Şimdi Ara

WW GOLF IV 1998/2004 MODELLERİ KIYASLAMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
53.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• GOLF COMFORTLİNE 1.6
    GOLF TRENDLİNE 1.6
    GOLF BASİCLİNE 1.6
    GOLF PRİMELİNE 1.6
    GOLF HİGHLİNE 1.8
    GOLF 1.8
    GOLF TDİ TRENDLİNE 1.9
    GOLF TDİ PACİFİC 1.9
    GOLF TDİ MİDLİNE 1.9
    GOLF TDİ COMFORTLİNE 1.9
    ((TAHMİN EDİYORUM 1.4 MOTOR SEÇENEĞİ YOK))

SEÇENEKLER YUKARIDA YAZDIĞIM GİBİ TAHMİN EDİYORUM (HATAM VARSA DÜZELTİN LÜTFEN)
    GOLF IV SERİSİNDE BULUNAN BU SEÇENEKLERİN AÇILIMINI NEDİR?
    EN ÇOK TERCİH EDİLEN MOTOR SEÇENEĞİ HANGİSİDİR?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gult3kin -- 11 Nisan 2012; 18:02:32 >

• 1.6 Hitler motor tabikide
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seca2

1.6 Hitler motor tabikide

MOTOR 1.6 PEKİ SEÇENEK HANGİSİ
  • Highline veya Comfortline donanım olarak yüzünüzü güldürecektir. Hitler motor olarak tanınan 1.6 8V motor LPG uyumu ile VW araçlarında olmazsa olmaz seçeneğidir. Dizel seçeneklerinden o yıllarda 1.6 var mıydı bilmiyorum ama geneli 1.9 cc. olduğundan vergi dezavantıjı nedeniyle tercihlerde alt sıralarda yer alıyor. Yoksa motor olarak çok dayanıklı ve performanslı bir motordur.
  • GolF COMFORTLİNE 1.6 - en çok tutulan seçenek 2002 ylına kadar en dolu donanım bu idi. daha sonra 16v motorlar ile highline versiyonları geldi. ilk gelen comfortline golflerde alaşım jant ve dijital klima yoktu. 2000 model yılında standart oldu.
    GOLF TRENDLİNE 1.6 - basicline donanımın yerini aldı.
    GOLF BASİCLİNE 1.6 - 1998 yılı ile geldi. comfortlien donanımın altı. daha sonra primeline oldu
    GOLF PRİMelİNE 1.6 - 2002den sonra 16v motorlar ile birlikte trendline yerini aldı. en boş golf.
    GOLF HİGHLİNE 1.8 - 1998-1999 arası geldi. bence en güzel golf4. hem donanımlı hem güçlü. 1.8 20v motor da 1.6 motordan az yakıyor.
    GOLF 1.8 - higline olarak geldi. ekstra bir model değil.
    GOLF TDİ TRENDLİNE 1.9
    GOLF TDİ PACİFİC 1.9 -
    GOLF TDİ MİDLİNE 1.9 - midline golf4 gelmedi. golf5 olarak geldi.
    GOLF TDİ COMFORTLİNE 1.9- 90 hp-110 hp- son olarak 130hp versiyonları geldi. model yılına göre değişir. 130 hp olanlar çok değerli araçlardır. chip tuning ile iyi performans alınıyor.

bunların haricinde 1.8 4motion golf de ithal edildi. dört çekerli ve full donanım tabirine uyan gol4tür.

