Şimdi Ara

6 Ayda Saç Ne Kadar Uzar_

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
25.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • saçımı uzatmak istiyorum 3 günde 1 banyo yapıyorum (banyo etkiliyo diye biliyorumda) ne kadar uzar sizce?

• Bunun için kesin birşey söylemek çok zordur çünkü saçın uzaması örenğin 1 ay içersinde x kişisinin 5 cm dir Ykişisinin 3.5 dir Z kişisinin de 2 dir.

Bu özellik kişiden kişiye fark eder...
  • 6 ay sonra gorursun
  • günlük 0.3cm
  • pirinç saçları uzatır bol bol ye. 6 ayda benim yaklaşık 12-13 cm uzuyor. ama sıkıldım uzun saçtan 3 numara yaptıracam.
  • Protein ağırlıklı beslen...
  • Kişiden kişiye göre değişir.
  • saç uzaması kişiiden kişiye değişir benim saçlarım hızlı uzar 6 ay hiç kestirmessem baya bi uzar kaldı ki daha önce saçlarım uzundu 1 senede uzattım omuzlarıma kadar uzamıştı. şimdide uzun ama o kadar değil enseyi kapatıyor

saçları uzattığında dökülmeler başlayacak ki benim baya döküldü o yüzden kestirdim. Hergün yada 2 güne bi yıkamak zorundasın. ensaç besleyici şampuan kullandım etkili baya ketorin miydi neydi adı. Bide saç için sandoz tarzında suda eriyen ilaç verdiydi ama ben 1-2 defa kullandım kullanan başka bi arkadaşım vardı baya memnun kalmıştı.
  • baban gıbı sakal uzat
  • Başlığı görünce merak ettim benim saçlar ne kadar uzun die..60 cm çıktı (tam olarak) yaklaşık 3 senedir hiç kestirmedim ..berberler odası dava açacak bana tabi saçların belli bi uzunluktan sonra daha yavaş uzamaya başlıyo..yıllık ortalama 20 cm çıkıo bu değerlerden...
  • quote:

Orjinalden alıntı: bastard of bodom

Başlığı görünce merak ettim benim saçlar ne kadar uzun die..60 cm çıktı (tam olarak) yaklaşık 3 senedir hiç kestirmedim ..berberler odası dava açacak bana tabi saçların belli bi uzunluktan sonra daha yavaş uzamaya başlıyo..yıllık ortalama 20 cm çıkıo bu değerlerden...

Hocam sen saç traşı ne kadar onuda bilmiyorsundur.En son ne kadara traş oldun merak ettim.

• quote:

Orjinalden alıntı: sgpa

quote:

Orjinalden alıntı: bastard of bodom

Başlığı görünce merak ettim benim saçlar ne kadar uzun die..60 cm çıktı (tam olarak) yaklaşık 3 senedir hiç kestirmedim ..berberler odası dava açacak bana tabi saçların belli bi uzunluktan sonra daha yavaş uzamaya başlıyo..yıllık ortalama 20 cm çıkıo bu değerlerden...

Hocam sen saç traşı ne kadar onuda bilmiyorsundur.En son ne kadara traş oldun merak ettim.

İnan bilmiyorum daha kötüsü en son ne kadara traş olduğumu da hatırlamıyorum..

• 7.8 cm uzar ayda 1.3 uzarmüş bilim teknikte okumuş
    dum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.