Şimdi Ara

2023'te 'Daha Hızlısı Yok' Diyoruz! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
2
Favori
8.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bana yardımcı olduğunuz gibi mi ?

• bigdesigner kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sizin buradan paylaşmış olduğunuz sorun ile ilgili her zaman talep ve şikayetlerinizi ilgili birimlerimize iletmekteyiz. Ekiplerden gelen bilgileri de sizinle paylaşıyor olacağız. Farklı bir konu üzerinden de iletmiş olduğum gibi, gün içinde sizinle iletişime geçilmesi adına ekiplerimize bilgi verdim.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Bende de akşam sinyal gitti tamamen. Şu saat oldu internetim yok hem de haftasonu. Karşı komşum da da yok onlara da ''maalesef'' turk-net önermiştim. Habersiz öyle çat diye gitti. Arıza kaydı bıraktım döneriz dediler her zaman ki gibi. ''BIK-TIR-DI-NIZ !!!!!!!!!!!!!!

Online işlemlere zaten aylardır giremiyorum. Kaç kere aradım söyledim mesaj gelecek, arayacaklar falan masal okuyup durdunuz ''YETER'' !!!

Ttnet'e falanmı özenmeye başladınız, yoksa şımardınızmı ????

Aylardır giremiyorum online işlemlere, şikayet oluşturmak için hiçbir halta yaramayan müsteri hizmetlerinizi 0850........ arıyorum ama hiçbir halta yaramıyor. İnternetim gidiyor hiçbir muattabım yok !!!

Bu son hakkınızdı en kısa sürede başka ISS geçeceğim. Sizi çevreme önerdiğim dilime de lanet olsun !!!

2023'te "Daha Hızlısı Yok" Diyoruz!

Ayrıca yıllardır kullandığım mail adresime ''SADECE'' fatura bilgisi gönderiyorsunuz. İletişim kurduğunuz tek yol mail o da fatura göndermek için. Ha pardon bir de tlfna msj atıyorsunuz ''FATURA İÇİN''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanat Günesi -- 13 Ağustos 2023; 6:36:19 >

• Sanat Günesi kullanıcısına yanıt
    Merhaba, konuyla ilgili açtığınız arıza kaydının numarasını paylaşır mısınız?
  • 900694 abone numaram. Tlfndan arayarak otomatik kayıt oluşturuldu (umarım) arıza kaydı numarası falan ezberlemedim ben. Az önce komşum çaldı kapımı üst katlara sormuş onlarda var internet dedi. Yani adam inceden ''senin önerdiğin Turknet te yok birtek hayırdır?'' demeye getirdi. Rezilliğinize ortak ettiniz beni.

Hep aynı teyyareden ''ilgilenme taklitleri''..

Değişen hiçbirşey yok.. Çileden çıkartmadan da değişeceğini sanmıyorum. Sizden çok kendime kızıyorum ''ben bu firmayı herkese nasıl övdüm'' diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanat Günesi -- 13 Ağustos 2023; 15:7:53 >

Bulunduğunuz bölgede genel arıza mevcut, en kısa sürede ekipler arızayı çözümleyecektir.

''Kuantum belirsizlik ilkesi''' = ''en kısa sürede ekipler arızayı çözümleyecektir''

zamanı verseler konumu veremiyorlar, konumu verseler zamanı veremiyorlar. Komedisiniz.

hep ''24 saat içinde'' denir 24.cü saate girmeden cevap gelmez.

24 saat geçer ''arızadan en geç 48 saat içinde'' derler.

48 saat geçer ''en kısa sürede'' derler...

Bana geçmişteki Ttnet anılarımı hatırlatıyorsunuz.. Hani bir zamanlar bu forumda içlerinden geçtiğimiz ttnet. Hani o isyanlar sayesinde Turknet'lerin ortaya çıktığı ttnet.

Bulunduğum bölgeye hidrojen bombası atıldı falan da benim mi haberim yok ? Koca 24 saatte neyi onaramadınız acaba ? Yoksa kutuya kedi falanmı girdi ? Yoksa karşınızdakini aptal yerine koyup oyalıyormusunuz ?

Benim şu an arızanın olduğu yerde tek bir adamınızın olduğuna dair inancım koca bir sıfır !!!!!!!!!! Yalanda, adam silkelemede, sözünün arkasında durmama da ttnet il

e yarışıyorsunuz artık. Yazıklar olsun size.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanat Günesi -- 13 Ağustos 2023; 20:48:31 >

Merhaba, uzmanımıza sorunun devam ettiğini ilettim. Bu konuda ekipler ile iletişime geçerek size bilgi verecektir. Sorunu bir an önce çözümlemek için elimizden geleni yapacağız.

Şu son 10 gündür yaşadığım internet sorununu son 10 yılda yaşamadım. Günlerce fişi çektiniz yetmedi şimdide saat başı internet gidiyor. Standart hızım 80/90mbps iken 30*40-60-80 inip çıkıyor. Stabilitenin de içinden geçtiniz bravo mükemmel firmasınız gerçekten.

Yaşadığınız sorunun önceliğini uzmanımıza ilettik. Uzmanımız ekiplerden bilgi alarak sizinle iletişime geçecektir.

Sevgili turknet stabil bir şekilde 88/90mbps sorunsuz alabiliyorken. Sorun düzelteceğiz deyip sağlam olanı bozdunuz. Hızı düşürdünüz. Ben 100mbps parası ödüyorum ''YILLARDIR'' lütfen eski hızımı ve stabilitemi geri verin.

Merhaba, kaydınızla ilgilenen net uzmanımız arızanın takibini yaptığını iletti. Gelişmeleri sizinle paylaşacağız.

Aşağıda gördünüz değerler internet hızımın hemen hemen ''YARI YARIYA'' düşürüldüğünü göstermekte. 80mbps üstü download / 15mbps üstü upload alıyordum ben. Bu hızları gayet iyi ping süreleri ile alıyordum.

Merhaba, sorunun devam ettiğini ve hız profilinizi tekrar kontrol etmeleri bilgisini ekibimize ilettim. Sizinle iletişime geçecekler.

Sayın Türknet; PainKiller arkadaşımız ekiplerinizin bağlantıyı yapmaması yüzünden 4 haftadır mağduriyet yaşadığını belirtmekte. Süreçin bu kadar uzun sürmesi normal mi? Herkesin vakti değerli işi, gücü var. Mağduriyet ne kadar sürecek acaba. İyi akşamlar. 2023'te "Daha Hızlısı Yok" Diyoruz! 

• Merhaba, abonemiz ile iletişim halindeyim. Teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.