Teğmen
28 Temmuz 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar 1 sene aradan sonra tekrar ps3 aldım. eskisi sarı ışık görmüştü.fakat sorun şu ki benim 3 psn hesabım vardı us,eu ve tr olmak üzere.us yi aktf hale getirdim.fakat diğerlerinde sorun çıkıyor.bana uzun süre kullanmadığım için sifremi değiştirmem gerektiğini söylüyor ve mail adresime mesaj gönderiyor ordan şifreyi değiştirmeme rağmen yeni şifreyle de hata veriyor pasword yada ıd hatalı diyor.ıd hatalı olamaz zaten mail adresim yani paswordü kabul etmiyor. hiç bunu yaşayan ve yardımcı olacak varmı....
arkadaşlar xbox umda dvd film izleyim dedim bugün fakat görüntü açılıyor ses inanılmaz derecede kulak tırmalayan cızırtılardan oluşuyor. kaç tane dvd denediysem olmadı. ses hep bozuk oluyor bilen varsa bi yardımcı olsun lütfen. hdmı kablo ile kullanıyorum sesi de monürün üzerindeki kulaklık girişi ile kulaklık sayesinde alıyorum oyunlarda bir sorun yok fakat dvd film takınca ses bozuluyor ha unutmadan makina fw li
merhaba arkadaşlar bende 3 gündür fw li xbox 360 elite sahibiyim ve birkaç sorum olcak:

1. fwli konsola update yapmak sorun yaratır mı ?
2. video bölümü update yapılınca avi,mp4 vb... formatları açıyor mu ?
3. theme değiştirdiğinde ekranın yarısını kaplayan gri görüntüyü kaldırmak mümkün mü ? (ekranın yarısını kapladığı için themeyi değiştirmenin bir manası olmuyor)
4. oyun dlc lerini live a bağlanmadan başka yollar ile indirip oynamak mümkün mü ?
5. live oyunlarını (mk ultimate gibi) yine live bağlanmadan indirmek ve oynamak mümkün mü ?
sorularım bunlardan ibaret eğer cevapları forum için sorun olacak olanlar varsa cevaplanmayabilir...
evet arkadaşlar 2 buçuk yıl sonra bugün sarı ışık gördüm. biraz kafam karışık yenisini alacak durumum şu an yok maddi açıdan sıkıntılı bir dönemdeyim. tavsiyelerinizi almak istiyorum acaba yaptırsam ne kadar sağlıklı olur değer mi,uzun süre gider mi bilmiyorum kendim yapamayacağım için yapımı içinde 100 tl gibi bir para istiyorlar ama garantisi yok tekrar yakın zamanda aynı hatayı verebilir diyorlar işin içinden çıkamadım yardımlarınızı bekliyorum Ankara dayım ve güvenilir bir yer tavsiye edebilirmisiniz...
Hakkında
Forum İmzası:
(RE3:Nemesis)Jill Valentine:You want S.T.A.R.S.? I'll give you S.T.A.R.S.!!
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 225
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.661 (Bu ay: 29)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 46 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.