Şimdi Ara

AC Origins Türkçe Yama YAYINLANDI! [AnimusProjesi.com] (75. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.823
Cevap
57
Favori
149.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Origins PS4 Türkçe yaması bugün geliyor.
  • firmayla mı anlaştınız hocam yoksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sayko05 -- 16 Eylül 2018; 16:42:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bu işi resmileştirecek bir projeye dönüştürebilir misiniz bir şirket veya grup eğer ki planınızda böyle bir düşünce varsa çok memnun oluruz sadece oyun için değil tüm yerelleştirme faaliyetlerini de kapsayacak şekilde bir oluşum olmasını sağlanması sizler için de ek kaynağı sunar sadece oyunlara bağlı kalmadan.Oyun firmalarıyla en azından resmi bir görüşme sunulur iş profesyonelce sağlanmaya çalışılır böylece.Konsol cephesine yoğunlaşırsanız Sony ve Microsoft(az exc olsa da ) tercihiniz olur.Platform oyunlar da firmalarla bir oyun üzerinden seçim yapılır o oyun yerelleştirilir satış rakamına bakılır eğer ki belli bir başarı barajını aşarsa firma da ikna olur.Bazı firmalar hiç düşünmeden eklemiyorlar dili bazıları da belirli oyunlarına ekliyor.Take Two(Rockstar ve 2k),EA ,Bethesta, Activision Blizzard, Bandai Namco,Sega, Konami,Square Enix , Capcom,Ubisoft son zamanlarda başarılı bir duruş sergileyen Thq Nordic , Polonyalı şirketler (CD Projekt Red,Techland,CI games gibi ), 4A games ve daha birçok oyun şirketleri bunlarla iş birliği halinde olunsa mükemmel bir olurdu.Her şeyin çözümü tabi ki paradır.Para oldu mu bu işler de olur gibi.Siz bu konuda ne düşünürdünüz?

• AC Origins PS4 yaması hazır. Diğerleri de yükleniyor:https://animusprojesi.com/ac-serisi-ps4-yamalari/
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayko05

firmayla mı anlaştınız hocam yoksa
    jailbreak'li ps4'ler içindir. daha önce birçok defa yapılan bir şey.
  • Bu yamalar PS3'de olduğu gibi CFW yazılımları üzerinden mi yükleniyor yoksa başka bir yolu mu var?
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt
    evet öyle ama keşke resmi olsa daha fazla para kazanılırdı yine de iyi bir proje sunuyorlar

• borealatis kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım O Türkçe dille yazılmış kılavuzları o ürünü getiren ithalatçılar ekliyor. Aldığın ürünlerin çoğunun orijinal paketinde Türkçe hiç bir şey yazmaz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Emeğiniz için teşekkür ederim. Sayenizde seriyi Türkçe olarak anlayarak oynuyoruz. Bu oyunu orjinal olarak almak istiyorum en uygun nereden temin edebilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim bak beni yanlış anlama
    Emek var deyip bizden yamalar için para istiyorsunuz isteyin hakkınızdır ama türkçe yamayı korsan oyunlarada çıkartıyorsunuz kendinizle çelişiyorsunuz
    neden ?
    Eminim yamaya para verip korsan oynayan çoktur aramızda
    Eğerki biz her oyuna türkçe dil desteği gelmesini istiyorsak bunda sizin gibi emekçilerin öncü olması gerekmezmi

Bu arada origins yaması kırık olmayan ps4lerde çalışmayacaktır diye düşünüyorum
    Yanılsam keşke

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • -Rusher- kullanıcısına yanıt
    Durma-play bitişik yazamıyorum ne işse link attım dh sanırım bu sitenin adına block atmış...

Orada fiyat iyi gibi gözüküyor ama güvenilir mi işte onu bir araştır ne olur ne olmaz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi # Ace # -- 18 Eylül 2018; 0:25:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IntelKILLER

Bu mesaj silindi.
    Hele hele laflara bak hele.

Kan emici dediğin adam zaten sana 15 gün sonra bedava vercek yamayı.

Yahu utanmaz herif bu adamlar neredeyse 7-8 yıldır bedava çeviri yapıyor.

Bu çeviri yapan gruplara karşı geldiğiniz kadar neye karşı geldiniz bugüne kadar
    Başka bir çeviri sitesinden misiniz? Hayatta sizi ciddiye aldıkları tek konu burası ondan mı bu tavrınız anlamadım gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyusufg

Bu çeviri yapan gruplara karşı geldiğiniz kadar neye karşı geldiniz bugüne kadar
    Başka bir çeviri sitesinden misiniz? Hayatta sizi ciddiye aldıkları tek konu burası ondan mı bu tavrınız anlamadım gitti.

Alıntıları Göster
    Bu ve bunun gibi asalakları said ve ekibi ciddiye almıyo boşver sende ciddiye alma ilgi göremeyince yuvalarına çekilir bu tipler sal gitsin

• quote:

Orijinalden alıntı: gyusufg

Alıntıları Göster
    Boş yapma kim dedi onlara git çeviri yap diye? şuan dolar üzerinden para kazanıyor mu? kazanıyor. Vergi veriyor mu? vermiyor. Bitmiştir.

• ayrı bi heyecan yarattın şuan dostum bekliyoruz 4 gözle
  • quote:

Orijinalden alıntı: HK-47

Odyssey'i çıkışından önce çevirmeye başlamak için ön sipariş verdim:)
    Assassin's Creed Origins DLC Hakkın da bilgi verir misiniz acaba ne durum da oyunun ana hikayesi bitti sabırsızlıkla DLC bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyhunYcl -- 19 Eylül 2018; 11:11:28 >

• Diğer oyunların çevirilerini kesip şunu bitirseniz olmaz mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Plati.ru dan ucuza hesap aldım şuan indiriyorum oyunu Türkçe yamayı da zamanında almıştım ama tek korkum hesap giderse save ne oluyor? sanki 1-2 yerde hesapla birlikte save de gidiyor gibi kalmış aklımda bunun için ne yapmam lazım acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: IntelKILLER

Plati.ru dan ucuza hesap aldım şuan indiriyorum oyunu Türkçe yamayı da zamanında almıştım ama tek korkum hesap giderse save ne oluyor? sanki 1-2 yerde hesapla birlikte save de gidiyor gibi kalmış aklımda bunun için ne yapmam lazım acaba?
    Orijinal oyunlarda save dosyaları ubisoft cloud serverlarında hesapla ilişkilendirilir ve öyle saklanır. Hesap giderse save de gider. Şunu da eklemek istiyorum. Hem gidiyorsunuz çalıntı kredi kartlarıyla hesap satın alan siteden oyun hesabı alıyorsunuz sonra da burada bu tarz şeyler için laf söylüyorsunuz. Ayrıca çevirmeselermiş ben mi çevirin dedim diye konuştuğunuz, desteklemediğiniz ve izin almadan dosyalarını yaymaya çalıştığınız bir grubun yarattığı projeyi kullanmanız da ironik olmuş.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.