Şimdi Ara

Taraklı Ayağa Ayakkabı Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
24.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun süredir ne kadar az yürürsem yürüyeyim ayaklarım inanılmaz derecede acıyor. Altı su topluyor ve bir süre sonra da o kısımlar nasırlaşıyor. Hangi ayakkabıyı alırsam alayım yanlardan genişliyor. Bu sefer bir miktar parayı gözden çıkardım. Normalde en fazla 110 lira veriyordum ayakkabıya ancak bu sefer olmayacak. Ben de bu sebeple 2 katına kadar verebilirim. Nike Air ve Nike Zoom öneriliyor genelde bu ayaklar için.

Sizin önerdiğiniz bir ayakkabı var mı ? Fiyatı uçuk olmazsa sevinirim.

Not: Günde 3.5-4 km ortalama yürüyüş mesafem var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingofpotatoes -- 1 Ekim 2018; 7:23:20 >

• Dar değilde geniş tarz ayakkabı seçebilirsin snooker tarzı değilde daha çok basketbol ayakkabısı gibi olanlar benimde ayağım taraklı ve yanlardan patlıyor o yüzden bot benzeri spor ayakkabılara bakıyorum genelde geniş ve esnek oluyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLastis

Dar değilde geniş tarz ayakkabı seçebilirsin snooker tarzı değilde daha çok basketbol ayakkabısı gibi olanlar benimde ayağım taraklı ve yanlardan patlıyor o yüzden bot benzeri spor ayakkabılara bakıyorum genelde geniş ve esnek oluyorlar
    Hocam bot giyemiyorum. Ayağımı çok terletiyor ve her yerinde yara açıyor. Sırf bu ayağım yüzünden iki haftadır hayatı sorgulamaya başladım. Çok canımı sıkıyor. Her gün okula gidip geliyorum ve geldiğimde ayağımın altı üstüne basamayacak derecede acıyor. Her yeri su topluyor.
  • Bot demedim zaten spor ayakkabı ama bot tarzı geniş kalıplı olanlardan
  • quote:

Bot demedim zaten spor ayakkabı ama bot tarzı geniş kalıplı olanlardan
    Anladım hocam. Onları gözüme kestirdim ben de ama belki direkt model öneren de olur. Onun için bekliyorum. Bu haftasonuna kadar karar verip alacağım.
  • Taraklı Ayağa Ayakkabı Önerisi ben bu tarz kullanıyorum kışın daha kapalı deri olan tarzını bakıyorum
  • quote:

Taraklı Ayağa Ayakkabı Önerisi ben bu tarz kullanıyorum kışın daha kapalı deri olan tarzını bakıyorum
    Bu güzelmiş hocam. Ben de dediğin gibi daha kapalı deri olanlardan kullanıyorum ancak onlar benim ayağıma gelmiyor demek ki. İnanılmaz derecede acı yapıyor. Bir süre sonra da ayakkabının hoşafı çıkıyor. Nike Air Max'lere bir bakayım. Uygun fiyatlı da bulabilirsem hoş olur. :)

• Bu tarz da bakabilirsin illa nike takılma Taraklı Ayağa Ayakkabı Önerisi
  • quote:

Bu tarz da bakabilirsin illa nike takılma Taraklı Ayağa Ayakkabı Önerisi
    Yok hocam benim marka takıntım yoktur zaten ama bu tarz ayakkabılara çok para verdiğim için pek güvenemiyorum artık. Alıyorum, 2 ay kullanıyorum ; İçi dışına çıkıyor.

• Anladım işallah bulursun
  • quote:

Anladım işallah bulursun
    İlgin ve yardımın için çok teşekkür ederim hocam.
  • Amazon.com'da genişlik numarasına göre ayakkabılar var sanırım sadece amerika ve kanada'da satılıyor genişlik numarasına göre, oraya bakabilirsin ama kur farkı yüzünden pahalı olacaktır. Bir de geniş spor ayakkabılar olur kinetixde indirim zamanı alırsan fiyatı da çok uygun olur. Bir de iyi bir ayakkabıcıya gidip kendin yaptırabilirsin ayağına göre, engellilere özel ayakkabı yapan ayakkabıcılar var onlara da yaptırabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Eiyuu

Amazon.com'da genişlik numarasına göre ayakkabılar var sanırım sadece amerika ve kanada'da satılıyor genişlik numarasına göre, oraya bakabilirsin ama kur farkı yüzünden pahalı olacaktır. Bir de geniş spor ayakkabılar olur kinetixde indirim zamanı alırsan fiyatı da çok uygun olur. Bir de iyi bir ayakkabıcıya gidip kendin yaptırabilirsin ayağına göre, engellilere özel ayakkabı yapan ayakkabıcılar var onlara da yaptırabilirsin
    Yurt dışı olayı sıkıntılı hocam. Ben internet üzerinden bile alamıyorum gelince olmaz diye. Bir de yurt dışından almak büyük sıkıntı olur. Ancak diğer dediğiniz yerlere bakabilirim.
  • Çoğu ayakkabıda içindeki etiketde US numarası da yazıyor ordan numaranı öğrencen sonra da genişlik numarasından (Shoe Width diye geçiyor amazonda) en genişini alacan garanti olur. Ama kur farkı yüzünden alınmaz aklında olsun belki ilerde alırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Eiyuu -- 1 Ekim 2018; 8:26:22 >
  • Skechers markalarda "wide" geniş seçenekleri var
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulent21

Skechers markalarda "wide" geniş seçenekleri var
    Mağazalarda bulabilir miyim hocam geniş Sketchers?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulent21

Skechers markalarda "wide" geniş seçenekleri var
    Türkiye'de wide satıyorlar mı ? mesela timberland'de de var ama Türkiye'de görmedim hiç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Eiyuu

Çoğu ayakkabıda içindeki etiketde US numarası da yazıyor ordan numaranı öğrencen sonra da genişlik numarasından (Shoe Width diye geçiyor amazonda) en genişini alacan garanti olur. Ama kur farkı yüzünden alınmaz aklında olsun belki ilerde alırsın
    Teşekkürler hocam.
  • Önemli değil ben de çok çektim ayakkabılardan :)
  • Keen markası aldın mı ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.