Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

3 çocuk sahibiyim iş için yardımlarınızı istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
307
Cevap
5
Favori
76.197
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> 3 çocuk sahibiyim iş için yardımlarınızı istiyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    63 Mesaj
    merhabalar,3-4-12 yaşında 3 çocuk sahibi 41 yaşındayım,pasta ustası olarak yaptığım mesleğimi geçirdiğim bel rahatsızlığı nedeni ile değiştirmek zorundayım,bursa da oturuyorum,bel fıtığı ile ilgili sağlık sıkıntım var,sizlerden ricam sağlığıma uygun bir iş ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum,evde tek ben çalışıyorum,teşekkürler şimdiden.

mustafa erkan

0 541 677 36 79

Edit:Merhabalar, arkadaşlar işim gereği 8-10 saat arası ayakta çalışıyordum.Gün içerisinde indir kaldır yaptığım yük sayısı ortalama 400-700 kg arasi.1cuval un,1 çuval şeker 50 kg rahatsizlanmadan önce bunları zaten kaldır indir boşalt yapmak bizim meslegimizin içerisinde olan şeyler,şu an rahatsizligim sebebi ile bu işi yapamıyorum,tedavim devam ediyor, iyileşene kadar farklı bir branşta iş bakıyorum,fazla bir çevrem yok,konuyu foruma açtım çünkü burayı bir aile olarak görüyorum, yıllardır forumdayim,teknolojiyi sever takip edern biriyim,PC de oyun oynamak hobim, açmış olduğum konu maalesef çok farklı yerlere çekildi,açıkçası bu durum beni çok üzdü,forumda duyarlı, sorumluluk sahibi,empati kurabilen,merhametli insan gibi insanlar adam gibi adamlarda var,onlar beni zaten anlıyorlar,yardımcı olmaya çalışanlara teşekkür ediyom, saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkanerce -- 16 Ağustos 2019; 12:21:28 >

• Çavuş
    45 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: abdusauk

Ne işe yarıyor söyleyeyim, burayı okuyan, çocuk yapmamış kişilere uyarı bu. Sen zaten yapacağını yapmışsın, çocuklar ömrünün geri kalanını bu ülkeden kaçmaya çalışarak geçirecek ya da sürekli fakir halde yaşayacak karın tokluğuna çalışacak.

Diğer insanlar da bu hataya düşmesin. Çocuklar eşya değil. Bin kere düşünmek lazım yaparken.

Alıntıları Göster
    Adam bel rahatsizligini yeni gecirmis olamaz mi birader? Her seye yorum yapmak zorunda degilsiniz su forumda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    397 Mesaj

Ben zaten rahatsızlığını yok sayarak yazdım. Rahatsız olmasa bile 3 tane boğaz var. Nasıl doyuracaksın iyi bir paran yoksa ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    trmeto kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Ne işe yarıyor söyleyeyim, burayı okuyan, çocuk yapmamış kişilere uyarı bu. Sen zaten yapacağını yapmışsın, çocuklar ömrünün geri kalanını bu ülkeden kaçmaya çalışarak geçirecek ya da sürekli fakir halde yaşayacak karın tokluğuna çalışacak.

Diğer insanlar da bu hataya düşmesin. Çocuklar eşya değil. Bin kere düşünmek lazım yaparken.

Alıntıları Göster
    Evet arkadaşlar, uzun yıllar mesleğinizi yapıp bel fıtığı olacağınızı öngöremezseniz bu foruma gelip onsekiz yaşını doldurmamış/ çoluk çocuğu olmayan/ aile geçindirmenin sorumluluğunu bilmeyen insanlardan hayat dersi(!) alırsınız.

• Çavuş
    45 Mesaj
    quote:

Ben zaten rahatsızlığını yok sayarak yazdım. Rahatsız olmasa bile 3 tane boğaz var. Nasıl doyuracaksın iyi bir paran yoksa ?

Alıntıları Göster
    Sana ne? Adam is ariyorken bir de bu sacma sapan laflarla milletin asabini bozup konuyu baltalama. Senin mantiginla hareket edelim diye ne yapalim, ulkedeki cocuklari kilictan mi gecirelim? Kendin ileride refaha kavusmadan cocuk yapmazsin o zaman ki ben de senden cok farkli dusunmuyorum ama zor durumda kalan bir insanin canini sikmayin su cok bilmis yorumlarla.

Biz senin lgbti hareketine igneleyici yorum yapsak hosuna gider mi?

• Yüzbaşı
    397 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: onixo

Evet arkadaşlar, uzun yıllar mesleğinizi yapıp bel fıtığı olacağınızı öngöremezseniz bu foruma gelip onsekiz yaşını doldurmamış/ çoluk çocuğu olmayan/ aile geçindirmenin sorumluluğunu bilmeyen insanlardan hayat dersi(!) alırsınız.

Alıntıları Göster
    Ben kimseye hayat dersi vermiyorum. O çocuklardan birisi ciddi bir hastalığa yakalansa nasıl tedavi ettirecek ? Bu kadar kolay mı ya yeni bir birey dünyaya getiriyorsun.Bu dünyada fakirler ve alt kademe çocuk yapmasa bu düzen sürmez böyle, ama ısrarla anlamamazlıktan gelip kendiniz süründüğünüz gibi sürünecek başka bireyler oluşturuyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    528 Mesaj
    [23 Ağustos 2019 23:41:18 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

Yorum atma bu bir rica değil talep.
    |
    |
    Baby TV kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: onixo

Alıntıları Göster
    Tamam da adam haksız mı? İşi hemen yaşa vurmasanız olmuyor. Fakir insanların çocuk yapması hiç mantıklı değil bunu sen de biliyorsun. Kendi gibi çocuklarını da fakirliğe mahkum etmeye hakkı yok kimsenin bence.

• Yüzbaşı
    528 Mesaj

Yapmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    |
    |
    abdusauk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    2019 mağduru kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: equallyworthless

Tamam da adam haksız mı? İşi hemen yaşa vurmasanız olmuyor. Fakir insanların çocuk yapması hiç mantıklı değil bunu sen de biliyorsun. Kendi gibi çocuklarını da fakirliğe mahkum etmeye hakkı yok kimsenin bence.

Alıntıları Göster
    rahatsız mısınız ? adam kotu durum da degıldı bellı kı 3 cocuguna da bakıyordu nereden bılebılırdı saglık sorunu gecırıp kotu duruma dusecegını ? adam o duruma dustukten sonra 3 cocuk yapmıs gıbı konusmayın. gıdın tıpsızım uhu konuları acın babanız yasında adama hayat dersı vermeyın burada.

• Yüzbaşı
    528 Mesaj

Kaç yaşındasınız merak ettim yazarsanız söylemek istediğim şeyler olucaktır.
    |
    |
    equallyworthless kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
haberler
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.