Şimdi Ara

2017 model Corolla 1.33 Life

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
19.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öncelikle selamun aleykum arkadaslar , 2017 model Corolla 1.33 almayı dusunuyorum gunluk 15 20 km yapan biriyim evden işe işten eve sizce almalımıyım 850 tl taksit imkanından yararlanmak istiyorum perfonmasa gelınce sehır ıcı fazla hiz yapmayı seven biri degilim en baba 80 yaparım tavsıye dermısınız

• sahibinden de tum ilanlar 1.33 life her 10 ilanın 8 9 tanesi 1.33 life olani hic tutmadi permormans yerde herkes satiyor 2015 model donanimlilari 15 20 binde suruyoe 50 milyara var ikinci elde. ben olsam bu kadar titmamiz nette tum forumlarda elestirilen 2 eli suruyle satilan bir arabayi almam. helede sıfır almam.
    Yaa evli çocuklu adam için sıfır olsun sorunsuz olsun diyenin, alt vergi diliminde , ne uçurur ne kaçırır bir araba işte.

8 litre şehir içi yakarsin. Hiç kasma yakacağı o. Daha altına inmez 8.7 nin de üstüne cikmaz.

Çok tiz bir motor sesi var ve debriyaj kavramasi iğrenç.

100 liraya dikişli direksiyon yaparsin, 10 dolara da hiz sabitleyici 10 numara olur

Peşinen söyleyeyim çok ruhsuz bir arabadir kendisi. Yani satasin gelir ama hiçbir sebep yoktur. Öyle değişik bir araba.

Fiyatları nedir bilmiyorum ama octavi en baz 1.2 felan hala satılıyorsa onu tercih et. Lpg nin bi esprisi kalmadi,

Yerinde olsam kesinlikle 1.6 megane en boşunu alirdim ama.
  • Daha önce performanslı bir motor kullandıysanız biraz sinirlerinizi bozabilir hocam

Oturduğunuz yer düz yerse ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır.

Lpg de takarsanız aşırı derece ekonomik bi araca sahip olursunuz.

Sıfır alma imkanınız varken ikinci el almayın bence

Şikayetvar'da 350 km deki arabanın baskı balatasını yakıp şikayet eden var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arabayi baya kullanma olanağım oldu.

Düz yolda arabada tek basiniza seyahat ederken güzel. Ama azcık yokuş oldumu arabada insan oldumu saç baş yoldurur.

Hele klima falan aciksa tamam

• iCrush kullanıcısına yanıt
    şuanki aracim 1.4 siena artık perfonması dusun :) oturdugum yer sivas falz abartacak 1 yokus yok lpg taktırmayacam günlük 10 15 km anca yaparım
  • pro-black kullanıcısına yanıt
    HAFTADA 1 AİLE İLE BUYUKLERE GIDERIM 1 KARI KOCA 2 BEBE ONLARIN AGIRLIGINDAND 1 SEY FARKETMEZ :)
  • Eğer gerçekten dediğiniz gibi kullanıyorsanız alın. Hem çok da ekonomik olur o kullanımda. Fiyatı ne kadar aracın

• 62950 başlıyor 850tl aylık kampanyası var bugün 10 30 da açılıyormuş bayi 4 e kadar gıdıp konusacam

• Kullanım şartlarınıza çok uygun bi araç. Almanızı tavsiye ederim.

• sahibinden de tum ilanlar 1.33 life her 10 ilanın 8 9 tanesi 1.33 life olani hic tutmadi permormans yerde herkes satiyor 2015 model donanimlilari 15 20 binde suruyoe 50 milyara var ikinci elde. ben olsam bu kadar titmamiz nette tum forumlarda elestirilen 2 eli suruyle satilan bir arabayi almam. helede sıfır almam.

• beğendiyesen al hocam. takma kafana... güzel araç. bu fiyatlara sıfır araç bulmak çok zor. millet clio alıyo o paralara....
  • Al kardes guzel araba sivasta karda boranda dikkat et yeter

• Baktınız çekiş düştü 1 vites düşürüp devir çevirin sonra rahat rahat çıksın.

• Tavsiye etmem ben kullanmıştım motor cok zayıf..63 e ikinci el 2 3 yasinda daha güzel araba alabilirsin..

• Adı çıkmış

• Reno Megane 1.6 joy

Astra Sedan Edition Plus

Bu iki aracada bakin öyle karar verin.

Ben şahsen Astra ve Megane a öncelik tanirdim

• Hocam merhabalar Toyota Auris 1.33 life var bizde de, işini görür ancak bana kalırsa almışken daha yüksek bir şey al. Yokuşlarda biraz tıkanıyor düz yolda sıkıntı yok ancak ben hep diyorum keşke biraz daha bekleseydik 1.6 alsaydık diye çünkü arabayı da çok seviyoruz uzun zaman bırakmak gibi bir niyetimiz yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GranTurismo -- 23 Temmuz 2017; 10:44:33 >
  • LPG taktıracaksınız ok corolla çok ekonomik, Sivas'ta çok yokuşlu bir yer degil üzmez ama madem az kilometre yapıyorsunuz ve lpg taktırmayacaksınız astra sedan edition plus bakın. Sis farı alaşım jant deri direksiyon hız sabitleyici 1.6 motor. İc kalite olarak life corolladan çok daha iyi ve kaliteli. İkisinide binin almadan sakın binmeden karar vermeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batistuta -- 23 Temmuz 2017; 12:13:0 >
  • Batistuta kullanıcısına yanıt
    zaten bende şans yok gittim bayiye ne auris kalmıs ne corolla :( baska araclara bakacaz
  • Ben de sivastayim. 1.33 corolla aracimi 10 gun önce sattim. Sen bakma.milletin cekmiyor gitmiyor dediklerine kardesim. Sifir arac al tak lpgyi bak keyfine. Bayilerde arac yok gelecek ama yakinda iyi bi zam yiyecek.

• Ben dün toyota alj ye chr, auris ve rav4 hibrit test etmek için gittim. Orada auris ve corolla 1.33 vardı.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.