Şimdi Ara

4.90 TL OLDUĞUNDA KONTAKLAR KAPANIYOR (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
875
Cevap
3
Favori
36.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne kadar gereksiz yorumlar yapılmış... Arkadaşımız en azından bir konu açmış bir sonuç alırız veya almayız orası ayrı. Ama en azından birilerine de tepkisiz olmadığımızı hissettirmeliyiz. Şahsen canıma tak etti artık bu zamlar. Arabam yok babamın arabasını kullanıyorum. Yakıtını ben koyuyorum.

Ben de varım beni de yazın...
  • 5 olsun düz hesap eiyi gidyo herşey
  • ben her türlü varım ekleyebılırsınız
  • ironi yaptıydım ben
  • Destek olan herkese teşekkür ederim...

@ lifeanddead

tamamen aynı durumdayız kardeş.

@ ATOM ANT

Hocam zaten yuvarlamamak, beklememek adına 4.90 dedim.

@ 1511

İroni yaptığının farkındayım yine de herkesin görüşüne saygılı olmalıyız, tartışma çıkmasın diye silmeni rica etmiştim.

İlk km sayacı benden, arabayı zaten çok fazla kullanmıyoruz... 2002 yılından bu yana yaptığımız km bu, ancak benzin 4.90 olduğu andan itibaren en az 2 hafta boyunca 1km artmıyacak o sayaç.

4.90 TL OLDUĞUNDA KONTAKLAR KAPANIYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALAK_ -- 25 Mart 2012; 21:47:17 >

• Konuyu açan arkadaşa ve böyle duyarlı olanlara tavsiyem,

İstişare ederek bir gün belirleyin (sınav zamanı, miting zamanı vb eyleme katılımı azaltacak, gölgeleyecek günleri iyi tespit edin, çakışmasın)

Belirlenen bugün doğrultusunda kullandığınız sosyal ağlardan ve diğer araçlarla olabildiğince bugünü herkese yayın ve katılımı çok tutmaya çalışın

Yapılacak eylemle ilgili hazırlıkları diğer bir koldan yürütün (pankart, yer ayarlama, medyaya haber verme, sözcü seçme gibi)

Her türlü konuda, işte destek ve katılım sağlamaya çalışırım..İnşallah hayrımıza vesile olur, vatandaşımızın kalender amcamızın, teyzemizin duasını alırız..
  • facebook sayfasını biraz afilli hale getirin, video fotoğraflar vs. sonra arkadaş listelerine yollayalım böylece katkı artar, sadece bu forumla olmaz bu 33 kişide hala, böyle devam ederse bini bulamayız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimiferhat

facebook sayfasını biraz afilli hale getirin, video fotoğraflar vs. sonra arkadaş listelerine yollayalım böylece katkı artar, sadece bu forumla olmaz bu 33 kişide hala, böyle devam ederse bini bulamayız.

Eğer ilgilenebilirseniz sizi admin yapayım ne dersiniz? Ben pek anlamıyorum facebooktan yani afilli hale getirebileceğimi sanmıyoum

Dediğiniz gibi arkadaş listelerimize duyuralım, sağda solda haber edelim.

@ DH-ALEMDAR

Hocam yeterli sayıya ulaştığımızda facebook üzerinden etkinlik düzenleyerek bir katılım - toplantı düzenleyebiliriz dediğin gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinoplu

ben hep 50 tl lik alıyom

bide eskiden 50 tl ye 300 km falan gidiyodu aracım şimdi 100 km gidiyo acaba neden

