Şimdi Ara

2023'te 'Daha Hızlısı Yok' Diyoruz! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
2
Favori
8.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerçekten daha hızlısı yok ben kefilim(!) 29 gün oldu bağlantı sorunumu çözmediler

• sinanert21 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, işlemlerinizi kontrol ederek size yardımcı olmak isterim. Destek kaydı numaranızı gönderir misiniz?
  • Gönderdim kaç kere yardımcı olamadınız

Kontrol ettiğimde göremedim ama tekrar gönderir misiniz?
  • Sorunu çözmeden destek kaydını kapattığınız için olabilir mi acaba ??

2023'te "Daha Hızlısı Yok" Diyoruz!
    Göndermiş olduğunuz ekran görüntüsüne göre 30.10.2023 tarihine kadar genel arıza bilgisi bulunuyor. Maalesef genel arızalarda arıza durumuna göre çözüm süreci uzayabiliyor.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Neymiş bu arıza da iki ay bekle diyorsunuz? Mahallemde atom bombası falan mı patlatmışlar?

Merhaba, genel arıza süreçleri maalesef uzayabiliyor. Konuyla ilgili bilgi almamız durumunda size mutlaka ileteceğiz.
  • Genel Arıza Mı?

Benden başka aynı sorunu yaşayanlarda mı var acaba?

İlk defa kendimi özel hissetmiştim.

Varsayılan çözüm tarihi 30.10.2023 mü ???

• 32 gün oldu.. genel arıza dediği de tek bende var

Merhaba, genel arıza süreçleri için yerleşik operatör ekiplerimiz çalışmaları sürdürmektedir. Altyapı sağlayıcınız arıza için çalışmaktadır. Biz takibini sağlıyoruz ancak müdahalede bulunamıyoruz. Güncel her bilgi üzerine ekiplerimiz arka planda görüşmelere devam ediyor. Gelişme olması durumunda sizi bilgilendireceğiz.

Bu genel arıza neredeymiş bir söylesenize.. 30 ekime kadar sürecek olan arıza neymiş? Genel arıza deyip deyip geçiştirmeyin

Saha ekiplerinden aldığımız bilgileri sizinle paylaşıyoruz, arızaya müdahale şansımız maalesef bulunmuyor. Devreniz üzerinde sinyal sorunu tespit edilmiş ve çözümlenmesi için çalışma başlatılmış. Size ilettiğimiz tarihten daha önce de sorun çözümlenebilir ancak net gün iletmem mümkün değil. Şu an için ekipler öngörülen tarihi 30.10.2023 olarak bize iletti.

2023'te 'Daha Hızlısı Yok' Diyoruz! 

O halde ttnet alt yapısında 200 mbit ve 500 mbit hızlarıda vermelisiniz !! talep ederiz.

• BurakLEE kullanıcısına yanıt
    Merhaba, şu an için bulunmuyor ama sizlerden gelen talepleri ilgili ekiplerimiz ile paylaşıyoruz.
  • Şimdiye kadar 4 5 tane firma interneti kullandım. Daha iyisi gelene kadar en iyisi turknet. İnternet kutusu kullanıyorum ama artık bitti. Bugün tekrar turknet e geçiş yapacağım. @turknetdestek

• xsabitx kullanıcısına yanıt
    Şimdiden hoş geldiniz Bir sorunuz olursa buradan ya da PM üzerinden iletebilirsiniz

Teşekkür ederim. 2. evimde de türknet olması için başvurumu yaptım. İlgilenirseniz sevinirim :)

• xsabitx kullanıcısına yanıt
    PM üzerinden dönüş sağladım
  • daha hızlısı yok diyorsunuz da ookla testinde 22ms ping çıkıyor. Steam'e tracert testi yapıyorum 58ms ping çıkıyor. Hem de Balıkesir'de. Benim hat önce dünyayı dolaşıyor sonra Steam'e gidiyor herhalde.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.