Şimdi Ara

60.000 TL ye alınabilecek en iyi 0 araç?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 60.000 liram var. borca girmekde istemiyorum. araba konusunda çok kararsızım. seat leon FR düşündüm ama oda benzinli olması kötü oldu. Dizel + otomatik + sunroof araç düşünüyorum. peugeot 208 ve i20 arasında gidip geliyorum bu aralar. bazı arkadaşlarımda yaz sonunu bekle diyorlar. araçlar indirime girer. çok kararsızım siz olsaydınız hangi aracı alırdınız?

• Clio 1.5 dci edc icon

edit: çok özür dilerim VW Polo 1.4 TDİ DSG al hocam

Clio dedik diye eksilendik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi George Staub -- 19 Haziran 2015; 19:35:03 >
  • 60 bin lira verip B sınıfı araç almak? Bu laf klasik olabilir ama gerçekten küçücük fazla kalitesi olmayan araçlara 55 60 çok fazla onun yerine Leon FR alın LPG taktırın yada 2.el 2014 5-10 bin kmdeki araçlara bakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: YozgatLee0666

60 bin lira verip B sınıfı araç almak? Bu laf klasik olabilir ama gerçekten küçücük fazla kalitesi olmayan araçlara 55 60 çok fazla onun yerine Leon FR alın LPG taktırın yada 2.el 2014 5-10 bin kmdeki araçlara bakın

LPG taktırdığımızda AVM lere girerken. genelde açığa çekmek zorunda kalıyoruz. ve 2 el araçım vardı sattım 0 düşünüyorum. aldım mı 5 6 sene sürerim zaten. uzun yıllar için alıcam. az yakmasıda lazım tabi.
  • quote:

60 bin lira verip B sınıfı araç almak? Bu laf klasik olabilir ama gerçekten küçücük fazla kalitesi olmayan araçlara 55 60 çok fazla onun yerine Leon FR alın LPG taktırın yada 2.el 2014 5-10 bin kmdeki araçlara bakın
    Edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C4_1400 -- 17 Haziran 2015; 17:24:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuess

quote:

LPG taktırdığımızda AVM lere girerken. genelde açığa çekmek zorunda kalıyoruz. ve 2 el araçım vardı sattım 0 düşünüyorum. aldım mı 5 6 sene sürerim zaten. uzun yıllar için alıcam. az yakmasıda lazım tabi.

Ben kendi aracıma taktırmadan bende araştırdım bu otopark işini hatta bu haberi okudumhttp://www.haberler.com/lpg-li-arac-sahiplerine-mujde-otopark-yasagi-7040975-haberi/ mantıklı geldi olmadı MMO'ya gidip 35 liraya sızdırmazlık belgesini boşuna almıyoruz...

Siz yinede 2.el araç düşünün eskiden 60 bin liraya ne güzel sıfır araçlar alınıyordu ama çok güzel vergilendirme sistemimiz sağolsun 60 bin liraya Clio 1.5 EDC şanzımanlı araba alabiliyoruz... İ30 Cee'd öneririm çok dolu arabalardır...

• kuess kullanıcısına yanıt
    yaz sonunu bekleme tavsiyeleri bence yerinde değil... Kasım 2014'te sıfır otomobil satın almış birisi olarak, fiyatların şu an daha aşağıda olduğunu söylemeliyim. 2014'te yılsonuyda vs. indirim bekledik ama olmadı.
    308 ACTIVE 1.2 PureTech 130hp, 59.990 TL bence seçenekler arasında olmalı...
  • quote:

quote:

quote:

Ben kendi aracıma taktırmadan bende araştırdım bu otopark işini hatta bu haberi okudumhttp://www.haberler.com/lpg-li-arac-sahiplerine-mujde-otopark-yasagi-7040975-haberi/ mantıklı geldi olmadı MMO'ya gidip 35 liraya sızdırmazlık belgesini boşuna almıyoruz...

Siz yinede 2.el araç düşünün eskiden 60 bin liraya ne güzel sıfır araçlar alınıyordu ama çok güzel vergilendirme sistemimiz sağolsun 60 bin liraya Clio 1.5 EDC şanzımanlı araba alabiliyoruz... İ30 Cee'd öneririm çok dolu arabalardır...

Alıntıları Göster
    Megane alınabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arranger.

Megane alınabilir.

Alıntıları Göster
    leonlar ne kadar acep ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: troy

leonlar ne kadar acep ?

Leon 1.4 TSI ACT 150 hp DSG S&S FR donanım 74.500.- Dizel olsaydı alınırdı o fiyata -_-
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: troy

leonlar ne kadar acep ?

Leon 1.4 TSI ACT 150 hp DSG S&S FR donanım 74.500.- Dizel olsaydı alınırdı o fiyata -_-

Alıntıları Göster
    74.500 ü verdikten sonra DCT şanzımanlı İ30 alırsınız :)
  • dsg den uzak dur da ne aliyosan al
  • Hemen gidip, Kia Ceed dizel otomatik (Comfort) alıysorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Respectformuslims

dsg den uzak dur da ne aliyosan al
    İ20'nin Dizel Otomatiği bildiğim kadarıyla yok.
    208 ise piyasadaki en ucuz dizel otomatik araç ünvanına sahip.
    Ben yerinizde olsam gidip Renault'dan Megane için bir fiyat alırdım.Ne de olsa C sınıfı araç.
  • 60bin TLye Ceed dizel otomatik varken, başka araç bakmak (hele hele B segmenti) parayı çöpe atmaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanoglanli

60bin TLye Ceed dizel otomatik varken, başka araç bakmak (hele hele B segmenti) parayı çöpe atmaktır.

Olmaaaz bizim vatandasimiz 60 bini b sinifine helede clioya verecek. Elinden gelse a sinifi araca zorla 60 bin tl verir. O paraya bi ust sinif daha guvenli daha konforlu araclar varken illa daha asagi classmann arama anlayisini anlayamiyorum bi turlu ...
  • orhan1461 kullanıcısına yanıt
    Ceed kalitesiz olur, B segmenti araç kaliteli olur, hadi anlarım da, şu an hiçbir B segmenti araç Ceed'in yanına yaklaşamaz kalite konfor konusunda.
  • quote:

Ceed kalitesiz olur, B segmenti araç kaliteli olur, hadi anlarım da, şu an hiçbir B segmenti araç Ceed'in yanına yaklaşamaz kalite konfor konusunda.

Biliyorum kaynimda 2013 var sifir aldik bn aldirdim 51 tl.ye almistik o zmn. 10 numara araba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

quote:

Biliyorum kaynimda 2013 var sifir aldik bn aldirdim 51 tl.ye almistik o zmn. 10 numara araba.

Alıntıları Göster
    valla clio 4 alınabilir. bende 2013 model 1.5 dci icon S&S var ve çok memnunum. İyiki polo ya da fiesta almamışım çünkü arabamda yok yok. Polo da yağmur sensörü için bile onca para ödemek bana saçma geliyor. 2 senedir kullanıyorum maaşallah yani. otomatiği düşünebilirsin daha güzel olur.

• quote:

öyle diyorsunuz ama kia ceed dizelin yakıt tüketimi ile 208 ve clionun yakıt tüketimleri arasında epey fark var
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.