Şimdi Ara

AC Origins Türkçe Yama YAYINLANDI! [AnimusProjesi.com] (74. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.822
Cevap
57
Favori
149.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AC Origins Türkçe Yama YAYINLANDI! [AnimusProjesi.com]

Oyun Steam'de %50 indirimde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uugurlu

Aldığınız herhangi bir eşya, malzeme veya aletin içinden çıkan 2 satırlık kullanma kılavuzlarına Türkçe dil koymuyorlar binlerce çevrilecek kelimesi olan oyunları mı Türkçe yapacaklar.
    Türkiye'de satılan tüm ürünlerde kılavuza Türkçe dili ekleme zorunluluğu var. Türkiye'den aldığın herhangi bir ürünün kılavuzuna açıp bakabilirsin. ( Yurt dışından sipariş vermediysen )

• Şu ana kadar çıkardığımız tüm AC yamalarını PS4'e uyarlamayı düşünüyorum. Ne diyorsunuz?
  • Tüm zamanların en iyi projesi ac 1 oyununa tr dublaj yapmaktır bunu yapabilirseniz yer yerinden oynar :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

Oyun Steam'de %50 indirimde.
    104 lira benim için hala pahalı bir fiyat indirimlerle en az 50-60 bandına düşmeden kesinlikle orijinal almam ayrıca ubisofta Türkçe oyun çıkarmadığı için özel bir antipatim de bulunuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Tüm zamanların en iyi projesi ac 1 oyununa tr dublaj yapmaktır bunu yapabilirseniz yer yerinden oynar :)
    Erdi Eliaçık ile karıştırdın heralde said efendiyi.
  • emrecan12bjk E kullanıcısına yanıt
    Yok hocam karıştırmadım birisinin adı erdi eliaçık diğerinin adı said sürücü karıştırmak imkansız :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: obasar84

104 lira benim için hala pahalı bir fiyat indirimlerle en az 50-60 bandına düşmeden kesinlikle orijinal almam ayrıca ubisofta Türkçe oyun çıkarmadığı için özel bir antipatim de bulunuyor.

Alıntıları Göster
    Aynı antipate bende de var fakat ortada gerçekler var. 60 lira dediğin 8 euro. Oyunlar pahalı değil Türk lirası değersiz.
  • bagışlar oldukça artar
  • baksana 1080 p olduğunu nasıl anlıyoruz oyunda - ben 40 -45 fps alıyorum 1080 değilmidir benimki
  • cihat3457 C kullanıcısına yanıt
    grafik ayarlarında 1920x1080p ise 1080p de çalışıyor demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

Aynı antipate bende de var fakat ortada gerçekler var. 60 lira dediğin 8 euro. Oyunlar pahalı değil Türk lirası değersiz.

Alıntıları Göster
    Dediğinin tl değeriyle gram alakası yok steam kurdan bağımsız olarak ülkemiz şartlarına göre fiyat koyuyor mesela.. Ayrıca witcher ilk çıktığında da 60 dı şimdi de 60

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11_serhat_11 kullanıcısına yanıt
    Alakası var. Steam'in önerdiği döviz kuruna uyma insiyatifi gösteren Witcher'ın yapımcısından başka firma yok. 30-60 liralık fiyatları ancak indie yapımcıların oyunlarında görürsün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 11_serhat_11

Dediğinin tl değeriyle gram alakası yok steam kurdan bağımsız olarak ülkemiz şartlarına göre fiyat koyuyor mesela.. Ayrıca witcher ilk çıktığında da 60 dı şimdi de 60

Alıntıları Göster
    Metro Exodus

Ön siparişte ilk çıktığı zaman,
    AC Origins Türkçe Yama YAYINLANDI! [AnimusProjesi.com]

Buda firmanın ülke kurunu öğrendikten sonra yaptığı fiyat revizesi :) arada az bir zaman farkı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: HK-47

Şu ana kadar çıkardığımız tüm AC yamalarını PS4'e uyarlamayı düşünüyorum. Ne diyorsunuz?
    off süper olur valla , benim zaten bütün ac oyunları ps4'de çünkü indirimlerde hep daha ucuza geliyordu steam'e göre

ama bu iş epey sürer herhalde. Bir de nasıl indiricez , ubisoft'un buna izin verme durumu var mi ki?

bir de eğer bu işe girişirsen ilk son oyundan başla lütfen yani origins'ten
  • quote:

Orijinalden alıntı: 11_serhat_11

Alıntıları Göster
    gram alakası yok?

he yani şerefsizlik olsun diye mi kur arttıkça oyun fiyatları artıyor ?

witcher ilk çıktığında 89 tl'ydi çünkü aral game distrübitör değildi bu yüzden steam doları sabit kur 1.5'dan almıştı

ama eğer oyunun türkiye dağıtımcılığını aral game üstleniyorsa ki çoğu oyunu aral üstlenir o zaman diyor ki en az 369 tl olacak , steam'de buna uymak zorunda kalıyor çünkü dağıtımcısı aral.

aral niye fiyatı yüksek koyuyor , yurtdışından alıyor dolarla euroyla, onun vergisi kdvsi ötvsi gelince de ortaya fahiş fiyatlar çıkıyor

hem 3.dünya ülkesi olup hem oyunları ucuza almak gibi bir hayaliniz olmasın yani. Düşene kimse acımaz

• Korsan da çalışıyor mu yama?
  • Odyssey'i çıkışından önce çevirmeye başlamak için ön sipariş verdim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HK-47

Odyssey'i çıkışından önce çevirmeye başlamak için ön sipariş verdim:)
    400 tl :(

reis bide dlclerde son durum ne oyun bitti bitecek bitmemesi için az az oynamakdan ciğerim soldu dlc çevirileri gelse tekrar dalacam oyuna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evladı fatihan -- 15 Eylül 2018; 21:6:32 >

• Ah şu Dlcler de bitse oyunun dibini ekmekle sıyırsak şöyle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.