Binbaşı
04 Haziran 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 142 (Bu ay: 5)
Gönderileri
...
...
Bu yıl sonu 1 yıl taahhütlü superonline aboneliğim bitiyor. Bitmeden arayıp durdular ve tablet içeren 2 yıllık pakete geçirmeye ikna ettiler ama şimdi vazgeçmek istiyorum. Tableti teslim almadım sözleşmeyi de imzalamadım sadece telefonda teyit ettim. Kapatmak istediğimi belirtince 400 tl gibi bir cayma bedeliyle korkutmaya çalıştılar, çünkü mevcut sözleşme üzerinden devam edecekmiş. Öğrenmek istediğim bu işten en ucuz nasıl çıkarım? Ocakta mevcut taahhütlü paket bitince kapatırsam benden ne kadar bir ücret keserler?
Adıma kayıtlı data hattına yükleme yapmadığım için kapandı, zaten kullanmıyorum da. Telsiz kullanım ücretlerine herhangi bir şekilde faiz işleyip benden tahsil etmeye çalışırlar mı?
......
.....
Ebayde telefonuma ekran koruyucu bakınırken gördüm. F1,F2,F3,F9,M1... vs bunların arasında ne fark var beyler? Yerli/yabancı açıklayan bir site yazarsanız, o da yeterli olur.
forumdaki hataları belirtmek için ya da öneri de bulunmak için bir sayfa yok ya da gizlenmiş kıyıda köşede aramakla uğraşamayacak kadar vaktim kısıtlı. Buraya yazıyorum mutlaka sebebini bilen biri okur ya da cevaplar. Özel mesajlaşmada shit + enter neden niçin vardır? Sayfayı kodlayan kişi ömründe user experience diye birşey duymuşmudur? Var olan alışkanlığı çiğnemek hangi akla hizmettir? 2 kez yarıda mesaj attırdınız kafamın tasını da.

tamam sakinim.

edit: Bir de Türkçe karakter sıkıntısı var. DOĞAN yazımında arada ? işareti çıkıyor. (Burada gözükmüyor pm'de bakın.) Buna da dikkat ltf.
Default membership ile database'e kayıt edilen tarihler(lastlogindate gibi) 2 saat geri gözüküyor. Zahmetsizce UTC+2 olacak şekilde düzgün kaydetmesini nasıl sağlarım? Eminim birileri uğramıştır aynı sorunla daha önceden.
ImageButton kontrolüne atadığım resim orjinal boyutu 28x28 pixel, firefox ile görüntülerken bu boyutta sıkıntısız gözüküyor ama internet explorer 9 ile 27*27 'ye düşüyor ve resimdeki pixel boyutundaki karaktlerler oldukça bulanıyor. Bu ie zımbırtısını düzgün çalıştırmak için ne çeşit sopalar mevcuttur arkadaşlar?

şimdiden teşekkürler.<asp:ImageButton ID="ImageButton_Word" runat="server" enabled="false" ImageUrl="~/images/word.png" width="28px" height="28px" style="padding-top:6px;padding-left:6px;width:28px;height:28px" OnClick="Bastir" ToolTip="Word" />
Hakkında
Konum: İstanbul, Kartal
Meslek: IT
Forum İmzası:
-
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 30 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Mesaj Sayısı: 1.913
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.730
İkinci El Bölümü Mesajları: 27
Konularının görüntülenme sayısı: 79.996 (Bu ay: 395)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 697 (Bu hafta: 6)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.