart.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
      135 Mesaj
      07 Mart 2013 10:42:48
      quote:

Kaçırılmayacak fırsat bence bu ürün

https://esatis.uyap.gov...oster.jsp?mid=2156880210

Bizim sistemimizin saçmalıkları işte. Cum.altınını ihaleye çıkarıyorlar :) Alacaklı olan direk altını alsın işte :) Saçmalık. Altın para gibi bir değerdir. Mal olarak düşünülmemeli.

• Teğmen
      114 Mesaj
      07 Mart 2013 10:51:42
      Kayıt olup teklif verebilen var mı?

• Emekli Yönetici
      5584 Mesaj
      07 Mart 2013 10:51:48
      İhale sonucunda mala ilişkin en yüksek teklif veren kişi olmam durumunda ihale bedelinin haricinde tarafımca ödenmesi gereken meblağ var mıdır?

Cebri icra satışlarında kanundan doğan satışa mütevellit (KDV, Damga vergisi, Tescil ve Teslim Masrafları vb.) ödemeler icra dairesine başvurmak suretiyle ihale alıcısı tarafından yatırılması gerekmektedir.

burası önemli bence. atıyorum 100.000 tl ye ev aldınız. masrafı ne kadar olacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cLk -- 7 Mart 2013; 10:52:45 >

bu bir işaret...
    • Emekli Yönetici
      5584 Mesaj
      07 Mart 2013 10:54:30
      bu sitede ihalesi bitmiş malların kaça satıldığını da yazsa çok adaletli ve şeffaf olur. ben göremedim böyle bir sistem var mı acaba?

bu bir işaret...
Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.