Senin araba çok yakmaya başlamış arkadaş servise bi götür
  • Sene sonuna doğru rahat 6 lira olur.
  • Yukarıda bu konuya çok ayrıntılı düşüncemi yazdım. Moraliniz bozulmasın...Bütün gücümle ve yüreğimle sizi destekliyorum..Yanlış anlama olmasın..Yediğim kazık boyu her gün artıyor..Bunun sorumlusu ben değilim...Başkaları..AYNI ŞEHİRDE BEŞ FARKLI ŞİRKETİN BEŞ AYRI PETROL İSTASYONU KURUŞU KURUŞUNA AYNI FİYATTAN NASIL YAKIT SATIYORLAR ? NEDEN SATIYORLAR ? Bu yasalara göre suç olan REKABETİ ENGELLEYEN gizli fiyat anlaşmasını kimler seyrediyorlar ?Bir sektörde tekel oluşturacak fiyat anlaşmalarının en ağır cezaları varken neden seyrediyorlar ? ONU SORGULAYIN..Zam hemen uygulanırken indirim neden bir hafta sonra çok az göstermelik olarak geliyor ? Onu sorgulayın...Bu durumları dile getirin...Gündeme taşıyın...Pankartlara yazıp arabanızda taşıyın...Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 26 Mart 2012; 0:47:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

quote:

Orijinalden alıntı: kimiferhat

facebook sayfasını biraz afilli hale getirin, video fotoğraflar vs. sonra arkadaş listelerine yollayalım böylece katkı artar, sadece bu forumla olmaz bu 33 kişide hala, böyle devam ederse bini bulamayız.

Eğer ilgilenebilirseniz sizi admin yapayım ne dersiniz? Ben pek anlamıyorum facebooktan yani afilli hale getirebileceğimi sanmıyoum

Dediğiniz gibi arkadaş listelerimize duyuralım, sağda solda haber edelim.

@ DH-ALEMDAR

Hocam yeterli sayıya ulaştığımızda facebook üzerinden etkinlik düzenleyerek bir katılım - toplantı düzenleyebiliriz dediğin gibi.

malesef ben de anlamam o işlerden,sayfayı emanet edebileceğiniz gönüllü biri elbet çıkacaktır.

• Benide yazabilirsin hocam..

Tam 16 gündür aracı yerinden kımıldatmadım zaten. Hafta sonları bile binmiyorum yatıyor araç. Arada bir çalıştırıyorum öyle..

Binmeye korkuyorum.
  • Bence birilerine bisey duyurmak adina cabaniz guzel. Ama inanin bu yaptiginiz bir donuca varmaz. Hergun yeni kac arac cikiyo trafige. Sizin almadiginiz benzini kim fark edecek. Tamam yolda trafikte kapanmasin. Basimizada is almayalim. Bence herkes aracina ortak yazi assin. Yada belirli tarihlerde bir araya gelip kornaya basarak sesimizi yukselttigimizi gosterelim. Sloganda cok acik : En pahali benzini kullanmak istemiyoruz. Kornalar bizim yukselen sesimiz. Yeter artik!!! Gibi. Yoksa inanin kimse farkinda bile olmaz. Her ayin belli bir gunu bir yere cikabiliriz. Herkes duysun sesimizi. Seyir halinde kornaya basip dortluleri yakmanin kanunen sakincasi oldugunu sanmiyorum. En azindan millette gizunu acsin her ay yarim saat kornaya basarak protesto etmek bence dana mantikli. Yanlis anlamayin saygi duyuyorum dusuncenize ama en iyi olasilikla sizin bu yolla sonuc almayi beklemenizde ivmeli bir artis olsa bile yetkililerin bunu fark ettiginde inanin benzinin fiyati 10tl olur.
  • zama devam diyenlerdenim.bu vesile ile trafik sorunun çözüleceğine inanıyorum...
  • Konu yukarıda kalsın, görmeyen kalmasın.
  • süper konu her türlü faceden paylaşımını yapar desteklerim, sonuna kadar varım bende
  • Gece yazdım. Sabah yine Haberturk te bir haber...EPDK Enerji Piyasası Denetleme Kurumu LPG ve yakıttaki kar oranlarını incelemeye almış.. Fiyat anlaşmalarını, kartelleri inceleyin demek isterdim..Saygılarımla..
  • Keşke yakıt 10 ,20 ,30 tl ve katları olsa.polo 1.2 tdi yeterde artar.100 km 3 litre :D
  • Ben de destekliyorum arkadaşlar.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.