Şimdi Ara

Güncelleme 180gün (6ay) de giderilemeyen arıza

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
2.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk msj assagidaki dir.18.12.2021 tarihlerinde yaşanan hırsızlık sonucu internet kesintisi 180 gün olmasina rağmen hala giderilmiş deyil.hala tarih verip resmen dalga geçiyorlar .koskoca firmalar hala sorunu gidermiş değiller

Muhtarlık,belediye ,firmaya, Cimer e ,sosyal platform lara heryere şikayette bulunduk.ve hala internet yok altarnetif olmadığı için de hep sabreddik ve kabullendik beklemekten başka çare yok.

40 gündür arıza giderilemezmi anlamış deyilim ilk günden buyana her 3 günde tarih yeniliyor lar su tarihde hatda saat ve dakikaya gelecek internet diye ama neden se 32 gündür gelmedi ve yine gün verdiler 27 sine .Turknet turktelekom nederse onu diyor.araamdigim yazmadigim yer kalmadı.

40 n oldu ve Şubat 2 sine tarih verildi utanmadan bide tarih veriyorlar sürekli resmen alay ediyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ak27 -- 11 Mayıs 2022; 23:21:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba, aboneliğinizi kontrol ederek size yardımcı olmak isterim. Konu linki ile birlikte müşteri numaranızı PM üzerinden paylaşır mısınız?
  • P.m atdim

• ak27 A kullanıcısına yanıt
    Mesajınızı kontrol ederek hemen dönüş yapacağım.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Evet 40 gün odu.bu kadar umursamazlik duyarsızlık olmaz. Ne gibi bibariza olabilir de bu kadar uzun sürer anlmais deyilim 

Merhaba, genel arıza sürecinin tamamlanması için arka planda ekiplerimiz takibe devam etmektedir. Ekiplerle sürekli iletişim halindeyiz. Bize iletilen tarihi sizinle paylaşacağız, tekrar uzman arkadaşıma bilgi verdim.

Evet tarih geldi 28 Şubat a madem bu kadar uzun sürecek çocuk kandirir gibi ne diye tarih veriliyor.

Sizden bı ricam olucak gezgin interneti biraz inceledim yan komsumda internet var sanırım bağlı olduğu portda internet var gezgin interneti kullanıp port deyistirmek mümkün müdür 40 gün bekledik bı 40 daha beklemek istemiyorum

Merhaba, kaydınızla ilgilenen net uzmanımız ekiplerle görüştüğünü ve bölgede yaşanan yoğun hırsızlık olayları nedeniyle 28.02.2022' de bitmesinin planlandığını iletti. Şu anda yapılabilecek farklı bir işlem bulunmuyor.
  • Evet hırsızların 1 gecede çaldıgini koskoca turktelekom 50 gündür baglayamiyor verdikleri bilgiye göre ise 75 gün bağlanacak miş

Merhaba, sizi anlayabiliyorum ancak bize ekipler tarafından iletilen tarih 28 Şubat. Bu sürecin hızlanması için uzman ekiplere aciliyetinizi ve şikayetinizi ileteceğim.
  • Mrblar Bugün verilen süre doluyor internet gelecekmi.birde fatura lar ve msj lar gelmeye başladı.bilgilendiriseniz sevinirim

Merhabalar, işlemlerinizi takip eden ekibimize bilgi verdim ve kontrol ederek size dönüş sağlayacaklar.
  • Evet aramasilar ama aramayı kaçırdım.fatura silin miş ve yine tarih verilmiş 28 son tarihti bence Mart 28 diyecekler bu kez

Merhaba, ekipler tekrar arama yaparak sizi bilgilendirecektir.
  • Aynen dediğim gibi 28 Mart a gun verildi..

28 Mart son dendi galiba bu kez 28 Nisan denilecek saçmalıktan başka bişey deyil bu. 100 günü geçti altarnayif olsa ucretsiZ de deseniz vallahi de kullanmam billahide.yaptiginiz işinde veremediğiniz hizmetinde

Merhaba, maalesef yaşanan bazı genel arızalarda çözüm süreci uzayabiliyor. Arızanın çözümü için öngörülen süre şu anda 28.03.2022 olarak görünüyor.

Yanlış anlamayın sözüm sizede deyil malum firmaya genel arıza vardı evet ama 2 hafta öncesinde çoğu evlere internet verildi ama sadece benim olduğum sokak da hala yok calisanlari görüyorum kablumbaga gibi ler

• Abimlerde de benzer sorun oldu. Hatta suçu altyapılarını kullandıkları Türk Telekoma buldular ama Türktelekom Superonline vs hepsi interneti kullanabiliyorlardı hiç bir arızaları yoktu. Yaklaşık 33 gün beklediler. Türktelekoma geçtiler. Son zamanlar için konuşuyorum türknet pişmanlıktır. Online işlemlere bile girilmiyor

• The Zebani kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız olumsuz deneyim için üzgünüm. Online işlem merkezinde şu anda bir sorun bulunmuyor ama tekrar giriş yapmayı dener misiniz?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.