Şimdi Ara

Pegasus koltuk seçimi nasıl ücretsiz yapılır? Cevap burada :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
9
Favori
57.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bildiğiniz gibi pegasusta bütün koltuklar paralı diğer firmalarda olduğu gibi ücretsiz koltuk seçmemize izin vermiyor. Bu meseleyi şu şekilde hallediyoruz..
    Uçuşa 24 saat kala ücretsiz online check in hizmetini açıyor. check in yapmaya çalıştığımızda bize sıradan bir koltuk atayacak eğer o koltuk istediğimiz koltuk değilse sakın check in i onaylamıyor hemen sayfadan çıkıyoruz. Yeni bir sayfa açıp aynı uçuşa yeni bir bilet alıyor gibi işlemlere başlıyoruz. Uçuş seçiminden sonra ücretli koltuk seçimi var oraya gelip biraz önce bize check in sırasında verdiği koltuğu seçip ödeme sayfasına geçiyoruz. Ödeme yapmadan tekrar normal satın aldığımız bilete girip tekrar check in sayfasına geliyoruz daha önce bize verdiği koltuğun değiştiğini göreceksiniz. Bir kaç deneme ile istediğiniz koltuğa oturmanız an meselesi...
    Pegasusun bir açığı.. Biraz önce farkettim ve ilk girişimde bana 21C verdi sonra 21D sonrada 11A verdi.. 11A yı aldım.. Takıldığınız yer olursa yardumcı olurum...

Sen misin hep kazık atacak pegasus gel birazda bizi gör... NABERRRRRRRRRRRRRRRRR

• Türkiye seninle gurur duyuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denicem bakalım olmazsa NEDEN HOCAM a maruz kalırsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ucaga binmedim hayatimda hic sorulari alim

• rahat ol hocam bizzat dennenmiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: samet211

Merhaba Arkadaşlar.
    Bildiğiniz gibi pegasusta bütün koltuklar paralı diğer firmalarda olduğu gibi ücretsiz koltuk seçmemize izin vermiyor. Bu meseleyi şu şekilde hallediyoruz..
    Uçuşa 24 saat kala ücretsiz online check in hizmetini açıyor. check in yapmaya çalıştığımızda bize sıradan bir koltuk atayacak eğer o koltuk istediğimiz koltuk değilse sakın check in i onaylamıyor hemen sayfadan çıkıyoruz. Yeni bir sayfa açıp aynı uçuşa yeni bir bilet alıyor gibi işlemlere başlıyoruz. Uçuş seçiminden sonra ücretli koltuk seçimi var oraya gelip biraz önce bize check in sırasında verdiği koltuğu seçip ödeme sayfasına geçiyoruz. Ödeme yapmadan tekrar normal satın aldığımız bilete girip tekrar check in sayfasına geliyoruz daha önce bize verdiği koltuğun değiştiğini göreceksiniz. Bir kaç deneme ile istediğiniz koltuğa oturmanız an meselesi...
    Pegasusun bir açığı.. Biraz önce farkettim ve ilk girişimde bana 21C verdi sonra 21D sonrada 11A verdi.. 11A yı aldım.. Takıldığınız yer olursa yardumcı olurum...

Sen misin hep kazık atacak pegasus gel birazda bizi gör... NABERRRRRRRRRRRRRRRRR

Pegasus Genel Müdür Yardımcısıyım.

Bilgilendirme için şirketimiz adına teşekkür ederiz.

En kısa zamanda bu hata düzeltilmiş olacaktır.

İyi geceler dileriz.

• iyi geceler müdürüm..
  • Adam hacker beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: MrT4ngo

Adam hacker beyler

Başkanım sen pegasusla git anlarsın beni..
    Adamlar sadece tuvaletin önüne hostes koyup paraya bağlamamış onun harici soluduğun hava paralı ynai
  •  Pegasus koltuk seçimi nasıl ücretsiz yapılır? Cevap burada :)

Öpün lan adamın elini

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erkenden çek-in yaparsan zaten cam kenarını kapıyorsun. Bugüne kadar hep ilk seferde cam kenarını kaptım.
  • 30 40 neyse fazlasını verip THY'den alıyorum varmı THY gibisi hep cam kenarı alıyorum yada istediğim yeri THY akanziiii

• Adamın dibisin sen ya. Bi ara kontuvarda hatunun biri bana seçim yapamıyoruz demişti kafayı yemiştim.
  • faydalı konu takip++
  • 5 tane kaptim, sag ol.

• Altı üstü 1 saat havada duracaksınız oturuver işte bi koltuğa. Sanki otobüse binmişte cam kenarı olsun istiyor
  • Helal sana
    250ml coca cola 8 TL

• ben online checkini genelde son dk yapıyorum o saate kadar bir cok yolcu işlemini bitirdiği için kalan koltukları mecburen veriyor. 02.10.2017 ankara gidiş 2d, dönüş 4A olarak ücretsiz yaptım. o yüzden acele etmeyin. son dk ya kadar bekleyin

• Yıllardır bu şekilde Check in yaptım ilk verdiği yeri beğenmediysem birkaç saat beklerim büyük ihtimalle başkası oraya Check in yapmış olur ve bana başka koltuk atar onuda beğenmediysem aynı işlemi tekrar yaparım.

• hahaha ilk denememde kolidor verdi arkadaşın dediği yöntem ile bedava cam kenarı aldım, sağolasın kardeşim :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.