T

Yüzbaşı
17 Kasım 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Şahıs firmamıza ait bir alan adı ve bu alan adına bağlı mail adresi almak istiyorum. Firma tanıtımı için de basit bir site yapmayı düşünüyorum. Hostinger üzerinden bir deneme yaptım ve arayüzünü, kontrolünü başarılı buldum. Ancak mail performansından emin olamadım. Çok fazla mail adresi almamız gerekmiyor, ama 20-30mb lık proje dosyalarını hızlı bir şekilde gönderip alabilmemiz lazım. Ayrıca kod bilmeyenler için hostinger benzeri bir web sitesi hazırlama programı olması ve kontrolün tamamen bizde olması gerekiyor. Fiyat fahiş olmadıkça güvenilir ve ücretli olması tercihimizdir.
Arkadaşlar 240-256gb fiyat performans ssd'si ararken buna rastladım

http://www.webdenal.com/toshiba-thnsnh256gbst4paga-2-5-256gb-ssd-534mb-482_562767.html

Bu modelin 512gb olanı için bir inceleme mevcut ve performansı övülmüş. Şimdi bununla Corsair Neutron ve Sandisk ultra plus arasında kaldım. Biliyorum ultra plus daha az performanslı bir disk diğerlerine göre, ama gidip vatan bilgisayardan elden alma şansım var. Diğerlerini ancak internetten alabiliyorum. Sizce hangisini tercih etmeliyim?
Selamlar. Başlıkta da belirttiğim gibi macbook ile özellikle dh de ve diğer bazı sitelerde sorun var. Sayfa ya çok geç açılıyor ya da server time out hatası veriyor. İnternet bağlantımda sorun yok. Xbox üzerindeki ie ile yada apple tv ile veya bootcamp windows üzerinden rahatça girebildiğim dh gibi sitelerde mac os üzerinde sorun yaşıyorum. Önce safariden oluyor sanıyordum ama chrome ile de aynı. Hatta şu an bu mesajı atabilmek için bile bootcamp den windowsla başlattım. Sorun ne olabilir? Bu arada dns google'ın 8.8.8.8-8.8.4.4 numaraları. Ama bu numaralar modem üzerinden girilmiş durumda. Belki sorun ondadır diye silip ttnet dns lerine bıraktım işi ama değişen birşey olmadı.
Arkadaşlar elimde içinde filmler olan bir harici disk var. Bu harddiske ne yaptıysam jailbreak lı apple tv 2 ile ağ üzerinden ulaşamadım. Hdd macbooka bağlı ve gerek afp gerek smb olarak paylaşıma açılmış durumda ama macbook'un dahili diskindeki dosyalarıma rahatça ulaşabilirken bu harici diske ulaşamıyorum. Google da aradığımda bazı samba problemlerinden bahsedildiğini görüyorum. Ama sanırım bendeki durum başka. Bu arada hdd ntfs formatlı ve macbookda bu diske yazmak için paragon yüklü.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 973
İkinci El Bölümü Mesajları: 18
Konularının görüntülenme sayısı: 4.039 (Bu ay: 69)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 668 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.