M

Binbaşı
10 Kasım 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 700 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Bir çok yöntem denedim .exe dosyası içeriğindeki dosyalara nasil ulaşabilirim bilgisi olan var mi
çok sevdiğim seri olan borderlands 3 ü ps4 e port yapmayı düşünüyorum tools için yardımcı olur musunuz?
çok sevdiğim seri olan borderlands 3 ü ps4 e port yapmayı düşünüyorum tools için yardımcı olur musunuz?
sadece soğutma için klima tavsiyesi alabilir miyim arkadaşlar (25 metrekare 12000 btu düşünüyorum model ne almalıyım) bütçe 3000 tl
bu siteden indirme işlemini ne yaptıysam olmuyor nasıl dosya indirilir sadece password lazım bilgisi olan var mı?

http://getfilesfrom.net/download/360020/I0YWY1N

or
http://tinyfileshost.com/download/360020/I0YWY1N/1

adresler burası ne yapıysam olmuyor
Genel olarak solidworks 2010 kullanıyorum renderda sorun yaratmayan ve hızlı bir laptop almak istiyorum

Monster dell asus arasında kararsız kaldım

Oyun oynamayı düşünmüyorum bütçe 4000 tavsiyelerinizi bekliyorum
arkadaslar migrostaki beyaz ps4 lerin kodu CUH 1106A B02 bu ürünün palmı ntsc oldugunu nasıl anlarım ayrıca bölge kodunuda göremedim kutuda, nasıl anlayabilirim
Hakkında
Forum İmzası:
Referanlarım: Soulmedusa (watch dogs 2 alındı) defansagelsenizelan (n 11 çek alındı) rude (ps4 kol alındı) pinkcrow7 (Lenovo laptop alındı) ercan.1912 (infamous ps4 oyunu alındı) thausael (uncharted 4 satıldı)
Forum İkinci El İmzası:
Referanlarım: Soulmedusa (watch dogs 2 alındı) defansagelsenizelan (n 11 çek alındı) rude (ps4 kol alındı) pinkcrow7 (Lenovo laptop alındı) ercan.1912 (infamous ps4 oyunu alındı) thausael (uncharted 4 satıldı) sgs22 (watch dogs 2 satıldı) (ghost recon alındı)
Hakkımda:
Referanlarım: Soulmedusa (watch dogs 2 alındı) defansagelsenizelan (n 11 çek alındı) rude (ps4 kol alındı) pinkcrow7 (Lenovo laptop alındı) ercan.1912 (infamous ps4 oyunu alındı) thausael (uncharted 4 satıldı) sgs22 (watch dogs 2 satıldı) burkibey (ghost recon alındı)
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
ps4
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.105
İkinci El Bölümü Mesajları: 126
Konularının görüntülenme sayısı: 8.107 (Bu ay: 285)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 603 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.