Yüzbaşı
19 Mayıs 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 17 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaslar oynuna giremiorum neden olabilir acaba stara basıorum fakat oyun açılmıyo neden olabilir?
Arkadaslar malum yine okullar basladı 2 aydırda sro oynamıorum fakat yine baslamaya karar werdim en son hera serverinde oynıodum yeni serverler açlımıs ve birçok değişiklikler gelmiş ne gibi değişiklilkler geldi biri bana anlatabilirim iyi akşamlar iyi forumlar
arkadaslar benim 32 lvl daggerım war ama hiç memnun değilim skillleri çekip xbow açmak istiyorum kaç para gider tahmini neden dagerı çekiosun derseniz sp yok fazla birde ben cleric i 15 lvl ye getirdim ama hiç skill açmadım bunu 0 lvl ye düşürebilirmiyim şimdiden teşekkürler
arkadaslar oks de 2. tercihlerden sonra tercih yüksetme yaptım sonuçları nzmn açıklancak bi bilginiz warmı
arkadaslar 2 sroum var birincisi nerdeki botlar pt ye alınoyor ikincisi bu evennten topladığımız ice ları ne yapıcaz kaç tane toplıcaz ve tanesini 20 k dan sattım ucuzmu satmısım şimdidern teşekkürler
arkadaslar yni bir char açtım full str yan build cleric açtım ama asıl buildin ne olucağına karar weremedim sizde dagger mı yoksa x bowmu açıyım şimdiden teşekkürler
arkadaslar dw deki botlar pt ye alınmıyomu?
arkadaslar rafet el roman bi şarkısı war aşkı virane diye biriyle düyet yapıyoya o adam adı ne çok güzel sesi warda merak ettim adını bilen warsa yasın lütfen iyi forumlar
arkadaslar gbotlat partye nasıl alınıyo bilen warsa söyleye bilirmi bu arada heradayım yardımlarnızı bekliorum nick WiZzYy
Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 13 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 13 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.500
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 44.109 (Bu ay: 221)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.