Şimdi Ara

Activision Blizzard oyunlarına Türkçe dil desteği yolda: İş ilanı açıldı! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
4
Favori
8.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bir de keşke microsoft alımı tamamlasa da gamepass'den oynayabilsek.

• Adamsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel ve sevindirici bir haber umarım Diblo 4 de görürüz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Rockstar ve ubisoft örnek alsın.

• cato16 kullanıcısına yanıt

ihsan tatari'yi ben de sever ve başarılı bulurum, olsaymış güzel olurmuş. yine de nispeten hızlıca (ilan açıldıktan bir hafta sonra sanırım) pozisyonu doldurup işe girişmeleri güzel. umalım da istediğimiz gibi gitsin kalan kısmı da.

• Bu oyun şirketlerinin neden Türkçe yamaya karşı garezi var anlamıyorum alt tarafı alt yazı yapacaksın türkçe sanki seslendirme yapacaklar ha 1 milyon dolar falanda harcanacak kadar sermaye harcanacak birşey değil oyun çıktıktan sonra gönüllü kişiler 3 4 gün sonra tr yama çıkartıyor bu kadar kolay şeyi uzatıyorlar bir tane gruba vereceksin biraz para onlarda sana tr yama yapıp yollayacaklar

• ya birisi size büyü yaptırdıysa ve haberiniz yoksa ? hayatınızdaki olumsuzlukların sebebi, birisinin size büyü yaptırmış olması olabilir mi ? bakın bu bir büyü...

Activision Blizzard oyunlarına Türkçe dil desteği yolda: İş ilanı açıldı!
  • İngilizce öğrenin Activision Blizzard oyunlarına Türkçe dil desteği yolda: İş ilanı açıldı! 

• Ulpro kullanıcısına yanıt
    Sen şimdi bu yapılanın yama mı olduğunu düşünüyorsun? 3-5 forumcu çocuğun yapabildiği şey için neden ac. blizzard binlerce dolar maaş veriyor ki acaba ya? Allah allah. Kafaları basmıyor işte. Hiç yazılım testi yaptın mı sen? Hiç yazılım geliştirdin mi? Herhangi bir QA sürecine dahil oldun mu?

• sayz kullanıcısına yanıt
    Binlerce dolar maaş ne ki sence forumdaki bu adamlar gece gündüz diyalogları okuyup Manuel olarak mı çeviriyor makine çevirisi yapıyorlar ve okunaklı oluyor ben sorun yaşamadım hiç , sanki 5 kişi alıyor türkiyede o oyunları firmada hiç masraf yapmıyor kaç tane oyuncu vardır o oyunları indiren tr de sen 4 sene oyun geliştir ama forumdakilerin bile yapabileceği çevirileri halletme

• Türkçe gelirse bana Diablo 4 aldırır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SirrealsQ kullanıcısına yanıt

Ölücü her her yerde

• Wow a gelirse kesin başlarım gene.

• Cidden hiç beklemediğim bir gelişme. Umarım biran evvel Türkçe dublaj ve alt yazı desteği gelir yoksa trajik şekilde Türkçe yama yapmaya çabalıyoruz.

• Rexroth kullanıcısına yanıt

Yalnız Microsoft un konu ile ilgisi yok. Daha firmanın kapısından ayağını atmış değil...

• İdrak İstimlak kullanıcısına yanıt

Aynen Microsoft un konudan Haberi yok 😁

• Bloodin kullanıcısına yanıt

Adam "Oyunlarını satabilmek için konsol satıyor" demiş. Konsol satmak için dememiş..

• Alım gücünün çöp olduğu zamanda da Türkçe oyunlar gelir artık

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.