Şimdi Ara

4.90 TL OLDUĞUNDA KONTAKLAR KAPANIYOR (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
876
Cevap
3
Favori
36.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tahmin ettiğimden daha fazla destek çıkan oldu, hepinize çok teşekkürler arkadaşlar.Ancak facbookta, donanımhaberden bile daha az üyemiz var. Tahmin ettiğim sinerji orada sönük kaldı.. yapabileceğimiz bir yol yordam var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: özufocu

quote:

Orijinalden alıntı: sinoplu

quote:

Orijinalden alıntı: özufocu

quote:

Orijinalden alıntı: sinoplu

ben hep 50 tl lik alıyom

bide eskiden 50 tl ye 300 km falan gidiyodu aracım şimdi 100 km gidiyo acaba neden

bu Sinop Karadeniz kıyısındaydı değil mi ?

sinop nerede tıkla gör

gerektiğinde gerekli yere tıklarım,merak etme ,
    Sinop nerde onu da biliyorum,
    ama sen ince espriyi kaçırmışsın,
    neyse Sinoplu'sun . iyi akşamlar .

SEN ASLI İRONİYİ ANLAMAMIŞSIN HALA KONUŞUYORSUN

• tam destek
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

Tahmin ettiğimden daha fazla destek çıkan oldu, hepinize çok teşekkürler arkadaşlar.Ancak facbookta, donanımhaberden bile daha az üyemiz var. Tahmin ettiğim sinerji orada sönük kaldı.. yapabileceğimiz bir yol yordam var mıdır?

Hocam ben daha çok destek vermek amacıyla yarın arabanın km çekecem.Pm atim sana sen ilk sayfaya koy 2 hafta veya 1 ay sonra tekrar fotograf çekip sana tekrar atim olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _K_A_İ_N_

quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

Tahmin ettiğimden daha fazla destek çıkan oldu, hepinize çok teşekkürler arkadaşlar.Ancak facbookta, donanımhaberden bile daha az üyemiz var. Tahmin ettiğim sinerji orada sönük kaldı.. yapabileceğimiz bir yol yordam var mıdır?

Hocam ben daha çok destek vermek amacıyla yarın arabanın km çekecem.Pm atim sana sen ilk sayfaya koy 2 hafta veya 1 ay sonra tekrar fotograf çekip sana tekrar atim olur mu?

Tabi ki hocam memnuniyetle.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vikernes -- 27 Mart 2012; 0:59:03 >
  • Bende varım !

Hatta şimdiden hazırlıklarıma başladım bisikletimi çıkardım lastiklerini şişirdim yağladım 4.90 olduğu anı bekliyorum.

4 Ocak 2012 Çarşamba aracımı teslim aldım ve petrol istasyonuna girdim hiç unutmuyorum Kurşunsuz 95 oktan 4.34 liraydı

Bugün 4.62 liraya depomu fulledim yazıklar olsun diyorum 3 aylık bir sürede 28 kuruş zammı olur yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unforgiv3n -- 27 Mart 2012; 0:55:44 >
  • bulabildiğim heryerde sayfaların tanıtımını yapmaya çalışıyorum..
  • ekle benide.. bu arada üyeliğim cezalı oldugu icin " vikernes " adlı arkadaşın hesabıyla katılmıştım konuya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Life Eternal -- 27 Mart 2012; 1:02:36 >
  • Yaklaşık 30 sene önce hürriyet gazetesinde Amerika - Türkiye fıkrası vardı onu arayın bulun okuyun bizden cacık olmayacağını anlayınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moulin Rouge

Yaklaşık 30 sene önce hürriyet gazetesinde Amerika - Türkiye fıkrası vardı onu arayın bulun okuyun bizden cacık olmayacağını anlayınız.

bir cacık olmayan taraf, yüzde elli ikilik taraftır, insanlarımız tepkisiz olduğu için herkes sırtımızdan geçinmedimi.. güdülen koyun olmadımı bu millet...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Life Eternal

quote:

Yaklaşık 30 sene önce hürriyet gazetesinde Amerika - Türkiye fıkrası vardı onu arayın bulun okuyun bizden cacık olmayacağını anlayınız.

bir cacık olmayan taraf, yüzde elli ikilik taraftır, insanlarımız tepkisiz olduğu için herkes sırtımızdan geçinmedimi.. güdülen koyun olmadımı bu millet...

Sayın arkadaşım yaş 60 ben bu milleti çok yakından tanırım sizde tanıyacaksınız. Nasrettin hoca boşuna timurdan bir fil daha istememiştir.

