Şimdi Ara

AC Origins Türkçe Yama YAYINLANDI! [AnimusProjesi.com] (92. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.823
Cevap
57
Favori
149.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: M.Shewki

Bak güzel kardeşim ... yıllarca oyunları ingilizce oynadım , daha Türkiyede ingilizce kursu yokken bile özel ders alıp ingilizce öğrenmiş 38 yaşında bir insanım ... Çeviri işi yapmanız şu güne kadar amme hizmeti yaparak bunu yapmanız bir çok oyuna Türkçe dil desteği getirerek Türk oyuncuları Türkçe içerik getirdiğiniz için size ne kadar teşekkür etsek az ... Haliyle Türk insanı bedavaya konmayı sevn bir millettir bu doğruya doğru ... Kimse sizin bağış istemenize bir şey demiyor çünkü bu işi yaparken benim gibi bir çok oyuncu para harcadığınızı zaten biliyor ve farkında ve bağışını yapan yapıyor ... Satmanız o da sıkıntı değil satılabilir ama dolar nedir güzel kardeşim ... Biz Amerikada mı yaşıyoruz ya da bizim para birimimiz dolar mı ... ? TL üzerinde sabit bir rakam belirlersin olay biter satışını yaparsın insanlar alır oynar ... Ama sizin hala anlamadığınız bir nokta var abonelik insanlar bunu istemiyor ... Neden ben chromu yüklemek zorundayım , neden chroma göre script yazıp yayınlıyorsun , neden oyuna normal giriş yapamıyorum da sizin exeniz üzerinden girme zorunluluğu bırakıyorsunuz ve neden abonelik ile aktivasyon yapılmak zorunda .. İnsanlar buna sinir oluyor ve hala da çıkıp yok bundan çıkarı vardır yok şöyle oluyodur böyle oluyordur diyorsunuz... Said Sürücü Batman yamasına 10 dolar yapacağım diye tehditvari konuşuyor bu da 50 Küsür TL yapar eeeee siz böyle tehditvari konuşursanız ve abonelik diye tutturursanız hem Türk crakerlarının hemde Büyük yabancı crackerların dikkatini çekersiniz ... Şuan ki yamanız .forge uzantılı oarak exe den ayırlmış ve direkt oyunun kurulu oılduğu klasöre atılıp normal şekilde çalıştırılarak kullanılıyor ... Ha Said bey ayrıca şöyle şifrelerim böyle şifrelerim gibi tehdit mesajları yazması zaten ortalığı kızıştıracak ve insanlar kırmak için sıraya girecek ve nette yayınlanacak ... Ha ne olur çok çok çeviriyi bırakırsınız ...Açıkcası çeviri yapmanız benim için önemli değil ... Vakit zmaanında kendime yatırımımı yapıp bu dili öğrendim ama insanımız tembel 2-3 kelime eng öğrenmek için para ve zaman harcamaz sağda solda lingir lingir gezmek için boş beleş para harcar ...

Alıntıları Göster
    Bu arada unutmayın ki kırılan exe ler size abone olup parasını veren insalnlardan dosyalar alınarak kırıldı ... Hangi abonenin sizin dostunuz ya da destekçiniz ve size köstek olduğunu abonelikle anlayamazsınız ... Yeni AC nin çevirisi içinde yama çıaracak olsanız o da sizin bu davranışınızdan hoşlanmayan biri tarafından parası verilip alınır ve kırılıp dağıtılır ... Abonelikle insanları tanıyamazsınız , kişilik ve de karakter analizi yapamazsınız ...Aynı şekilde Discordta da kimin kim olduğunu çözebilecek bir scriptte yazamazsınız ...

• Allah şu çeviri işleriyle uğraşan kişilere bol sabır versin.Türlü türlü insanlarla uğraşmak zorunda kalıyorlar.Onların yerinde olacağım daha yüksek fiyata satardım yamaları bu insanlar bunu hak ediyor.Alan alır almayan gariban gibi baka kalır oyuna.
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.