Şimdi Ara

60 gb fat ntsc 2,5 yıl ve sonuç sarı ışık...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşlar 2 buçuk yıl sonra bugün sarı ışık gördüm. biraz kafam karışık yenisini alacak durumum şu an yok maddi açıdan sıkıntılı bir dönemdeyim. tavsiyelerinizi almak istiyorum acaba yaptırsam ne kadar sağlıklı olur değer mi,uzun süre gider mi bilmiyorum kendim yapamayacağım için yapımı içinde 100 tl gibi bir para istiyorlar ama garantisi yok tekrar yakın zamanda aynı hatayı verebilir diyorlar işin içinden çıkamadım yardımlarınızı bekliyorum Ankara dayım ve güvenilir bir yer tavsiye edebilirmisiniz...

• "her 60 gb modeller elbet bir gün sarı ışık görcek"

bu sonuç mu çıkıyor gene
  • 60 GB ve 2.5 yıl yeterince işinizi görmüş.

Tavsiye edeceğim işlem : 7 kez sarı ışık gördü ve tamir etti.

http://forum.donanimhaber.com/m_36611577/mpage_1/f_/key_//tm.htm#36611577

Düzgün bir dille yardım istersen kesinlikle yardımcı olur.

Geçmiş olsun.
  • Ooow hocam çok kötü olmuş ALLAH Kimsenin başına vermesinn
  • sawgiray kardeşim teşekkür ederim SONY_55 hocayı bilmeyen pek yoktur heralde forumda ama dedim ya bu işlerden anlamam birde ısı tabancası lazım galiba zor işler bunlar benim için yinede teşekkür ederim...
    alone_hate kardeşim aman Allah kimseye göstermesin çok kötü bir durum...
    ha birde unutmadan içinde gta episodes from liberty cıy kaldı ya onu çıkartmanın bir yolu var mı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi israfil ertem -- 27 Mayıs 2010; 22:50:49 >
  • Ozaman hocam rica edin SONY_55'ten tamir etsin size veya belli bir ücret verin artık size kalmış çöp olmasından veya anlamıyan kişilerin tamamen bozmasından iyidir.
  • sawgiray kardeşim bir rica ederim artık SONY_55 e. teşekkürler ilgin için Eğer Ankara da ise olur ücret de veririm tabi hiç sorun değil...
  • ben olsam yapabiliyorsam kendim yaparım yapamazsam da her sarı ışıkta 100 tl tamir için vereceğime taksitle yeni bir ps3 slim alırım daha iyi.
  • Geçmiş olsun benim 60 lıkta aldığımdan tam 2,5 sene sonra yanıp sönen kırmızı ışık hatası verdi youtube dan tamirlere baktım aynılarını uyguladım ısı tabancası macun felan bir sürü işlem yaptım kurtaramadım
  • arkadaşlar iyi dilekleriniz için teşekkür ederim... aslında bende pek yaptırmayı düşünmüyorum bir durum değerlendirmesi yapayım maddi açıdan olmazsa bir tane slim alabilirim kendim yapamayacağım için Öz... kardeşin dediği gibi sürekli tamir parası vereceğime yenisini almak daha mantıklı...
  • geçmiş olsun. malesef 60 gb konsollar eninde sonunda sarı ışık veriyor, sizin durumunuzda olsam elimdeki cihazı o haliyle elden çıkarır ve garantili slim alırdım. sarı ışık ve e74 hatasından iki konsolu çöp olan biri olarak bu jenerasyondan öğrendiğim bir şey varsa o da yeni bir konsolu piyasaya çıktığı gibi almamak adam gibi bir sku çıkana kadar bekleyip parayı çarçur etmemek.
  • Nate Drake dostum bende öyle düşünüyorum ama bakalım kendimi biraz sıkıntıya sokacağım ama yinede yenisini alacam galiba...
  • O duyguyu bende iyi bilirim hocam geçmiş olsun.
  • geçmiş olsun hocam. ben de 60gb pal makinemi 2,5 yıl oynadıktan sonra satmıştım. iyi ki tutmamışım elimde biraz daha.
  • Geçmiş olsun 2.5 yılda çok az bee
  • 60 GB'lıklarda bu hatanın çok olduğunu duydum. Peki ya 40 GB'lar da aynı şekilde bundan mağdur oluyorlar mı? Yoksa 60 GB'lar kadar değil diyebilir miyiz?

teşekkürler,
  • bende de 80 pal var 6 ay garantisi var daha.
    bene satıp 250 slim alsam mı acaba ?
  • 2,5 yıl iyi bir zaman,bende de 2,5 yıllık 40 gb pal var,Allah'a şükür ilk günkü gibi
  • Isı tabancası = saç kurutma makinesi
  • bende de var NTSC 60 Gb. Fat model 3 yıl oldu sorun yok sorunda çıkarmadı sık sık cihazı çalıştırır oyunumu oynarım. Ama bu başlıktan anladığım bugün olmadı yarın muhakkak bozulacak öyle mi ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.