• Golf 1.6 AKL Motor Comfortline işinizi görür =) Yanlış hatırlamıyor isem 2001 yılında Comfortline Donanım Seçeneğinde Digital Klima Standart olmuştu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: budak_1903

GolF COMFORTLİNE 1.6 - en çok tutulan seçenek 2002 ylına kadar en dolu donanım bu idi. daha sonra 16v motorlar ile highline versiyonları geldi. ilk gelen comfortline golflerde alaşım jant ve dijital klima yoktu. 2000 model yılında standart oldu.
    GOLF TRENDLİNE 1.6 - basicline donanımın yerini aldı.
    GOLF BASİCLİNE 1.6 - 1998 yılı ile geldi. comfortlien donanımın altı. daha sonra primeline oldu
    GOLF PRİMelİNE 1.6 - 2002den sonra 16v motorlar ile birlikte trendline yerini aldı. en boş golf.
    GOLF HİGHLİNE 1.8 - 1998-1999 arası geldi. bence en güzel golf4. hem donanımlı hem güçlü. 1.8 20v motor da 1.6 motordan az yakıyor.
    GOLF 1.8 - higline olarak geldi. ekstra bir model değil.
    GOLF TDİ TRENDLİNE 1.9
    GOLF TDİ PACİFİC 1.9 -
    GOLF TDİ MİDLİNE 1.9 - midline golf4 gelmedi. golf5 olarak geldi.
    GOLF TDİ COMFORTLİNE 1.9- 90 hp-110 hp- son olarak 130hp versiyonları geldi. model yılına göre değişir. 130 hp olanlar çok değerli araçlardır. chip tuning ile iyi performans alınıyor.

bunların haricinde 1.8 4motion golf de ithal edildi. dört çekerli ve full donanım tabirine uyan gol4tür.

bilgilendirme için çok teşekkür ederim.

bir tane 1.8 4 motion golf buldum.
    sürekli 4 çeker olması aracın fazla yakması gibi bir durum söz konusu olabilir mi ?

• 1.8 4 motion %15 daha fazla yakar ama sunduğu sürüş zevki buna değer. ayrıca donanımı da zengin bir golf. lpg ile tuketim sorunu da kalkar. temiz bir golf4 1.8 4 motion parasını hakeden bir araçtır.
  • 2000 MODEL BİR GOLF 100.000 DE 23 000TL EDER Mİ?

VERGİ DURUMU NEDİR ONU NASIL ÖGRENEBİLİRİM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gult3kin -- 17 Nisan 2012; 15:59:13 >
  • o model bir golf o kadar para etmez. az daha ilave ile. golf5 comfortline alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gult3kin

2000 MODEL BİR GOLF 100.000 DE 23 000TL EDER Mİ?

VERGİ DURUMU NEDİR ONU NASIL ÖGRENEBİLİRİM.

Aman ha! O parayı asla etmez.

En temizine 18.500-19.000 çalışır. Dikkat et en temizine.

Vergi olayına burdan bakabilirsinhttps://intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp?page=IVD_HSP_MTV

• kilometresi iyi durumdaymis aslinda 4 motion oldugunuda varsayarsak piyasaya göre pahali degil ama bana göre pahali.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur.K

kilometresi iyi durumdaymis aslinda 4 motion oldugunuda varsayarsak piyasaya göre pahali degil ama bana göre pahali.

+aracın en cazip olan kısmı bu km'de (93 000km) bir golf bulmak imkansıza gibi
    +araç 4 motion modeli ve söylendiği gibi full bir model
    +aracın senelik vergi tutarı 380.00TL

-en büyük eksisi benzinli olup yakıt tüketiminin fazla olması (bunu da sıralı sistem lpg ile çözebilmeyi düşünüyorum)

BİRDE BİR SEY SORMAK İSTİYORUM BİR ARAÇ İSTANBUL DA KULLANILIP NEDEN BAŞKA BİR SEHİRE SATILMASI İÇİN GİDER KAFAMI KARIŞTIRAN EN BÜYÜK SORU BU ASLINDA

ARACIN İLANI AŞAĞIDADIR İNCELEYEBİLİRSİNİZ..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-bu-modelde-bu-km-baska-yok-78748383/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: Seca2

1.6 Hitler motor tabikide

2002 den önceki golfler değil de 1.6 16v olan 2002 sonrası ve pasificlerdeki motor renault motoru mu acaba bilen var mı bi de genelde şehir içi kullanımla lpgde 8v olanı mı önerirsiniz 16v olanı mı şimdiden teşekkürler =)
  • forza hitler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.