Şimdi Ara

ACİL +937YLE BAŞLAYAN TELEFON NUMARASI!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
10.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bi kaç gündür bana +937783119** şeklinde bi numaradan çağrılar gelip duruyor ve bu beni çok rahatsız etti aramak istemiyorum çünkü telefonun başında +937 gibi tuhaf bi kod var yurt dışı olabilir diye düşündüm ama bilen varmı bu numara nedir nerenin kodudur savcılığa bile gitmeyi düşünüyorum inanınki sürekli bu çağrılarla uğraşıyorum.
    Yardım edenlere şimdiden teşekkürler

• yurt dışı herhalde
  • yurtdışı değil öyle bir numara yok hatta biri seni voip praogramlarından birinden oynatıyor
  • beni bikeresinde bim den bir arkadaş aramışdı onunda numarası böyle garip bişeydi
  • internet üzerinden yapılan bir arama olabilir.bizim kuzende kullanıyordu bu sistemi.böyle acaip bi numara çıkıyordu takma kafaya ya
  • Tamamda sürekli geliyo bu numara bende öyle düşündüm acaba bunu engellemenin bi yolu yokmu yada en azından nerden geldiğini bulsak?
  • quote:

Orjinalden alıntı: -Mctolga-

tam şikayet etcektim etmişler bile
  • Benide eskiden +909333 diye bi numara arardı. Tamam hadi 9333 avea nın bi servisi ama başında +90 var.

+909333 nedir ya? Sinir olmuştum. Her kontör yükleyişimde beni o numara arıyordu.

Zamanla geçti....

Seni o yazdığın numara, rastgele bir zamandamı arıyor yoksa kontör yüklediğin zaman, internete girdiğin, herhangi bir mesaj geldiği zaman mı arıyor???
  • avea falansa sesli mesaj atıyolar. Kampanya,fatura bilgileri veriyolar. Aç bişey olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: SerhanXbox360

quote:

Orjinalden alıntı: -Mctolga-

tam şikayet etcektim etmişler bile

aferin.. espriyi anlayamıyan bir birey şikayet butonunu el yordamıyla bulabilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Mctolga- -- 7 Ağustos 2008; 1:23:25 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: WizzY_WizarD

Benide eskiden +909333 diye bi numara arardı. Tamam hadi 9333 avea nın bi servisi ama başında +90 var.

+909333 nedir ya? Sinir olmuştum. Her kontör yükleyişimde beni o numara arıyordu.

Zamanla geçti....

Seni o yazdığın numara, rastgele bir zamandamı arıyor yoksa kontör yüklediğin zaman, internete girdiğin, herhangi bir mesaj geldiği zaman mı arıyor???

Dostm rastgele zamanlarda arıyo öylesine çaldırıp kapatıyo..

@TenaciouS
    dostm zaten arasa açıcm korktuğumdan deil sadece çağrı geliyo başka bi şey deil..

• sanırım başka fikri olan yok....
  • sizi arayan numara afganistan numarası. o ülkedeki birisi türkiye deki yakınına ulaşmak istiyordur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.