Çavuş
18 Mayıs 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 136 (Bu ay: 1)
Gönderileri

PC'deki oyunları ilk defa kolla oynayacak biri için f/p olarak hangi kolu önerirsiniz?

Merhaba su an ozel yurtta kaliyorum, 3 aylik ucret kaldi. Mart ayini yatirmistim zaten ama yurt sms atmis ve uzaktan egitim suresince barinmamiza izin vermiyor ve kalan ucretin %30’unu bizden isteyip esyalarinizi toplayin diyor. Su kosullarda herhangi bir degisiklik olur mu?
Doktorun yüzüne karşı sorsam ayıp olur diye sormadım da bundaki mantık nedir? Ameliyat çözümse kendileri neden gözlük takıyor?
Kaldigim ozel yurtta 2 adet zibidi var; biri hukuk, digeri tip okuyor ama mictiklari yeri temizlemekten bir haber ikisi de, tuvalet fircasini kullanmayip musluklari acik birakarak cikiyorlar. Yurttaki temizlikci abla kac kez uyardi, tuvalete yazi da asti ama ikisinin de umrunda degil. Velhasil kelam ne olursaniz olun, once insan olun.
Merhaba kyk yurt nakli icin il mudurlugune dilekce vermistim. Nakil onaylanirsa bildirim icin SMS yollaniyor mu, ariyorlar mi? Aradiklarinda acamazsak ne oluyor?

Fularimi taktim, artik goreve hazirim. Sorulariniz varsa buyrun.
Bugun dogum gunuymus (28 Ekim), eksi sozluk’te bircok gorus var (guzelleyenler, kufredenler vs). Sizin gorusleriniz nedir?
KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Barış Pınarı Harekatı'nın dördüncü gününde açıklama yaptı. Akıncı, açıklamasında harekata destek belirtmediği gibi Kıbrıslı Türklere yönelik katliamlara son veren 1974 Barış Harekatı'nın da bir savaş olduğunu iddia etti. Akıncı, "1974'te biz adına Barış Harekatı desek de bu bir savaştı ve akan da kandı. Şimdi Barış Pınarı desek de akan su değil kandır. Bu nedenle bir an önce dialog ve diplomasinin devreye girmesi en büyük dileğimdir" ifadelerini kullandı.

Kaynak:http://www.ulusal.com.tr/baris-pinari-harekati/kktc-cumhurbaskani-mustafa-akinci-dan-skandal-aciklama-baris-pinari-desek-de-akan-kandir-h240860.html

Edit: Paylastigi gonderiyi Facebook’tan kaldirmis.

Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Mercedes
Otomobil
Hyundai
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS4
TV
LG
Notebook
HP
LOL
Annie
Dünyadan Futbol
Kocaelispor
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.302
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 757 (Bu ay: 551)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.940 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.