Şimdi Ara

5800 TL'ye evga 1080ti kingpin alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biraz pahalı gibi geldi hemde yeni serinin çıkmasına az zaman kalmışken

Edit : tamam beyler almıyorum konu kilit üye ban

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eazy-E -- 21 Şubat 2018; 18:5:20 >

• Alanın aklından şüphe ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Sobotka

Alanın aklından şüphe ederim.

Kingpin olması aklımı çeliyor
  • İsterse Lex Luthor olsun o para verilmez.

5800 TL'ye evga 1080ti kingpin alınır mı?
  • GTX 1080 Ti K|NGP|N Uber Titanium Extreme X RGB Diamond Hybrid Hydro Copper Diamond Edition olsa bile alınmaz anla artık ne demek istediğimi
  • Bu fiyatlar PC oyunculuğunun artık tamamen saçmalık olduğunu kanıtlar derecede. Bu mining olayı bitmeyeceğe benziyor bu fiyatlar kimbilir kaç sene devam eder ondan sonra da piyasa çöker zaten.
  • 2 sene boyunca yeni kart cikmayacagi kesin olsa alinir.

Ama mevcut durumda 5k bile alinmaz.

Maddi durumdan bagimsiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onun hiç yoksa 2000 tl si kingpin yazdığı içindir. İşin garibi adamın kullandığı herşey itfaiye hortumuyla birbirine bağlı basıyor sıvı azotu. Millete de kingpin diye ftw 3 ü iteliyorlar.

• gecen sene bu zamanlar 3500tl ye msi vardi...
  • 3650 liraya asus strix almıştım 1 sene evvel. İyi ki almışım diyorum bu fiyatları görünce

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fero01

gecen sene bu zamanlar 3500tl ye msi vardi...

2999 a düştü bir model 1080ti da
  • O kart mining furyası patlamadan önce newweggde gümrük vergisi dahil olmayan hali ile 4000 tl idi, gümrük vergisiyle 4800 tl ye geliyordu (dolar yaklaşık aynı kurda iken bakmıştım ). Kararı kendi ekonomik durumunuzu göz önünde bulundurarak siz verin.
  • Alınmaz hele ki evga hiç alınmaz.
  • 2000 serisi ne zaçam açıklanır, ne zaman çıkar, ne zaman ülkemize gelir belli değil.. Bugün yarın olacak birşey de değil zaten bu.. Ben olsam 2000 serisinin çıkmasını bekler, çıkınca 1000 serisinden alırım. Fiyatları düşerse tabi. Düşmezse 2000 serisinden alırım.

Ha dersen ki 1080 Ti bile bana zar zor yetecek, o zaman 2000 serisinin performansına ihtiyacın var demektir, beklemek faydalı olur..

Ancaaak, evga'yı elbette ben de önermiyorum. armant81 arkadaşa katılıyorum.. Gigabyte, msi veya asus olmalı. Bu 3ünden 1ini tercih etmen senin yararına..
  • Şu saatten sonra ancak yurtdışından 4000TL altına bulunursa alınır gibi 1080Ti kartlar. Onda da stok bulmak çok çok zor. Ben de geçen amazon.co.uk üzerinden 3650TL'ye bir Ti bulup sipariş verdim. Kim bilir ne zaman gönderecekler.
  • Kazıklanmak isteyen alır
  • para feçes gibiyse alınır
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Akşam akşam güldürdün yav :) Kart 2000mhz üstüne üstündeki air cooling ile çıkıyor. LN2 modu var diye o kadar pahalı. Air soğutmasınada bakıra boyamışlar. PCB Altın renginde kullanılan vrmler vs daha iyi. Kısacası OC Potansiyeli en yüksek olan kart en iyi 1080Ti her zaman ki gibi ama normal kullanıcı için hiçbirşey ifade etmeyecek bu yüzden FTW3 almak daha mantıklı.
  • Elinde satabileceğin gtx1070 falan varsa aynı anda satıp alırsan sıkıntı olmaz. Tabi kingpin değilde 4500 e ftw3 falan daha mantıklı olur.

Misal bende asus 1070 ve msi 1060 vardı. Birini 2500 den birini 1750 den satıp 1080ti strix aldım. Kartların fiyatlarının düşmesini beklesem bu sefer 2. ellerinde fiyatı düşecek , yani totalde pek bişey değişmiyor. 2017 Eylül ayında olsa 1070 i 1500 den 1060 6 gb ı 1250 den satılsa gene üstüne 500 falan ekliyip 1080ti alınabiliyordu. Yani eskiyi satıp alacaklar için pek bişey değişmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi APOLL0 -- 25 Şubat 2018; 14:36:22 >
  • 1000 serisi çıkalı 2 sene oldu.normalde 3000 serisi çıkması lazım fakat atide rekabet yaratacak kartlar gelmediği için nvidia elini kolunu sallaya sallaya gezdi miningcilerde ekmeklerine yağ sürdü alınmaz bu saatten sonra
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.