Ama tabii sessiz kalmamak lazım, biz çok çektik burada yazamayacagım kadar kötülükler gördük hep satıldık, ama bir avuç insanda olsa ses çıkarmak koyun olmamak lazım ama üzüldügüm nokta banane diyenlerinde bu yapılandan yaralanıyor olacak olmalarıdır.

• quote:

quote:

quote:

Sayın arkadaşım yaş 60 ben bu milleti çok yakından tanırım sizde tanıyacaksınız. Nasrettin hoca boşuna timurdan bir fil daha istememiştir.

Ama tabii sessiz kalmamak lazım, biz çok çektik burada yazamayacagım kadar kötülükler gördük hep satıldık, ama bir avuç insanda olsa ses çıkarmak koyun olmamak lazım ama üzüldügüm nokta banane diyenlerinde bu yapılandan yaralanıyor olacak olmalarıdır.

Bu ülkede emilen hep gariban ve orta kesim oldu, zengin daha zengin hep..
    Halkımızda çok iyi güdüldü, çok iyi uyutuluyoruz medyadaki bütün kanallar satılmış hükümete. Bir tanesi hükümet aleyhine konuşamıyor. Bugün TV'de vergilerin orantısız olması hakkında bir program yapılsa, eminim daha büyük kesimlere hitap edilmiş olacak.. ama herşey tıkırında gibiymiş gibi devam ediliyor, insanın bilinçaltına onu veriyorlar.

Susmaktansa elimizden gelebilecek şekilde destek olsak birşeyler kaybetmeyiz herhalde..

• ben 2 aydır falan zorunlu ihtiyaç olmadıkça kullanmıyorum arabayı. Ekleyin beni de
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bu ülkede emilen hep gariban ve orta kesim oldu, zengin daha zengin hep..
    Halkımızda çok iyi güdüldü, çok iyi uyutuluyoruz medyadaki bütün kanallar satılmış hükümete. Bir tanesi hükümet aleyhine konuşamıyor. Bugün TV'de vergilerin orantısız olması hakkında bir program yapılsa, eminim daha büyük kesimlere hitap edilmiş olacak.. ama herşey tıkırında gibiymiş gibi devam ediliyor, insanın bilinçaltına onu veriyorlar.

Susmaktansa elimizden gelebilecek şekilde destek olsak birşeyler kaybetmeyiz herhalde..

Kaybetmezsiniz kazanırsınızda ama emekçi halk denilen çoğu cahil işçi kesimi 3 kuruş için işyerinde birbirini satıyor, ben bunu 40 küsur yıldır yaşıyorum.

Ama dedim ya sizler uğraşacaksınız vede kazanacaksınız (eğer belli bir çoğunluğa ulaşırsanız), dinci tayfası size gülecek vede kazanırsanız bu asalak takımıda faydalanacak sonra.

• hocam o cahil kesim, 10-15 çuval kömür için oy haklarını satmış insanlardır..
    2. satırdada çok acı ve doğru bir şekilde örnek vermişsiniz, önce dalga geçip bu yoldan kimilerini çevirecekler, sonrada emeksiz yemek yemiş olacak o kesim.. afiyet olsun olsunda, hak eden türk insanı hak ettiği gibi yaşayabilse keşke..
  • Bende varim
  • quote:

hocam o cahil kesim, 10-15 çuval kömür için oy haklarını satmış insanlardır..
    2. satırdada çok acı ve doğru bir şekilde örnek vermişsiniz, önce dalga geçip bu yoldan kimilerini çevirecekler, sonrada emeksiz yemek yemiş olacak o kesim.. afiyet olsun olsunda, hak eden türk insanı hak ettiği gibi yaşayabilse keşke..

Ben bu tür konularda yollarda insanlarla karşılaşıyorum vede diyorumki ben sizi destekleyeceğim ama sizde bu elimdeki adsl konusunda beni destekleyecekmisiniz hemen onlarda banane ben internet kulanmıyorumki oluyor yada zorunlu saglık sigortası için imza topluyorum buna imza istiyorum hemen bir benlik bir ihtiyar bananeee ben unumu elemişim eleği duvara asmışım el gebersin diyor.

İşte bir birliktelik, ortak noktada buluşsak birbirimizi bize dokunmadan anlayarak desteklesek herşey güzel olacak.

• Yaz benide hocam. Ben birkaç haftadır kendi çapımda bu eylemi gerçekleştiriyorum zaten. Hem facebooktan hemde buradan sonuna kadar destekliyorum...
  • Benide ekleyin.Guzel bir tepki olucak merakla bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.